جزئیات و بررسی عدم استفاده از سرور های اختصاصی در بازی Destiny 2 PS4

جزئیات و بررسی عدم استفاده از سرور های اختصاصی در بازی Destiny 2 PS4

جزئیات و بررسی عدم استفاده از سرور های اختصاصی در بازی Destiny 2 PS4

این بازی برای کامپیوتر های شخصی تایید شده است. دیوید شاو اعلام کرده است که زیر ساخت های سرور های بازی Destiny 2 ساختار پیچیده ای دارند و به همین دلیل بانجی از این سرور های اختصاصی برای دارندگان رایانه های شخصی استفاده نمی کند. دیوید شاو اعلام کرده است که از مشکلات تایم ارائه شدن بازی های منتشر شده در سال های آخر استودیو بانجی به خوبی با خبر است. سازندگان این بازی اعلام کرده اند که بر روی محیط دید با قابلیت تنظیم کردن، تنوع بخشیدن به تنظیمات گرافیکی، پیگیری و تنظیم ماوس و کیبورد تمرکز دارند.

جزئیات و بررسی عدم استفاده از سرور های اختصاصی در بازی Destiny 2 PS4
جزئیات و بررسی عدم استفاده از سرور های اختصاصی در بازی Destiny 2 PS4

با وجود تنظیمات گسترده ای که این بازی دارد اما هر زمان که اسم پورت کنسولی به گوش می رسد قسمت بزرگی از تنطیمات محو شده و از بین می روند. با این که تیم سازنده ی بازی از قوت و پشتیبانی خود در بازی اعلام کرده اند اما باز هم طرفداران بازی نگران نبودن سرور های اختصاصی در بازی هستند. بیشتر از همه ی بازیکنان طرفداران کنسول pc از این مسئله ناراحت هستند. این بازی بر روی ps4 و ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی در حال ارائه دادن است. اما چیزی که عنوان شده است این است که احتمالا عرضه ی بازی بر روی رایانه های شخصی همزمان با دیگر کنسول ها ارائه نمی شود. قرار است که یک بسته ی الحاقی از این بازی از فایل های نسخه ی pc منتشر شود.
در این بسته ی احاقی یک سری اتفاقات فاش شده است. گویا در این بسته بازیکنان و محتوای این بسته سفر خود را به ماه فراموشی شروع می کنند. این ماه فراموش شده قلمرو دشمنان نام برده شده است. صاحب این اثر استودیو بانجی است که هنوز هیچ اطلاعاتی از این بازی و نسخه اعلام نکرده است. ولی اگر این بسته ی فاش شده واقعیت داشته باشد بازیکنان باید منتظر اعلام پیش فروش این بسته باشند. در این بسته یک عکس لو رفته است بعضی این عکس را شایعه و بعضی هم واقعی معرفی می کنند. این عکس را یکی از کاربران توییتر منتشر کرده است. اسم این کاربر wario 64 است.
این بازی یک بازی آنلاین است. بعد از ارائه داده شدن این بسته ی الحاقی نسخه ی قبل بازی با تمام امکانات به صورت رایگان در اختیار کاربران دارای کنسول pcو ایکس باکس وان ps4 و سرویس ابری گوگل استیدیا قرار گرفته است. استودیو بانجی اعلام کرده است که اولین محتوای بازی بعد از جدا شدن خود از شرکت اکتیویژن است. شرکت اکتیویژن ناشر سابق این بازی است. اسم این بسته ی الحاقی shadow keep است. استودیو بانجی اعلام کرده است که این بسته یک بسته ی با اطلاعات مجزا است و برای به دست آوردن این بسته دیگر نیازی به داشتن نسخه ی اول این بازی نیست.
در حالی که قبل از این تغییر مثبت در بازی برای به دست آوردن نسخه ی جدید باید تمامی نسخه های قبل را داشته باشیم. این بسته ی الحاقی به قیمت ۳۵ دلار قرار است انتشار پیدا کند. قیمت این بازی به نسبت بالا است و این امکان وجود دارد که تعداد هواداران این بازی به دلیل بالا بودن قیمت کمتر شود. در سال پیش استودیو بانجی برای بیشتر کردن طرفداران خود بازی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داد البته فقط برای کاربران pc و ps4 استودیو اعلام کرده است که همزمان با انتشار این بسته قابلیت ذخیره کردن بین پلتفرمی در تمامی نسخه های بازی فعال می شود.
در اوایل انتشار این بازی یک مشکل وجود داشت و آن هم این بود که گاهی یک سری از محتوایی که برای دارندگان کنسول ps4 عرضه می شود برای دیگر کنسول ها ارائه نمی شود. که این مسئله در این نسخه بر طرف شده است. شرکت سونی سیاستی که در بازی های خود دارد این است که اجازه نمی دهد کاراکتر های بازی ها به دیگر پلتفرم ها انتقال پیدا کند. با این که استودیو بانجی سازنده ی این بازی است. ولی نتوانست سونی را راضی کند که بتواند کاراکترها را جابه جا کند و استودیو بانجی هم بر خلاف میل خود مجبور شد که این مسئله را قبول کند.

جزئیات و بررسی عدم استفاده از سرور های اختصاصی در بازی Destiny 2 PS4
جزئیات و بررسی عدم استفاده از سرور های اختصاصی در بازی Destiny 2 PS4

استودیو بانجی و سونی با هم قرارداد های انحصاری بسته بودند. این مسئله فقط بین سونی و استودیو بانجی نبود. چندی پیش هم سونی با شاون لیدن با مشکل مواجه شد که شاون لیدن در آخر اعلام کرد که احتمالات زیادی برای این موضوع در نظر گرفته اند که بالاخره سونی قابلیت کراس پلی را قبول کرد. اعلام شده است با خرید بسته ی الحاقی forsaken بسته های قبل به صورت رایگان در اختیار هواداران قرار می گیرد. یک باگ در بازی طراحی شده است که از طریق این باگ سلاح های بازی که به صورت انحصاری فقط برای کاربران ps4 طراحی شده بود برای دیگر پلتفرم ها هم قابل استفاده شود. این بازی یک سری تفاوت ها داشت که فقط برای سونی و ps4 طراحی شده است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =