جزئیات و بررسی عدم تایید ساخت ادامه بازی Furi PS4 کمپانی The Game Bakers

جزئیات و بررسی عدم تایید ساخت ادامه بازی Furi PS4 کمپانی The Game Bakers

جزئیات و بررسی عدم تایید ساخت ادامه بازی Furi PS4 کمپانی The Game Bakers

بازی furi یکی از بازیهای سبک اکشن است که توسط استودیو the game bakers طراحی و در سال ۲۰۱۶ توسط همین استودیو منتشر شده است. Furi یک بازی Playstation مستقل است که سیستم مبارزه ای موجود در آن به شدت سریع و مرگبار است همچنین در این بازی دوئلی بوجود می آید که میتواند گیمر را بسیار عصبی کند تا جاییکه گیمر تمرکز خود را از دست میدهد و اگر دقت کافی نداشته باشد نتیجه چیزی جز شکستهای پشت سر هم نخواهد بود.
این بازی از تنوع محیط های گوناگون برخوردار است که خود باعث میشود گیمر به هیچ وجه احساس تکراری بودن مراحل را نداشته باشد. بازی furi داستان قهرمانی است که در زندانی اسیر شده است و مدام توسط نگهبان زندان شکنجه میشود تا اینکه مردی که نقابی به صورت خود دارد به کمک این مبارز می آید و باعث میشود که او از زندان رهایی پیدا کند و در پی این آزادی، مبارز تصمیم میگیرد که از نگهبانان زندان انتقام سختی بگیرد. بازی در این گیم پلی کمی سخت است زیرا گیمر مجبور است با تواناییهای کمی که دارد در مقابل دشمنانی که از تواناییهای پیشرفته ای برخوردار هستند بجنگد.

جزئیات و بررسی عدم تایید ساخت ادامه بازی Furi PS4 کمپانی The Game Bakers
جزئیات و بررسی عدم تایید ساخت ادامه بازی Furi PS4 کمپانی The Game Bakers

همچنین دشمنان گیمر در این بازی بجای یک جان چندین جان و خط سلامتی دارند ولی مبارزی که گیمر در نقش آن بازی را تجربه میکند فقط یک خط سلامتی و سه جان در اختیار دارد و این نشان میدهد که مبارزه فوق العاده سختی در پیش روی گیمر قرار دارد، در واقع میتوان گفت که گیمر در نقش این مبارز باید با دست خالی به جنگ با دشمنانی برود که از امکانات کاملی برخوردار هستند و قدرت آنها نیز از قدرت مبارز بیشتر است و اما جدای از داستان بازی این روزها خبری درمورد بازی furi منتشر شده است که بازی furi دیگر دنباله ای نخواهد داشت.
این خبر در وبسایت دوال شاکرز منتشر شده است و کارگردان این اثر اعلام کرده است که بازی furi بعنوان یک اثر مستقل درنظر گرفته شده است و به همین روال باقی خواهد ماند زیرا داستان و دنیای بازی هدف مستقلی دارند و برای همین نمیتوان هیچ دنباله ای را برای آن در نظر گرفت. بنظر میرسد که مخاطبین باید به همین نسخه بسنده کنند و با این وضعیت کنار بیایند زیرا ویژگی بازی furi این را میطلبد که دنباله ای برای این بازی ساخته نشود.
این در حالی است که بازی furi بیش از سه میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است و همچنین نظر منتقدان نیز درباره آن مثبت است. شرکت the game bakers با اینکار خود میخواهد به همه نشان دهد که میتوان با ساخت و توسعه یک سری از بازی مخاطب را شگفت زده و راضی کرد و خب به هرحال در این راه هم موفق شده است و توانسته بازی کامل و جامعی را منتشر کند. این شرکت از عنوان بازی جدید خود رونمایی نکرده و فقط اعلام کرده است که آنها درحال ساخت بازی جدید خود هستند و به زودی از محصول جدید خود رونمایی میکنند.
بازی furi تا به الان برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر شده است. نکته ای که در بازی furi بسیار مهم است و گیمر باید مدنظر داشته باشد این است که روال بازی بسیار سریع و نفس گیر است و فرصتی برای خطاهای پشت سرهم وجود ندارد و همچنین در هر مبارزه به زمانبندی دقت خاصی داشته باشد و به هر اتفاقی عکس العمل مناسبی را نشان دهد. اگر این دو مورد را در نظر داشته باشید و به آنها عمل کنید مطمئنا در بازی پیروز میشوید.

جزئیات و بررسی عدم تایید ساخت ادامه بازی Furi PS4 کمپانی The Game Bakers
جزئیات و بررسی عدم تایید ساخت ادامه بازی Furi PS4 کمپانی The Game Bakers

هر قسمت و مرحله از بازی furi برای خودش تم جداگانه و مختص خود دارد و این برای مخاطب بسیار جذاب است همچنین باسهایی که شما باید با آنها مبارزه کنید نیز تکراری نیستند و هرکدام قابلیتهای خاص خود را دارند و از ویژگیهای منحصر به فردی بهره میبرند. از دیگر ویژگیهای مثبت بازی furi میتوان به موسیقی های فوق العاده زیبا و شگفت انگیز آن اشاره کرد که واقعا برای هر صحنه و مرحله موسیقی مناسبی انتخاب شده است و در ضمن در هر مرحله پایانهای جالبی در نظر گرفته شده است که مخاطب را هیجان زده میکند و ولع مخاطب را برای رفتن به مرحله بعدی بیشتر میکند.
اما اینطور نیست که بازی furi بی نقص است خب طبیعتا با مشکلاتی روبرو است که مخاطب از آنها راضی نیست، مثلا اینکه درجه سختی بازی مدام در حال بالا و پایین شدن است و این برای گیمر آزاردهنده است. ولی در این مورد باید بگویم که گرچه گیم پلی بازی سخت است ولی در عین حال جذاب است و اگر مخاطب با این مشکلات کوچک کنار بیاید مسلما furi یک بازی بسیار سرگرم کننده و زیبا خواهد بود. اگر دوست دارید که خود را در مبارزات سخت محک بزنید و در بازیهای مبارزه ای حرفه ای شوید پیشنهاد میکنم که حتما سری به بازی furi بزنید و اوج هیجان را با این بازی تجربه کنید این بازی میتواند برای آموزش حرکتهای مبارزه ای در بازیها تمرین بسیار خوبی باشد.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : کمپانی The Game Bakers
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هشت =