جزئیات و بررسی شایعه ساخت بازی جیمز باند توسط تل تیل گیمز

جزئیات و بررسی شایعه ساخت بازی جیمز باند توسط تل تیل گیمز

جزئیات و بررسی شایعه ساخت بازی جیمز باند توسط تل تیل گیمز

به تازگی در رسانه ها خبری منتشر شده که در ابتدا بسیاری آن را یک شایعه می دانستند اما هر چه گذشت، این خبر رنگ و بوی جدی تری به خود گرفت و دست آخر اخباری نیز در این باره منتشر شد. طبق اخبار منتشر شده استودیو تل تیل گیمز، به صورت انحصاری پروژه جیمز باند را کلید زده است، البته ناگفته نماند که این اخبار هنوز هم یک شایعه محسوب می شود هنوز جرئیات رسمی در دسترس عموم قرار نگرفته است.
استودیو تل تیل گیمز از سال ۲۰۰۴ شروع به کار کرد، این استودیو کار خود را از شهر رافائل ایالت کالیفرنیا شروع کرد و همچنان درهمین شهر مشغول ارائه بازی های ویدیویی است، تعداد زیادی پروژه در سبک ماجراجویی و اکشن را برای کاربران خود و گیمرها ارائه داشته که تمامی آنها از بازی های ویدیویی موفق این سال ها محسوب شده اند و توانسته موفقیت چشمگیری را کسب کند و در این امر ازاستودیوهای موفق محسوب می شود، به تازگی اخباری منتشر شده مبتنی بر این موضوع که استودیو بر روی پیش تولید پروژه جیمز باند کار می کند.
چیزی که بیش از همه به این شایعات دامن میزند علاقه بسیار این استودیو به سینما و رسانه می باشد که قبل تر بازی های موفقی همچون مجموعه The Walking Dead و سری بازی های Game of Thrones را در کارنامه خود جای داده است، گویی هر کجا محصول پر سر صدا و موفقی چه در تلویزیون و یا چه در سینما منتشر شده باشد، این استودیو جای خالی یک بازی ویدیویی را براساس این موضوعات در کنار این آثار موفق خالی میبیند و به سراغ آن می رود تا بتواند از قبال آن درآمد زایی داشته باشد.

جزئیات و بررسی شایعه ساخت بازی جیمز باند توسط تل تیل گیمز
جزئیات و بررسی شایعه ساخت بازی جیمز باند توسط تل تیل گیمز

این استودیو در ده سال گذشته، توانسته تعدادی بازی ویدیویی که تمامی آنها در ژانر قصه گویی محصولات سریالی و سینما بوده است، آثار موفق و پردرآمدی را تهیه و تولید کند؛ که باعث رشد چشمگیر کسب و کار و تجارت آنان شده. تصور کنید موضوع آماده، داستان نیز کاملا مشخص و شما می دانید از چه گیم پلی در این رابطه باید استفاده کنید، در مورد بازارهای جهانی نیز جای نگرانی وجود ندارد زیرا که این محصولات قبلا طرفداران پر و پا قرص و یا حتی افراطی خود را نیز جذب کرده اند، حالا زمان ورود این استودیو می باشد، تبریک می گویم یک اثر موفق و تضمینی دیگر.
بعد از گذشت مدت کمی از آخرین محصولات این استودیو که بر اساس دو کمیک بوک فوق العاده محبوب یعنی بتمن و Guardians of the Galaxy صورت گرفت و مورد استقبال پرشوری نیز قرار گرفته بود، حالا این استودیو به سراغ مجموعه سینمایی جیمزباند رفته است. همه چیز با انتشار یک تصویر لو رفته از این استودیوشروع شد، در این تصویر تیم تولید کنندگان بازی پلی استیشن ۴ را مشاهده کردیم که بر روی بازی جیمز باند کار می کردند.
این تصویر در ابتدا در یک فروم سپس در توییتر دست به دست پخش شد، طبق اطلاعات منتشر شده در ادامه ی همین خبر، بازی ویدیویی براساس سناریو جیمزباند، با اسم Solstice نامگذاری شده.
علاوه بر این استودیو تل تیل گیمز در حال حاضر بر روی دو بازی ویدیوییMinecraft: The Story Mode وTales from the Borderlands کار می کند که اخبار آن قبلا از طریق کنفرانس های خبری این مجموعه منتشر شده اما هیچوقت حرفی در مورد آقای باند به میان نیامده بود.

جزئیات و بررسی شایعه ساخت بازی جیمز باند توسط تل تیل گیمز
جزئیات و بررسی شایعه ساخت بازی جیمز باند توسط تل تیل گیمز

با توجه به نزدیکی نمایشگاه E3 2017 این احتمال می رود که این کمپانی جیمز باند را به عنوان سورپرایز کنار گذاشته، چرا که قبل تر هم طی کنفرانس خبری اعلام کرده بودند که برای کاربرانشان مژده ای دارند و آن را بزودی در این جشنواره در میان خواهند گذاشت. نکته قابل توجه ماجرا این است که تصویری که قبل تر از آن یاد کردیم به کلی از دنیای مجازی ناپدید شده که همین موضوع احتمال موثق بودن این خبر را افزایش می دهد.
نیروی کار آزموده ۰۰۷ هیچوقت در دنیای بازی های ویدیویی تجربه موفقی نداشته و این موضوع که کمپانی موفقی بر روی آن دست گذاشته، می تواند از همین حالا قوت قلبی را در مورد موفقیت این بازی برایمان به ارمغان بیآورد، همچنین به احتمال زیاد این بازی با تکیه بر هوش مصنوعی مسائل بازی Playstation 4 را با تفسیر از هر کاربر به صورت جداگانه شخصی سازی خواهد کرد، این یعنی جذابیتی دو چندان برای ما، احتمالا اخبار رسمی این بازی ویدیویی که احتمال ساخت آن کم هم نیست در جشنوارهE3 2017 منتشر می شود پس منتظر باشید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + نوزده =