بررسی عدم حضور صداپیشگان لیان و کلر در بازی Resident Evil 2 remake

جزئیات و بررسی عدم حضور صداپیشگان لیان و کلر در بازی Resident Evil 2 remake PS4

گفته می‌ شود صدا پیشه های دو شخصیت بازی Resident Evil 2 remake دیگر در این بازی حضور ندارند چرا که این تصمیم را کمپانی سازنده بازی یعنی کپکام گرفته است. طبق اخباری که به گوش می‌رسد این دو شخصیت عبارتند از لیان کندی و کلر ردفیلد، این خبر که در هیاهوی نمایشگاه E3 2017 از چشم بسیاری از رسانه ها مخفی ماند حالا توانسته سر و صدای زیادی را در میان بازیکن ها و طرفداران سری رزیدنت اویل داشته باشد.

اینکه آلیسون کرد برای این نسخه از بازی کار صداپیشگی را انجام نخواهد داد صداپیشه لیان کندی هم در این نسخه از بازی حضور نخواهد داشت خبر روز طرفداران سری مجموعه های رزیدنت اویل بود. در صحبت‌ هایی که با این دو صداپیشه انجام شده مشخص شده که کمپانی سازنده بازی یعنی کپکام این تصمیم را گرفته است و گویا آن ها می خواهند از صدا پیشه هایی که داخل سندیکای صداپیشگان نیستند استفاده کنند.

جزئیات و بررسی عدم حضور صداپیشگان لیان و کلر در بازی Resident Evil 2 remake PS4
جزئیات و بررسی عدم حضور صداپیشگان لیان و کلر در بازی Resident Evil 2 remake PS4

در ویدیویی که توسط کورت منتشر کرده بود مشخص شده که کمپانی سازنده یک سال و نیم پیش با او تماس گرفته بوده و قصد داشته که دوباره نقشش را تکرار کند ولی در نهایت کمپانی سازنده به دلایلی که گویا به بومی ‌سازی و موشن کپچر مربوط می‌شده با این شخصیت دچار مشکل شده اند. یک کمپانی که در لس آنجلس واقع شده است با کورت قرارداد بست ولی در نهایت در مارس ۲۰۱۶ مصادف با اسفند ۹۴ به او پیامی ارسال کرد به او اعلام کرد که نمی‌تواند از این بازیگر کانادایی برای این نقش استفاده کند و در نهایت کورت جای خود را به یک صداپیشه خارج از سندیکا داد.

او در این باره می‌ گوید من حتما این کار را می‌کردم چون می دانم که طرفدار ها از من می خواستند این کار را انجام دهم و واقعا از حمایت آن ها ممنونم وی در ادامه گفت از این که شما درباره این قضیه نسبت به کمپانی عصبانی هستید ممنونم ولی متاسفانه طوری که من می دانم آن ها تصمیم خود را گرفته‌ اند و قرار نیست از من در این بازی استفاده شود.

طبق گفته های این شخصیت استفاده این کمپانی از صداپیشه های خارج از سندیکا به تظاهرات و اعتراضات اخیر سندیکا ربطی پیدا نمی کند و این تصمیم قبل از به وجود آمدن این اعتراض ها گرفته شده بوده است سندیکای کانادایی صداپیشه ها مانند همتای آمریکایی خود مدتی است که به اعتراض می پردازند. او درباره تصمیم کمپانی گفته است که اگر این تصمیم را برای خلاقیت و آوردن ایده های جدید در بازی گرفته باشند مشکلی با تصمیم سازندگان بازی ندارد ولی اگر تصمیم آن ها فقط برای استفاده از افراد بیرون از اتحادیه می باشد یک بی احترامی کامل به صدا پیشه ها و مخصوصاً طرفداران بازی پلی استیشن ۴ محسوب می‌ شود.

این بازی را می توان بازگشت مجدد پدر سبک ترس دانست چرا که اصالت نسخه های قدیمی را کاملا به ما نشان می دهد و در کنار آن شاهد یک ظاهر کاملا امروزی و بروز هستیم می توانیم بازی را بدترین اتفاق ممکن برای مجموعه رزیدنت اویل دانست می توان گفت این بازی تاثیر بسیار زیادی روی چند نسل از بازی‌های ویدیویی داشته و در واقع پدر سبک ترس محسوب می شود این بازی باعث شده مجموعه‌ های بسیار زیادی به تأثیرازآن ساخته شود هرچند نسخه های این بازی ضعیف ساخته شد ولی چهار نسخه اصلی اولیه این بازی قطعا بهترین روز ها را برای مجموعه رزیدنت اویل ساختند.

جزئیات و بررسی عدم حضور صداپیشگان لیان و کلر در بازی Resident Evil 2 remake PS4
جزئیات و بررسی عدم حضور صداپیشگان لیان و کلر در بازی Resident Evil 2 remake PS4

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره این بازی PlayStation 4 داشته باشیم باید بگوییم که این بازی چیزی خواهد بود که طرفداران سال ها منتظر آن بودند این اثر از هرلحاظ متعادل به نظر می‌رسد و در بین گیم پلی و اکشن و پازل هایی که در بازی وجود دارد یک تعادل بسیار جالب و جذاب وجود دارد. فضا سازی که در این بازی انجام شده بسیار بی نقص بوده و همواره حس ترس با بالاترین کیفیت ممکن به بازیکنان منتقل خواهد شد.
از لحاظ شخصیت پردازی و داستان فوق العاده کار کردند و توانستند نسخه اصلی کاملا وفادار بمانند و تمام ویژگی هایی که در آن وجود داشته است را به‌طور مدرن و بروز استفاده کنند که این موضوع باعث شده نه تنها علاقه‌مندان به نسخه اصلی که هر شخصی که به دنبال این بازی بیاید یک تجربه بسیار جالب را داشته باشد و یک بازی ترسناک جذاب را مشاهده کنند و آن را دوست بدارد به نظر می رسد هیچ کس نباید این بازی را از دست بدهد.

کلیدواژه : لیان و کلر
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + شش =