صدای الکسیوس در بازی Assassin’s Creed Odyssey

جزئیات و بررسی صدای الکسیوس در بازی Assassin's Creed Odyssey PS4

آخرین نسخه بازی اسسینز کرید که Assassin’s Creed Odyssey نام دارد در تاریخ ۱۳ مهر مصادف با ۱۵ اکتبر توسط کمپانی بازیسازی یوبی سافت منتشر شد. این بازی قرار بود سوپرایزهای جالبی برای بازیکنان و گیمرها داشته باشد. اگر شما بین وسایل تان یک دستیار صوتی هوشمند آمازون که با نام اکو شناخته می‌شود دارید می توانید با دانلود یک محتوای رایگان صدای الکسیوس یکی از دو کاراکتر اصلی این بازی پی اس ۴ را به دستیار صوتی آمازون خود اضافه کنید و به جای اینکه با الکسا صحبت کنید می توانید با این شخصیت صحبت های جالبی را داشته باشید.

گفتنی است در صورت استفاده از این شخصیت به جای الکسا می توانید یکسری فرمان های جدید را هم استفاده کنید که این فرمان ها و صحبت ها در مورد مکان ها و وقایع تاریخی و همچنین درباره برخی خبرها می باشد. برای این که بتوانید از این خصوصیت استفاده بکنید نیاز است به دستگاه خود بگویید الکسا اسپارتان را باز کن. طبق گفته های کمپانی سازنده، قابلیت اسپارتان بیشتر از ۱۵۰۰ فرمان را در خود دارد و جواب هایی که به شما خواهد داد حال و هوای تاریخی خواهند داشت.

جزئیات و بررسی صدای الکسیوس در بازی Assassin's Creed Odyssey PS4
جزئیات و بررسی صدای الکسیوس در بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4

مثالی که برای این مورد زده می‌شود این است که اگر درباره اخبار روز از او سوال کنید ممکن است به شما به شکل عجیبی بگوید: سایرن ها به یک کشتی حمله کردند و ۴۵ دریانورد را کشتند. باید اینطور اضافه کنیم که سایرن ها یکسری موجودات افسانه ای هستند که بدن پرنده دارند و سر آنها یک زن می باشد. اما جالب ترین ویژگی در استفاده از صدای این شخصیت این می باشد که اگر درباره مکان های موجود در داخل بازی از آن سوال کنید جواب های مرتبط با بازی به شما خواهد داد.

برای مثال اگر در یونان به سر می برید و به شهر اپیداروس بروید و در مورد آن از الکسیوس سوال کنید ممکن است پاسخی به این شکل به شما بدهد: این شهر بین دو شهر آتن و آرگوس قرار دارد و مسافر های زیادی داخل آن هستند و از جای جای یونان برای به دست آوردن درمان و شفا به معبدی که در این شهر وجود دارد مراجعه می‌کنند. گفتنی است شرکت سازنده‌ی این محتوای بسیار جذاب برای آمازون اکو، یک پوسته زیبا و جالب هم برای این محصول تدارک دیده که می توان روی آن قرار داد.

گفتنی است که این پوسته روند فروش نرمالی ندارد و تعداد کسانی که می توانند آن را تهیه کنند محدود است.

چرا که تعداد کمی از آن تولید شده است. طبق گفته های شرکت بازیکنان این بازی باید ویدیو های خود را در مورد اسپارتان اسکیل در فیس بوک قرار بدهند و شانس خود را برای کسب این پوسته امتحان کنند چرا که آن با قرعه کشی توسط کمپانی سازنده به ۵ نفر داده خواهد شد. گفته می شود این اولین بار نیست که یک بازی ویدیویی چنین اقدامی انجام می دهد و برای این ایده از دستیار صوتی آمازون استفاده می کند. چند بازی قبلا این کار را کرده‌اند که از بین آنها می توان به The Elder Scrolls VT، Destiny 2 اشاره کرد.

سایت معتبر گیمز رادار درباره بازی Assassin’s Creed Odyssey نظر بسیار مثبتی دارد آن ها معتقدند این بازی باید نمره کامل را به دست بیاورد آنها معتقدند دنیایی که در این بازی وجود دارد پر محتوا و بزرگ است و جزئیات بسیار زیادی دارد. ماجراجویی که در این دنیا اتفاق می افتد فراموش نشدنی و جذاب است و همچنین نباید از فرصت گشت و گذار در این دنیای بزرگ غافل شویم چرا که جذابیت بالایی دارد و می توان تنوع بسیار زیادی را در آن مشاهده کرد، همچنین انتخاب شخصیت ها یکی از خصوصیات خوب و ویژه این بازی که برای تمامی پلتفرم ها از جمله PS4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و غیره عرضه شده، می باشد، جایی که از تغییرات مثبت در این نسخه از بازی محسوب می شود.

انتخاب ها هم فقط به انتخاب بین شخصیت ها محدود نمی شود بلکه بین گزینه‌ های زیادی در طول بازی می‌ توان انتخاب‌ هایی انجام داد که این انتخاب‌ ها روی داستان بازی و اتفاق‌ هایی که قرار است بیافتد تاثیر دارد. زمان ماموریت ها در این بازی بسیار بالا می باشد و ماموریت های فرعی برخی مواقع می توانند به کیفیتی در حد ماموریت های اصلی برسد. چالش های موجود در این بازی بسیار جذاب و جالب به نظر می رسد. وجود این چالش ها و فراز و فرود هایش می تواند باعث شود مخاطب همیشه هیجان داشته باشد و هیچ وقت دچار کسلی و یکنواختی در طول بازی نشود.

جزئیات و بررسی صدای الکسیوس در بازی Assassin's Creed Odyssey PS4
جزئیات و بررسی صدای الکسیوس در بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4

با پشت سر گذاشتن هر یک از چالش ها شما می توانید آیتم های مهم و با ارزشی را پیدا کنید. می توان گفت که این بازی قطعا یکی از بهترین نسخه های موجود از این بازی می باشد و این کمپانی سازنده توانسته است قدرت خود را به حداکثر ممکن در سال‌ های اخیر برساند. به نظر می رسد نمره کامل نمره منصفانه برای این بازی محسوب می شود. در هر حال اگر بخواهیم به این بازی زیبا و جذاب ایرادی وارد کنیم می‌توانیم لودینگ تقریباً طولانی را یکی از معدود ایراد های موجود در این بازی بدانیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =