جزئیات و بررسی طبقه بندی سنی بازی Resident Evil Code Veronica PS4

جزئیات و بررسی طبقه بندی سنی بازی Resident Evil Code Veronica PS4

جزئیات و بررسی طبقه بندی سنی بازی Resident Evil Code Veronica PS4

کمپانی بازی سازی کپکام که ما با یکی از معروف ترین بازی های آن خاطرات بسیار زیادی داریم بار دیگر قصد در بازسازی این بازی دارد سری بازی هایResident Evil جزء بهترین بازی ها در ژانر وحشت و هیجانی است حال در تازه ترین خبرهای اعلام شده توسط ستاد رده بندی سنی بازی ها بیان شده است بازیResident Evil code veronica رده بندی سنی شده است و اینطور که پیداس کمپانی کپکام از این بازی پر مخاطب دست نمی کشد و همچنان بدنبال ارتقاء آن است.
اگر از دسته مخاطبان این سری بای ها هستید قطعا با شنیدن این خبر دوباره بیاد صحنه ها و درگیری های بازی می افتید و از همه مهتر تر حس دلهره و ترسی که سیر داستان در بازی های قبل خود داشته است و بی شک منتظر عرضه این بازی خواهید بود.
سری بازی های Evil برای آن دسته از افراد مناسب است که با ترس و خون و مرگ های وحشتناک مشکل نداشته باشند. طبق معمول ویروسی خطرناک در زمین پخش شده است.

جزئیات و بررسی طبقه بندی سنی بازی Resident Evil Code Veronica PS4
جزئیات و بررسی طبقه بندی سنی بازی Resident Evil Code Veronica PS4

این ویروس نه باعث مرگ که باعث درنده خویی و تغییرات ژنتیکی در انسان ها و هر جنبنده ی زنده ی دیگری می شود و شما باید با این موجودات به هر نحوی مقابله کنید البته سبک بازی های رزیدنت اویل طوری است که دشمنان خیلی وقت ها بصورت گله ای به شما حمله نمی کنند بلکه بصور پنهان و یا استتار هستند که باعث غافلگیری شما می شوند کپکام با استفاده از همین عنصرغافلگیری دلهره و استرس بسیار زیادی برای شما به ارمغان آورده است.
بطوری که در طول روند بازی پلی استیشن شما هر لحظه منتظر حمله ی دشمنان هستید که البته این دلهره برای طرفداران این سبک بازی ها بسیار شیرین است در طول روند بازی شما با جمع آوری امتیاز می توانید سلاح های خود را پیشرفت دهید که با بالا رفتن مراحل بازی این امر به یک مساله ضروری تبدیل می شود دشمنان زامبی گونه شما معمولا از هوش کمی برخوردارند که این مساله کشتن آن ها را برای شما راحت کرده است.
ولی کپکام برای جلوگیری از سادگی زیاد قدرت آن ها را افزایش داده است بر خلاف بیشتر این موجودات که براحتی کشته می شوند بعضی از آن ها هم با ترفند های متفاوت و البته به سختی کشته می شوند و همچنین مساله کمبود مهمات هم جز مسائلی هست که حتما به چشم میاد البته با توجه به اینکه این کمبود مهمات در تمام سری های رزیدنت اویل تکرار شده است مشخص است که کپکام خواسته است.
چالش بیشتری برای شما بوجود بیاورد و این نقصی در بازی نیست شما حتما باید به نقاط حساس دشمنانتان شلیک کنید و خیلی از آن ها را بدون استفاده از کلت و یا شادگان و یا مسلسل بکشید چرا که تعداد گلوله های شما محدود است و باید این گلوله ها را برای دشمنان سختتان نگه دارید که البته این مساله بازی را بسیار رقابتی تر کرده است. فضاسازی انجام شده در بازی های رزیدنت اویل صورت گرفته و شما از همان لحظه ی اول بازی ترس را تجربه می کنید و با نگاه کردن به اطرافتان متوجه می شوید که اتفاقات خوبی در جریان نیست که چند نمونه از این فضاسازی ها را شرح می دهیم. 

قاب های عکس شکسته، دیوار هایی با آثاری از خون و شکستگی، محیط بیرونی بصورت کاملا رعب آوری طراحی شده است از مه غلیظ گرفته تا نسیمی که شاخه ها را به رقص در می آورد در جای جای بازی اجسادی وجود دارند تا شما را بترسانند همچنین صدای فریاد و نعره هایی که گاهی در روند بازی می شنوید که خبر از دشمنان شما می دهد در روند بازی گیفت ها و مهماتی وجود دارد که باید آن ها را جمع کنید حال آنکه بیشتر این مهمات در خانه های متروکه ای وجود دارد که پای نهادن در آن ها دل و جرئت می خواهد.
در سری های قدیمی تر روند کلی بازی در شب اتفاق می افتد تا از عنصر تاریکی به عنوان یه محرک قوی ترس برای شما استفاده شود و در حد بسیار خوبی این ترس را برای شما بوجود آوردند همچنین در محیط های بیرونی و عمدتا دشت های متروک از ماه کامل نیز به زیبایی استفاده شده است ماهی که مهتابی زیبا را بوجود می آورد و البته محیط بازی بسیار ترسناک تر میکند از نکات دیگر بازی استفاده از سایه اجسام و درختان و….. است که در کنار تصویر سازی دیگر اشیا و خانه به وحشت بازی افزوده است.

Code veronica یکی از نسخه های خوش ساخت و برتر این سری بازی ها بود و تصمیم کپکام برای بازسازی این نسخه اصلا دور از ذهن نیست. قطعا با توجه به تجهیزات جدید بازی سازی و پیشرفت تکنولوژی در صنعت بازسازی کپکام موفق خواهد شد ترس و دلهره ی بیشتری را در این بازی برای شما به ارمغان آورد و بی شک مخاطبان این سری بازی منتظر خواهند بود که نتیجه ی کار کپکام را بر روی کنسول های با کیفیت playstation ۴ تماشا کنند.

جزئیات و بررسی طبقه بندی سنی بازی Resident Evil Code Veronica PS4
جزئیات و بررسی طبقه بندی سنی بازی Resident Evil Code Veronica PS4

بار دیگر قدم در راه کشتار و وحشت بگذارند. از جمله دیگر نکات مثبت این بازی شخصیت پردازی این قسمت از بازی است که بدون اغراق به زیبایی به آن پرداخته شده است بطوری که مخاطب با گذشت اندکی از بازی با شخصیت های بازی ارتباط برقرار می کند دیالوگ هایی که شخصیت های بازی می گویند و یا شخصیت های نام آشنایی که وجود دارند هر چه بیشتر شما را با این بازی درگیر می کند.
البته این اولین بار نیست که این کمپانی با بازی های خود امتیاز بالایی از کاربران خود می گیرد از دیگر ساخته های این کمپانی میتوان از devil may cry نام برد که با گذشت سال از نسخه اولش هنوز نسخه های جدید این بازی توسط این کمپانی ساخته می شود در بازی هایdevil may cry نیز شما می توانید از هرج و مرج و شلوغی بیش از حد دشمن لذت ببرید این طور که پیداست کمپانی کپکام نسبت به بازی های پر مخاطب خود حس وفاداری خاصی دارد وفاداری که نتیجه آن ساخت سری بازی هایEvil وdevil may cry به مدت چندین سال است که البته اگر از حق نگذریم کار خود را به خوبی انجام داده اند و هنوز با ساخت چندین بازی از این دو سری بازی مخاطبان از داستان و حس و حال این بازی ها خسته نشده اند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =