بررسی شمع چهار بعدی ترسناک بازی Resident Evil

جزئیات و بررسی شمع چهار بعدی هیجان انگیز و ترسناک بازی Resident Evil PS4

من به عنوان یک گیمر، به شخصه از وجود ایده های نو در بازی ها استقبال کرده ام. به نظر من ایده های تازه ای که بتواند دنیای بازی ها را کمی عجیب تر کند، واقعا هیجان انگیز است. گاهی از اوقات به کمپانی های بازی ساز حسادت می کنم. زیرا آن ها فرصت دارند تا تمام افکار و ایده های عجیب و غریبشان را به مرحله اجرا برسانند. در صورتی که من به عنوان یک گیمر ساده راه به جایی ندارم و بیشتر باید منتظر باشم و ببینم که کمپانی های بازی ساز چه چیز تازه ای در آستین دارند تا امثال من را غافلگیر کنند. گاهی از اوقات ایده ها می توانند واقعا کاربردی باشند.

جزئیات و بررسی شمع چهار بعدی هیجان انگیز و ترسناک بازی Resident Evil PS4
جزئیات و بررسی شمع چهار بعدی هیجان انگیز و ترسناک بازی Resident Evil PS4

شاید در یک نگاه ساده تصور شود که ایده مورد نظر چندان قابل قبول نیست. اما با اجرایی شدن آن ایده متوجه می شوید که همان ایده به ظاهر کوچک تا چه اندازه نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است. به طور کلی ایده ها باید با فضای بازی همخوانی داشته باشند و برای حرکت مخاطب به سمت و سویی که طراح بازی می خواهد، موثر باشند. بدون شک یکی از ایده های جذابی که در مدت اخیر شنیده ام، به بازی Resident Evil 7 تعلق دارد. Resident Evil جز آن عناوین قدیمی است که حالا برای بسیاری از مخاطبان شناخته شده است.

اگر چه تاریخ تولد این سری بازی به مدت ها پیش باز می گردد، اما تیم سازنده در تلاش است تا با استفاده از ایده های نو و متفاوت، دنیای این بازی Playstation را کماکان زنده و سرپا نگه دارد و البته توانسته است تا در این بخش موفق عمل کند. به تازگی خبر رسیده است که Resident Evil 7 دارای یک شمع هیجان انگیز و ترسناک است که قرار است فضای بازی را وهم برانگیز کند. اگر تمایل دارید تا در مورد شمع تازه دنیای Resident Evil 7 بیشتر بدانید، در ادامه با ما همراه شوید.

ماجرای شمع ۴ بعدی در دنیای بازی Resident Evil 7

اگر بخواهیم درباره مورد انتظار ترین بازی های سال جاری صحبت کنیم، باید حتما نامی هم از بازی Resident Evil 7 ببریم. این بازی مخاطب را درگیر عنوانی در سبک بقا می کند. گیمر ها در این بازی به معنای واقعی کلمه ترس را تجربه خواهند کرد. به طور کلی می توانیم Resident Evil 7 را از لحاظ هیجان ها و ترس های موجود در بازی شبیه به سه نسخه اولیه اش بدانیم. این بازی در حال حاضر برای پلتفرم های مختلف در نظر گرفته شده است. به تازگی تیم سازنده اعلام کرده است که در حال کار بر روی Resident Evil 7 هستند تا این بازی هیجان انگیز را برای هدست واقعیت مجازی تدارک ببینند.

پس از انتشار این خبر، مخاطبان بی صبرانه منتظر تجربه این بازی بر روی هدست واقعیت مجازی شده اند. تیم سازنده بازی Resident Evil 7 اعلام کرده است که تجربه این بازی بر روی هدست واقعیت مجازی، وحشتناک ترین تجربه بازی بازان را رقم خواهد زد. این ادعا موجب شده است تا مخاطبان و علاقمندان به دنیای Resident Evil 7 بی صبرانه منتظر انتشار این نسخه از بازی باشند. اگر همیشه به استقبال ترس و وحشت می روید، Resident Evil 7 گزینه ایده آلی برایتان خواهد بود. زیرا این بازی در برگیرنده المان های ترسناک زیادی است.

همه چیز در این بازی به هدست واقعیت مجازی محدود نشده است. به تازگی خبری رسیده است که نشان می دهد دنیای Resident Evil 7 وحشتناک تر از آن چیزی است که تصور می شود! Merchoid تا کنون کالاهای زیادی را در رابطه با بازی های مختلف روانه بازار کرده است. یکی از تازه ترین دستاوردهای Merchoid که مخاطبان به تازگی در جریان آن قرار گرفته اند، به شمع ۴ بعدی مربوط می شود که به دنیای Resident Evil 7 تعلق دارد. قرار شده است تا از این شمع در واقعیت مجازی استفاده شود.

احتمالا پس از اینکه برای نخستین بار از این شمع استفاده کنید، حسابی خیالتان راحت خواهد شد. زیرا در طول بازی روشنایی در اختیار خواهید داشت و می توانید بدون دردسر در میان اتفاقات پیش بروید. قبل از اینکه این شمع را تهیه کنید و تصور کنید تا نور بازی را فراهم کرده اید، باید حقیقتی را بازگو کنیم! راستش را بخواهید روشنایی بخشیدن به فضای بازی Resident Evil 7 تنها کاری نیست که به عهده این شمع گذاشته شده است. قرار است تا این شمع به شما کمک کند تا متوجه شوید که شخصیت اصلی بازی چه چیزهایی را در محیط پیرامونش حس می کند و یا چه بوهایی به مشامش می رسد!

جزئیات و بررسی شمع چهار بعدی هیجان انگیز و ترسناک بازی Resident Evil PS4
جزئیات و بررسی شمع چهار بعدی هیجان انگیز و ترسناک بازی Resident Evil PS4

در حقیقت این شمع مخاطب را به دل اتفاقات بازی می کشاند تا به کلی در میان هیجان های Resident Evil 7 غرق شود. این شمع بوی محیط های مختلف بازی را در اختیار مخاطب قرار می دهد. بدین ترتیب ترکیب بوی فضا و هدست واقعیت مجازی، دنیای Resident Evil 7 را متفاوت تر از قبل می کند. بر طبق گفته های Merchoid این شمع هیجان انگیز، بوی خون و چوب خواهد داد. از همین حالا می توان تصور کرد که تا چه اندازه این بوها، استرس و هیجان مخاطب را در میان اتفاقات بازی بیشتر می کند. بنا بر گفته Merchoid، این شمع تا ۲۰ ساعت می سوزد و می تواند در بخش های مختلف بازی با گیمر همراه شود.

در ادامه صحبت های Merchoid را در این زمینه می خوانید:

من تصور می کنم که واقعیت مجازی فضای بازی ها را به کلی تغییر داده است. باید اعتراف کنم که جذابیت واقعیت مجازی بی نظیر است و البته هر روز بهتر از دیروز می شود. ما همواره سعی داشتیم تا حرکتی رو به جلو و رضایت بخش داشته باشیم، به همین دلیل دست به تولید شمع هایی اسرارآمیز زده ایم. تا به حال تصور کرده اید که استفاده از حس بویایی در میان بازی های واقعیت مجازی چه حسی خواهد داشت؟ آیا تا به حال تصور کرده اید که فهمیدن بوی اجسامی که در طول بازی آنها را می بینید، چگونه خواهد بود؟

بدون شک تجسم کردن این شرایط اصلا کار راحتی نیست. اما با یک نگاه کلی می توانیم بگوییم که با کمک این شمع ها، تجربه واقعیت مجازی در بهترین حالت و واقعی ترین شرایط اتفاق می افتد. در صورتی که تمایل داشته باشید تا دنیای Resident Evil 7 را با بوی خون و چوب ترکیب کنید، می توانید این شمع حیرت انگیز را از سایت Merchoid تهیه نمایید. برای تهیه این شمع باید مبلغ ۱۶ دلار پرداخت کنید. لازم به ذکر است که این شمع در تاریخ ۳۰ دی ماه در سایت فروش قرار می گیرد. این در صورتی است که بازی Resident Evil 7 بعد از عرضه این شمع و در تاریخ ۵ بهمن ماه به دست مخاطبان می رسد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − سه =