جزئیات و بررسی عدم تولید قسمت جدید مجموعه بازی Batman Arkham PS4

جزئیات و بررسی عدم تولید قسمت جدید مجموعه بازی Batman Arkham PS4

جزئیات و بررسی عدم تولید قسمت جدید مجموعه بازی Batman Arkham PS4

برای طرفداران مجموعه بازی های Batman: Arkham همیشه این سوال مطرح است که آیا قرار است این سری ادامه پیدا کند و قرار است نسخه جدیدی برای آن ساخته شود یا خیر؛ شایعه‌های زیادی درباره این موضوع انجام می شود اما طبق صحبت‌هایی که کوین کانروی صداپیشه شخصیت اصلی در بتمن آرکهام انجام داده است می توان مطمئن شد که قرار نیست قسمت جدید دراین بازی ساخته شود.
کمپانی سازنده این بازی پی اس ۴ در حال فعالیت روی ساخت یک بازی دیگر می باشد و این گونه به نظر می رسد که برای ساخت یک بتمن جدید وقتی ندارند هرچند که در گذشته برخی شایعه ها به ساخت یک بازی جدید که در آن شوالیه شنل پوش جای پدر خود را گرفته و لباس او را بر تن دارد اشاره داشتند اما گویا قرار نیست همچین بازی ایی منتشر و ساخته شود.

جزئیات و بررسی عدم تولید قسمت جدید مجموعه بازی Batman Arkham PS4
جزئیات و بررسی عدم تولید قسمت جدید مجموعه بازی Batman Arkham PS4

برگردیم به صحبت‌های صداپیشه مذکور او گفت که باورش نمی شود که کمپانی برادران وارنر نمی خواهد قسمت جدیدی از این بازی را ارائه کند اما متاسفانه این مطلب درست است با وجود این که میلیاردها دلار از این مجموعه بازی به جیب آنها سرازیر شده ولی آنها نمی خواهند قسمت جدیدی از آن را بسازند متاسفم از این بابت. البته گفتنی است که کمپانی سازنده در آخرین نسخه که از این سری بازی ها ساخته بود صداپیشه شخصیت بتمن را عوض کرد و کوین کانروی دیگر صداپیشه اصلی آن نبود.
از این رو ممکن است که او اطلاعات دقیقی از این موضوع نداشته باشد و این صحبت‌ها خیلی معتبر نباشد. حال به بررسی بازی Batman Arkham Knight بپردازیم تا بیشتر با فضای این بازی ها آشنا شویم. در ابتدای این بازی PS4 شاهد شب هالووین هستیم که به نظر همه چیز آرام می باشد مدتی از اینکه جوکر مرده است گذشته است و اتفاقات او به پایان رسیده است همچنین جسد او را در کوره سوزانده شده است.
حالا سوالی که وجود دارد این است که تهدید دیگری برای امنیت شهر وجود دارد یا نه؟ این جاست که همه چیز از هم می‌پاشد و شخصیت مترسک به وسیله تلویزیون های بزرگی که در جاهای عمومی شهر هستند اقدام به تهدید مردم و شهر می کند و می گوید که قصد دارد در بیشتر نقاط شهر به بمب‌گذاری دست بزند. او برای این که نشان دهد چقدر جدی است یک رستوران کوچک و مردم موجود در آن را با گازسمی خود مسموم می کند و آنها را به جان یکدیگر می اندازد.
اینجا جایی است که مردم شهر با دیدن این تصاویر و تهدید ها باید شهر را ترک کنند و این اتفاق با کمک پلیس گاتهام می‌افتد پلیس نمی‌تواند با این شخصیت شرور مبارزه کند چرا که او این شخصیت ها و خلاف کارهای موجود در شهر را کنار هم جمع کرده تا بتوانند با هم صاحب این شهر شوند. حتی برخی از این خلاف کارها در خیابان ها حاضر شده و به طور مستقیم با پلیس می جنگند.
از طرفی برخی دیگر از این جنایتکار ها می خواهند شهر را به آتش بکشند در کنار همه این‌ها یک قاتل سریالی ناشناس مرموز نیز وجود دارد. کار به همین جا ختم نشده و چند چهره دیگر در پایان بازی ظاهر خواهند شد در واقع می توان با قاطعیت گفت که پلیس در برابر این خلافکارها نمی تواند کار خاصی را انجام بدهد. اینجا مشخص است که ما به بتمن نیاز داریم تا در یک شب بسیار بلند برای نجات گاتهام تلاش کند این شب کاملا بارانی می باشد اما بتمن را می بینیم که در یک نقطه مرتفع در حال حرکت به سمت GCPD می باشد تا با جیم گوردون صحبت کند.

جزئیات و بررسی عدم تولید قسمت جدید مجموعه بازی Batman Arkham PS4
جزئیات و بررسی عدم تولید قسمت جدید مجموعه بازی Batman Arkham PS4

جیمین نگران دخترش است و اطلاع ندارد که او در شهر است یا این که شهر را ترک کرده است جالب است بدانید این که Scarecrow پیدا شود و داستانهای او به پایان برسد فقط یک بخش از داستان این بازی می باشد هدف اصلی که آنها دنبال می‌ کنند کشتن خود بتمن می باشد آنها به شدت از بتمن کینه به دل دارند. Arkham Knight هم در کنار Scarecrow قرار دارد و آن دو دشمن اصلی این بازی محسوب می شود مقابله با این دو نفر که سلاح های مرگبار را همراه خود دارند کار بسیار سختی می باشد و بتمن به تنهایی نمی‌ تواند این کار را انجام بدهد.
همچنین ما در این بازی شاهد اتفاق های غیرمنتظره با این شخصیت ها خواهیم بود و هر لحظه بازی برای شما سخت تر خواهد شد این بازی شما را وادار می‌کند در طول بازی فکر کنید و فقط قرار نیست که از یک سو به یک جای دیگر بروید و چند نفر را بکشید یا کتک بزنید و سپس به سراغ ماموریت بعدی رفته و این کارها را تکرار کنید. شما برای به سرانجام رساندن هر ماموریت در این بازی باید به خوبی محیط ها را بررسی کنید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =