جزئیات و بررسی صدر نشینی بازی Destiny 2 PS4 در جدول استرالیا و نیوزیلند

جزئیات و بررسی صدر نشینی بازی Destiny 2 PS4 در جدول استرالیا و نیوزیلند

این بازی پلی استیشن ۴ بصورت بسیار قوی ای توانسته است فروش برود و در استرلیا و نیوزلند هم اولین رتبه را دریافت کند پر فروش ترین بازی ها در لیست استرلیا و نیوزلند GRAND THEFT AUTO V ، UNCHARTED : THE LOST LEGACY ، THE SIMS 4 و… هستند. یک سال پس از بحران SIVA، نیروهای کابال لژیون سرخ یک حمله هوائی به شهر Last، حمله به بخش اصلی برج کردند، و ستاد Guardians را از بین بردند. Ghost حمله به کشتی به فرمان سرخ لژیون را پاسخ داد. همانطور که آنها با فرمانده سرخ لژیون مقابله می کنند، Dominus قهول، با نیرویش نیرویی را به مسافر اضافه می کنند و شروع به تخلیه آن از نور، قدرت مورد استفاده توسط محافظان می کنند.
گاردین قدرت خود را از دست می دهد و تقریبا توسط قهول کشته شده است. گاردین دو روز پس از بیدار شدن از خواب، شبیه خود را پیدا می کند. آنها با کمک سارایا هاتورن، انسانی از حومه شهر Last، یک پناهگاه به نام “مزرعه” در منطقه مرده اروپایی (EDZ) پیدا می کنند. گاردین به دنبال یک مکان برای دیدار با مسافر پنهان در جنگل در داخل EDZ می گردد. روح رابط با shard و هر دو آن و نور Guardian’s بازسازی می شوند. پس از بازگشایی ارتباطات طولانی مدت، هوتورن یک تماس اضطراری از فرمانده زاولا را دریافت می کند. در مقابل اعتراضات هوتورن، گاردین به تیتان سفر می کند.
با کمک معاون فرمانده اسلون، آنها متوجه می شوند که لژیون سرخ به دوشاخۀ جنگی که در طول جنگ به قبیله فرستاده شده بود، به سوی دریای شیری فرستاده شده بود و غول دارای یک ابرقهرمان شناخته شده به عنوان خدای قادر متعلق به یک ایستگاه فضایی است از بین بردن ستاره مقاومت به حکومت کابال موجب نابودی کامل سیستم ستاره شده است. هوش نیز نشان می دهد که خدای قادر متعال در نزدیکی خورشید واقع شده است و سیاره را به سوخت تبدیل می کند.
Zavala وظیفه Guardian برای پیدا کردن Ikora Rey و Cayde 6 برای کمک به ضد حمله برای بازگرداندن آخرین شهر در طول این زمان نشان داده شده است که قهول، با کمک مربی او، مشاور، قوماندان امپراتور کالوس را سرنگون کرد و کنترل Cabal را بر عهده گرفت و در حال مطالعه مسافر برای یادگیری نحوه استفاده از نور و مشروعیت خود به عنوان امپراتور بود. گاردین به زمین می رود تا به ضد حمله کمک کند و تنها کشتی فرمان قهول را نفوذ کند تا مسافر را نجات دهد. قهول به زور نور را می گیرد و از قدرت خود در مقابل گاردین استفاده می کند، اما گاردین موفق به شکست دادن او می شود.
قهول به عنوان یک شخصیت عظیم عاطفی بازنویسی می شود که به طور مستقیم با مسافر صحبت می کند.
در انجام این کار، مسافر از خواب طولانی خود بیدار می شود، دستگاه را از بین می برد که قدرتش را برداشت و قهول را کشت. این یک ضربه شلاق عظیم است، بازگرداندن نور و از بین بردن نیروهای سرخ لژیون. این بازی PS4 به پایان می رسد با صدای ضبط شده پس از سخنران، به یاد همه که نور هرگز نمی تواند متوقف شود.
Guardian و Ghost با Zavala، Ikora، Cayde و Hawthorne در بخش نابودی برج، با Vanguard به وظایف قدیمی خود باز می گردند و Hawthorne با در نظر گرفتن یک پست جدید در آن، آن را تشکیل می دهند.در یک صحنه پس از اعتبار، شوک ارسال شده توسط مسافر رسیدن به کل سیستم نشان داده شده است.
موج نور، فراتر از منظومه شمسی است و فراتر از راه شیری گسترش می یابد، قبل از اینکه ناوگان تاریک، ناشناخته ها را در فاصله ای از فضای خارج از منزل قرار دهد. پس از شکست قهول، یک کشتی عظیم Cabal به نام Leviathan در مدار ناسوس، تحت کنترل امپراتور کالوس ظاهر می شود. Calus برای تکمیل مجموعه ای از چالش های قبل از رسیدن به تاج و تخت خود Guardians را دعوت می نماید. گروهی از نگهبانان چالش آتشی خود را پیش از مواجه شدن با کالوس تکمیل کردند؛ با این حال، پس از غلبه بر قدرت های عجیب و غریب آن و شکست دادن او، آنها کشف کردند که در حال مبارزه با doppelganger مکانیکی هستند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 2 =