جزئیات و بررسی صدر نشینی بازی Everybody’s Golf PS4 وبازی های پلی استیشن ۴ پرفروش ژاپن

جزئیات و بررسی بازی های پلی استیشن 4 پرفروش ژاپن و صدر نشینی بازی Everybody’s Golf PS4

جزئیات و بررسی صدر نشینی بازی Everybody’s Golf PS4 وبازی های پلی استیشن ۴ پرفروش ژاپن

کمپانی سونی لیستی منتشر کرد که در آن آمار پرفروش ترین بازی های پلی استیشن استور خود را در ژاپن نشان می‌داد، این لیست پرفروش ترین بازی ها در واقع از تاریخ ۱ تا ۱۲ شهریور ماه را نشان می داد این لیست از این قرار می باشد:

 1.  Everybody’s Golf
 2.  Dragon Quest III
 3.  Undertale
 4.  Rainbow Six Siege
 5.  Resident Evil Revelation: Unveiled Edition
 6.  Dragon Quest II
 7.  Dragon Quest X All in One Package
 8.  Minecraft: PlayStation 4 Edition
 9.  Kaiji VR: Zetsubo no Tekkotsu Watari
 10.  Dragon Quest XI
 11.  Nights of Azure 2
 12.  Horizon Zero Dawn
 13.  Dragon Quest
 14.  Mega Man Legacy Collection
 15.  Gravity Rush 2
 16.  Yomawari: Midnight Shadows
 17.  Bloodborne
 18.  Mega Man Legacy Collection 2
 19.  Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
 20. Windjammers

 

جزئیات و بررسی بازی های پلی استیشن 4 پرفروش ژاپن و صدر نشینی بازی Everybody’s Golf PS4
جزئیات و بررسی صدر نشینی بازی Everybody’s Golf PS4 وبازی های پلی استیشن ۴ پرفروش ژاپن

همانطور که مشاهده می کنید بازی Everybodys Golf توانسته جایگاه اول را به دست آورد این بازی توسط شرکت سونی اینتراکتیو اینترتیمنت توسعه داده شده است و توانسته بازی Dragon Quest III: The Seeds of Salvation را در رقابتی تنگاتنگ شکست داده و توانسته رتبه اول را به دست بیاورد، بازی Dragon Quest III: The Seeds of Salvation که توسط شرکت اسکوئر انیکس ساخته شده است این بار در رتبه دوم می‌باشد این بازی قبلا در رتبه اول این لیست قرار داشته است.

بازی که در رتبه سوم قرار گرفته است بازی ای نیست جز Undertale، این بازی توسط شرکت توبی فاکس ساخته شده و توسعه داده شده است و در دسترس کاربران قرار گرفته و طرفداران خاص خود را در ژاپن دارد. نکته ای که خیلی باعث شگفتی منتقدین و بازیکنان شده سقوط بسیار زیاد بازی Dragon Quest XI می باشد این بازی که در هفته های قبلی در اتاق بسیار خوب ۵ قرار داشت حالا در رتبه ۱۰ جا خوش کرده است و حتی ممکن است از این بدتر هم شود. اما بپردازیم به بازی ای که توانست رتبه اول را به دست بیاورد بازی زیبا و جذاب Everybodys Golf برای شرکت مدیا کری ایت بسیار جالب و جذاب به نظر رسیده است.
آنها این بازی را به شدت مورد بررسی و نقد قرار دادند که طبق بررسی آنها این بازی در خرده فروشی توانسته رقم بسیار بالای یک میلیون و هفتصد و ده واحد را به دست آورد، این بازی از این لحاظ توانست در کنار یک بازی دیگر از همین مجموعه که با نام Everybodys Golf 6 شناخته می شود، حرکت کند. این بازی در پلی استیشن ۳ در دسترس کاربران قرار گرفت و توانست صد هزار نسخه فروش را به ثبت برساند البته این بازی قبل از اینکه برای پلی استیشن ۳ در دسترس کاربران و طرفداران قرار بگیرد برای پلی استیشن ویتا منتشر شده بود.
و البته این اتفاق یک سال قبل از انتشار برای پلی استیشن سه رخ داده بود شاید بتوان گفت یکی از عوامل فروش زیاد این نسخه را همین باید بدانیم و هنگامی که فروش آن را با نسخه کنونی مقایسه می‌کنیم باید بدانیم که مدت زمان بیشتری در معرض فروش قرار داشته است. گفتنی است بازی Everybody’s Golf در تاریخ ۱۳ تیر ماه برای گوشی های اندروید و ios در دسترس قرار گرفت و توانست تا ۵ شهریورماه ۳ میلیون دانلود را به عنوان رکورد خود به جا بگذارد معنی اتفاق را می توانیم این بدانیم که همکاری بین کنسول ها و گوشی های هوشمند نامحدود نیست.

جزئیات و بررسی بازی های پلی استیشن 4 پرفروش ژاپن و صدر نشینی بازی Everybody’s Golf PS4
جزئیات و بررسی صدر نشینی بازی Everybody’s Golf PS4 وبازی های پلی استیشن ۴ پرفروش ژاپن

همین چندی پیش بود که بخش سرگرمی های تعاملی شرکت سونی و بخش موبایل شرکت سونی که با نام ForwadWorks شناخته می شود گفتند که تعداد دانلود های این بازی برای دو سیستم عامل اندروید و ios آمار بسیار زیادی را به جا گذاشته و از مرز ۴ میلیون رد شده است. قبل از آن در ابتدای ماه آگوست و بعد از انتشار بازی در چهارم جولای در کشور ژاپن بود که اعلام شد تعداد دانلود های این بازی Playstation به حدود دو میلیون نسخه نزدیک شده است در حالیکه هیچ جزئیاتی درباره بازیکن های فعال یا بازیکنانی که از پرداخت های درون برنامه ای بازی بهره می برند نداریم هم می توانیم بگوییم که تعداد بازیکن هایی که در این بازی فعال هستند به صورت یکنواخت و خوبی در حال زیاد شدن می باشد.
چند وقت پیش بود که شرکت سونی صحبت هایی کرد که نشان می دهد برای شروع کسب و کار مربوط به موبایل خود بیشتر روی بازار ژاپن و آسیا تمرکز دارد و همچنین گفت که اگر بخواهد این کسب و کار را بیشتر گسترش دهد باید نتیجه هایی که در بازار آسیا به دست می‌آورد خوب باشند. همچنین در دیگر تلاش هایی که شرکت سونی درباره این بازی و مشتقات آن انجام داده است می‌توان به این مورد اشاره کرد که آنها در نمایشگاه Tokyo Game Show 2018 گفتند که قرار است یک نسخه واقعیت مجازی برای این بازی منتشر شود و در حال حاضر در حال ساخت آن می باشند گفته می شود این بازی با نام Everybody’s Golf VR در دسترس قرار خواهد گرفت.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 5 =