جزئیات و بررسی شمشیر های جدید بازی Fortnite

جزئیات و بررسی شمشیر های جدید بازی Fortnite PS4 کمپانی Epic Games

در جدیدترین اخبار بازی fortnite فیلمی کوتاه منتشر شد که یکی از کاراکتر های این بازی شمشیری را از زمین بیرون می آورد و اگر کمی تامل کنیم می توانیم به این پی ببریم که این یک سلاح سلطنتی است. این بازی پشت سر هم در حال آپدیت شدن است و مشخص نیست این شمشیر جذاب کی به بازی fortnite اضافه می شود.

بررسی شمشیر های جدید بازی Fortnite  کمپانی Epic Games
بررسی شمشیر های جدید بازی Fortnite

بررسی بازی fortnite

یکی از ویژگی هایی که این بازی را بسیار جذاب کرده، داشتن نقشه ای پهناور است تازه این یکی از قابلیت های کوچک آن است که دل بازیکنان را برده است این بازی پلی استیشن رکورد بیشترین بازی کننده در یک زمان را زده است، این بازی به هیچ عنوان قابلیت چند نفره بازی کردن با دوستان و افراد خانواده را ندارد و فقط به صورت حساب های کاربری دیگر ps4 ها می توانید با هم بازی کنید، در واقع این بازی درباره ی ۱۰۰ جنگجو است که در یک جزیره هستند و آنقدر باید با یکدیگر بجنگند تا یک نفر باقی بماند شما باید از انواع راه ها استفاده کنید تا بتوانید در جزیره زنده بمانید.

حالا این چیزی که این بازی را سخت می کند این است که جزیره درون بازی هر لحظه در حال کوچک تر شدن است در واقع این بازی در سبک بقا است و در کل مقاومت شما را می سنجد تا جایی که می شود فهمید این بازی انتهایی ندارد و همواره در حال آپدیت شدن است و جالب اینجاست که این بازی برای همه ی پلیر ها است از اندروید گرفته تا ایکس باکس البته اشتباه برداشت نکنید که گفتم این بازی چند نفره نیست در واقع تک نفره هم نیست بلکه به صورت آنلاین است و شما باید با افراد دیگر بازی کنید، جالب است بدانید که این بازی مسابقات هم دارد که از جایزه نقدی برخوردار است.

ترفند های بازی fortnite

احتمالا این را می دانید که ریشه اصلی در این بازی زنده ماندن است پس باید راه هایی را به شما بگوییم تا بتوانید جانتان را زیاد کنید. دو تا ماده است که با استفاده از انها کاملا خوب میشوید ماده chug jug و shield potions و مهم ترین آن ها slurp juice یادتان نرود قبل از بازی حتما تمرین کنید و همین طور از اول بازی حمله کنید و به هیچ عنوان نگذارید کسی از دستتان فرار کند اگر سلاح مناسب ندارید هرگز با اعتماد به نفس به جنگ کسانی نروید که سریع کشته شوید.

یک قسمتی هست که من خیلی دوست دارم و مطمئنا شما هم دوست دارید این که بعد از هر مرگ شما می توانید تماشا کنید که چگونه وچرا مردید کار های جدید اختراع کنید تا شاید بتوانید موفق تر عمل کنید و جزو حرفه ای ها شوید اگر حرفه ای شدید بازی کردنتان را در یوتیوب آپلود کنید تا غیر حرفه ای ها از شما الگو بردارند. اوه این را یادم رفت شما زمان شروع بازی باید جایی را برای فرود انتخاب کنید که این بخش از همه ی بخش ها مهمتر است.

جزئیات و بررسی شمشیر های جدید بازی Fortnite
جزئیات شمشیر های جدید بازی Fortnite کمپانی Epic Games

سعی کنید در مکان های معروف فرود نیایید چون مکان های معروف از سلاح های قدرتمند تری برخوردارند و به عنوان یک دوست من به شما میگویم هر زمان که سپری را یافتید سریع آن را استفاده کنید تا از دست نرود، دیوار های دفاعی قوی بسازید. یک موضوعی است که شما در هر مکان دیگری هم که مطالعه کنید به این پی می برید که ارتباط بر قرار کردن با هم تیمی ها خیلی مهم است و باعث موفقیت هر چه بیشتر شما می شود.
با هم تیمی های خود همه چیز را به اشتراک گذارید ، از هم تیمی خود مراقبت کنید و در کل این که به هم تیمی خود نزدیک باشید و حتما مراقب آب و هوا هم باشید. در آخر به شما میگویم که اگر این بازی را تا به الان انجام نداده اید حتما آن را دانلود و بازی کنید، و این که این بازی پلی استیشن کاملا رایگان به امتحانش می ارزد، امیدوارم که در این بازی همدیگر را ملاقات کنیم و با هم منتظر شمشیر بمانیم امیدوارم که در این جزیره ی پهناور اما کوچک تنها فرد باقی مانده باشید. انواع پلی استیشن ۴ های اورجینال را با قیمت مناسب از ما بخواهید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =