جزئیات و بررسی شخصیت Janemba بازی Dragon Ball Fighterz PS4

جزئیات و بررسی شخصیت Janemba بازی Dragon Ball Fighterz PS4

جزئیات و بررسی شخصیت Janemba بازی Dragon Ball Fighterz PS4

اخبار جدید درباره ی بازی Dragon Ball FighterZ حاکی از حضور کاراکتر janemba در این سری بازی است و این بار قرار است janemba در این بازی ایفای نقشی به درخشانی کاراکتر های پیشین داشته باشد،چه بسا بهتر و درخشان تر اما نکته ی قابل توجه درباره ی این شخصیت این است که janemba در انیمیشن اصلی چندان نقش پررنگی ندارد.اما همان حضور کمرنگ او مشمول حرکات و ترفند های منحصر به فردی میشد که در شخصیت های دیگر کم تر شاهد آن ها بودیم اما نه به این معنی که قدرت janemba فراتر از دیگر کاراکتر ها باشد.
در کل اگر شما طرفدار انیمشین پر مخاطب dragon ball بوده باشید حتما متوجه شده اید که هر کدام از کاراکتر ها دارای ویژگی های خاصی هستند که هنگام گفت و گو درباره ی آن ها میتوان به تنهایی روی هر کدام ساعت ها مانور داد و طرح و نقشه های متفاوتی را برای ساخت یک بازی Playstation ۴ حرفه ای روی آن ها پیاده کرد. پس این بازی که در واقع سرچشمه اش انیمیشن دراگون بال است میتواند هر بار با آپدیت های مختلف و نسخه های جدیدتر، در فواصل زمانی مشخصی روی یک به یک کاراکتر ها تمرکز کند و روز به روز به مخاطبین و مشتاقان این اثر بیفزاید.
حالا چند شخصیت تاپ دراگون بال را به شما معرفی میکنیم.ده شخصیت برتر این انیمیشن شاملSSJ2 Vegeta, Broly, SSJ3 Gotenks, Hirudegarn, mystic Gohan, SSJ3 Goku, Buu, Janemba, Super Gogeta و Super Vegito میشود. بعد ها قرار است علاوه بر janemba دو شخصیت Gogeta و Borly نیز به این بازی اضافه شوند. البته این اخبار هنوز به رسمیت اعلام نشده اند اما با توجه به مراجعه ی ما و گفت و گو های صورت گرفته تا حدودی از آن ها مطمئنیم. همان طور که واقف هستید دراگون بال ابتدا به صورت تصاویر مانگا، سپس مجموعه ی تلویزیونی و حالا به صورت بازی به نمایش در آمده است.
ژانر این اثر fighting است و اولین مانگای آن مربوط به سال ۱۹۸۴ میشود که در قالب هفته نامه در ۴۲ جلد به چاپ میرسید.

جزئیات و بررسی شخصیت Janemba بازی Dragon Ball Fighterz PS4
جزئیات و بررسی شخصیت Janemba بازی Dragon Ball Fighterz PS4

اگر با تصاویر مانگا آشنایی ندارید یا برایتان مبهم است با یک توضیح ساده برایتان روشن میکنم که مانگا چیست و از کجا آمده است. مانگا یک کلمه ی ژاپنی است که به معنی هنر کُمیک است که به تصویر در می آید. همانطور که میدانید کمیک ریشه در کمدی دارد و اصولا مربوط به کار های خنده دار و طنز است. صنعت مانگا ابتدا مربوط به آمریکا بود و در قالب تصاویر خشن ارائه میشد اما بعد ها با کمی تحریف به ژاپن رسید و امروزه اکثرا این هنر را با نام ژاپن میشناسند.
درواقع مانگا تصاویری از چهره های خاص و عجیب است. به این صورت که اعضای صورت به طور غیر طبیعی بزرگ یا کوچک هستند و این تفاوت اندازه جلوه ی خاص و منحصر به فردی را به اثر میدهد که باعث جذب مخاطب میشود. همچنین کارهایی که مانگاها انجام میدهند نیز بسیار متفاوت تر از کاراکترهای معمولی است. مثلا صورت آن ها در موقعیت های مختلف ترس، عصبانیت، خوشحالی و غیره حالت های غیر عادی ای را از قبیل تفاوت ناگهانی رنگ چهره، مدل منحصر به فرد خندیدن یا گریه کردن و چیزهایی از این قبیل را به خود میگیرد.

پس از آن در سال ۱۹۸۶ به دلیل محبوبیت فراوان مجموعه ی تلویزیونی آن با همان نام دراگون بال وارد نمایش خانگی شد که دارای ۱۵۳ قسمت بود و پس از آن دراگون بال زد در ۲۹۱ قسمت عرضه شد. همچنین این اواخر یعنی از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ شاهد سری جدید با نام دراگون بال سوپر بودیم. لازم به ذکر است که این مجموعه ها با نام انیمه معرف حضور هستند. انیمه در واقع همان انیمیشن است که در زبان ژاپنی با این نام شناخته شده است چرا که به دنیای بازی پلی استیشن ۴ کشیده شده اند.

جزئیات و بررسی شخصیت Janemba بازی Dragon Ball Fighterz PS4
جزئیات و بررسی شخصیت Janemba بازی Dragon Ball Fighterz PS4

خط داستانی این انیمه به این صورت است که یک پسر به نام گوکو از سیاره ی دیگری با نام وجیتا به صورت اتفاقی وارد قسمتی از کشور چین میشود و وقتی به خود می آید متوجه میشود که در نزدیکی او یک مدرسه هنر های رزمی وجود دارد و جالب است بدانید که این پسر یک دُم میمون را دارا است و دلیل نام او نیز همین دم اوست. در اصل گوکو یک میمون اساطیری در ژاپن است. گوکو وارد مدرسه می شود و با هنرهای جدیدی آشنا میشود که برایش بسیار جالب و باور نکردنی بودند.
او در آن مدرسه علاوه بر هنرهای متفاوت رزمی جادو و رمز و راز های مختلفی را می آموزد و سپس در سن ده سالگی با دختری به نام بلما آشنا میشود که حقیقت راز آلودی را در اختیار او قرار میدهد. بلما درباره ی راز هفت گوی اژدها به او میگوید که به وسیله ی آن ها میتوان یک اژدها را احضار و از او طلب آرزویی کرد. در ادامه ماجراهای مختلفی اتفاق می افتد که دنبال کردن ان ها خالی از لطف نیست.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 7 =