جزئیات و بررسی طراحی هیولاها در ویدیوی بازی Warhammer Chaosbane PS4

جزئیات و بررسی طراحی هیولاها در ویدیوی بازی Warhammer Chaosbane PS4

جزئیات و بررسی طراحی هیولاها در ویدیوی بازی Warhammer Chaosbane PS4

اخیرا ویدیوی جدیدی از بازی پلی استیشن Warhammer: Chaosbane 4 توسط Eko Software پخش شده که قسمت هایی از مراحل تولید و ساخت این بازی را به نمایش می گذارد. در سراسر دنیای بازی جذاب Warhammer: Chaosbane ، هیولا و موجودات عجیب کوچک و بزرگی وجود داشته که بازیکنان با آن ها مواجه خواهند شد. این موجودات می توانند دوست یا دشمن درنده ای باشند که قصد نابودی همه چیز را دارند.

جزئیات و بررسی طراحی هیولاها در ویدیوی بازی Warhammer Chaosbane PS4
جزئیات و بررسی طراحی هیولاها در ویدیوی بازی Warhammer Chaosbane PS4

این اثر یکی از بازی هایی بوده که در طراحی و ساخت آن از فانتزی Warhammer (وارهمر) استفاده شده و بازیکنان در دنیایی قرار می گیرند که سراسر آن بیشتر از ۷۰ نوع موجود مختلف و هیولا زندگی می کنند. طراحی و ساخت این بازی PS4 توسط دو استودیو Eko Software (اکو سافتور) و Bigben Interactive (بیگ بن اینتراکتیو) صورت گرفته و هم اکنون در حال توسعه میباشد. همچنین حق امتیاز Warhammer نیز به استودیو games workshop تعلق دارد.
استودیو بیگ بن اینتر اکتیو تصمیم دارد که برای نخستین بار از طریق بازی Warhammer: Chaosbane ، سبک اکشن را با استفاده از نمایش دوربین بالا به پایین وارد دنیای وارهمر کند. بر اساس اخبار بدست آمده از بازی Warhammer: Chaosbane ، اخیرا ویدیویی از مراحل ساخت و پشت صحنه آن توسط این دو استودیو منتشر شده که قسمت هایی از طراحی هیولاها را در دنیای فانتزی این بازی نشان می دهد.
این بازی که سبک اکشن دارد، طراحی و ساخت آن مشابه فضای بازی Diablo 3 صورت گرفته و دارای کلاس های متفاوتی می باشد. بازیکنان هنگام شروع بازی، در یکی از ۴ کلاس قهرمانی حضور دارند که جهت رسیدن به نقاط معینی در دنیای Warhammer بایستی با دشمنان و هیولاها مبارزه کرده و به اصطلاح از طریق هک اند اسلش کردن موجودات، بتوانند به مراحل بالاتر دست پیدا کنند. در این بازی هرکدام از قهرمانان از قابلیت های ویژهای برخوردار هستند و هر یک از کلاس های بازی، گیم پلی مخصوص به خود را دارد؛ در واقع هر کدام از کلاس ها به نحوی میتوانند به همگروهی خود کمک کند. به عنوان مثال در بازی برای رهبری گروه از کاپیتان کمک میگیرند.
در این بازی از نژادهای مختلفی مانند دورف یا کوتوله¬ها و انسان ها استفاده شده است.
یک نکته مهم در این نوع بازی ها، این است که باید تنوع بسیار زیادی در موجودات و نیروهای دشمن وجود داشته باشد که این امر از طریق دنیای نامحدود وارهمر در این بازی محقق شده است. در ویدیوی پخش شده از بازی Warhammer: Chaosbane ، تلاش های تیم ساخت و توسعه این بازی جهت طراحی موجودات و هیولاهای مختلف قابل مشاهده می باشد.
نکته مهمی که استودیو Eko Software و همینطور استودیو Bigben Interactive به آن توجه دارند، این است که طراحی و ساخت موجودات و هیولاها در دنیای Warhammer این بازی به صورتی انجام گیرد که ویژگی و قابلیت های آن ها متناسب با توانایی و ظاهرشان باشد. به عبارتی دیگر تمام موجودات باید به گونه ای ساخته شوند که در عین وفاداری به دنیای فانتزی Warhammer این بازی، بازیکن را برای رقابت به چالش بکشند.بین هنر و طراحی این بازی هماهنگی و نظمی وجود دارد که این دو استودیو موفق شده اند آن را به خوبی انجام دهند.

جزئیات و بررسی طراحی هیولاها در ویدیوی بازی Warhammer Chaosbane PS4
جزئیات و بررسی طراحی هیولاها در ویدیوی بازی Warhammer Chaosbane PS4

هرچند که وجود هیولاهای متفاوت در بازی Warhammer: Chaosbane از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده، ولی تمام موضوع به این یک مورد ختم نمی شود. بر اساس اخبار بدست آمده، سازندگان این بازی تصمیم دارند که برای ۴ کلاس، بیش از ۱۸۰ نوع مهارت متفاوت طراحی کنند و همچنین بیشتر از ۷۰ نوع موجود مختلف به عنوان نیروی دشمنان حضور خواهند داشت. از دیگر خصوصیات بازی Warhammer: Chaosbane می توان به تجربه آن به صورت گروهی Local و چند نفره (Co-Op) اشاره کرد که در ویدیو با پیوستن جادوگر Elf به داستان بازی مشاهده شده است.
این بازی جذاب در تاریخ ۱۴ خرداد ( ۴ ژوئن ) برای پلی استیشن ۴، PC و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.
به احتمال زیاد می دانید که تا به امروز بازی های متفاوت بسیاری با استفاده از دنیای بیکران Warhammer طراحی و ساخته شده؛ از جمله سری Warcraft (وارکرفت) که برای ساخت آن از دنیای فانتزی وارهمر استفاده شده است. یکی دیگر بازی های پرطرفدار که الهام گرفته از همین دنیای فانتزی می باشد، بازی سه گانه Total War: Warhammer بوده و تا به حال دو نسخه از آن در اختیار کاربران قرار گرفته است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =