جزئیات و بررسی عدم نمایش نمرات در ویدیوی بازی God of War PS4

جزئیات و بررسی عدم نمایش نمرات در ویدیوی بازی God of War PS4

جزئیات و بررسی عدم نمایش نمرات در ویدیوی بازی God of War PS4

پس از مدت‌ها انتظار سر انجام تریلر نمرات God of War عرضه شد، در حالی که بسیار با آنچه که مخاطبان تصور می‌کردند متفاوت بود. در حقیقت بعد از انتشار بازی God of War که بسیار در میان منتقدین و هواداران محبوب شمرده شده است شرکت سونی تصمیم گرفت که نمرات بازی‌ها را به اشتراک بگذارند. همگان انتظار داشتند با تریلری رو به ‌رو شوند که در آن نمرات بازی‌ها ارائه شده باشد و بدانند که هر بازی از نظر مخاطبان چه امتیازی داشته است و شاید تصور می‌رفته که بازی God of War بیشترین امتیاز را به خود اختصاص دهد.

جزئیات و بررسی عدم نمایش نمرات در ویدیوی بازی God of War PS4
جزئیات و بررسی عدم نمایش نمرات در ویدیوی بازی God of War PS4

اما بعد از بخش تریلر همه دچار تعجب و سردرگمی شدند. تریلر مورد نظر با نام Accolade معرفی شد. اما آن چیزی که باعث تعجب شد این بود که این تریلر فقط قسمت‌های از بازی‌های مختلف را در بر دارد و هیچ نمره‌ای به آن‌ها داده نشده است. همچنین برای هر بازی پلی استیشن مهمترین جمله ‌ای که وب‌ سایت‌ها برای آن‌ها در نظر گرفته‌اند را نیز به نمایش گذاشته است. حال این فکر میان هواداران پیش آمده است که علت این کار سونی این بوده است که بازی God of War به علت آنکه نظر همگان را جلب کرده است از امتیاز بالا برخوردار است و دیگر نیاز به امتیاز دهی نبوده است.
اما شاید اگر این گونه نبود خیلی بهتر و جذاب می‌ بود. در تریلری که از بازی God of War منتشر شد سونی قابلیت جدیدی را در این بازی رونمایی کرد و آن Photo Mode بود. بر اساس این قابلیت یا ویژگی امکان جابه‌ جا شدن میان حالت نمایش وجود دارد. همچنین می‌ توانیم حالت چهره شخصیت‌ های بازی را بر اساس همین ویژگی تغییر دهیم. حال بپردازیم به بازی God of War و علت این محبوبیت را بدانیم. این بازی که خدای جنگ نامیده می‌ شود ادامه God of War III است.
تولید این بازی به هشت نسخه رسید و نسخه ۲۰۱۸ آن بسیار میان گیم ‌پلیرها محبوب واقع شد همچنین در این نسخه دقت شده بود که کریتوس مسن‌ تر شده است. کریتوس با فرزندش آترئوس پس از آنکه توانست از دست پدرش جان سالم به در ببرد ماموریت یافته ‌اند که خاکستر (Faye) یا فی را به قله ‌ای بلند ببرند و آن را پخش کنند. این ماموریت را از مادر آترئوس که مرده است دریافت کرده‌اند و حالا باید از میان هیولاها و دشمنان بگذرند و از تمام مشکلات این سرزمین وحشی جان سالم به در ببرند تا بتوانند به خواست و هدف خود برسند.
البته برای گام نهادن در این مسیر نیاز است که کریتوس فرزندش را آموزش دهد. برای به پایان رساندن بازی نزدیک به ۲۵ الی ۳۵ ساعت زمان نیاز دارید و این زمان از زمان در نظر گرفته شده برای نسخه‌های پیشین بسیار بیشتر می‌باشد اما اگر مایل باشید که بازی را با صبر و حوصله انجام دهید تا در حین بازی از جزئیات آن هم لذت ببرید به ۴۵ ساعت وقت نیاز دارید. این بازی علاوه بر داستانی جالبی که دارد و باعث تفاوت آن با داستان‌ های زامبی و دیگر موضوعاتی شده است سلاح‌ها و گیم ‌پلی جالب و مهیجی نیز دارد.
در این نسخه‌ از بازی Playstation بخش‌های دیگری نیز وجود دارد که قسمت‌های فرعی ماجرا هستند و اجباری برای مبارزه وجود ندارد. در این بازی راز‌های بسیاری وجود دارد و شرط دستیابی به همه آن‌ها نیاز به آرامش و کمی فوضولی در محیط بازی دارد. شخصیت اصلی بازی ویژگی نامی را بودن دارد و بازیکن در حین بازی متوجه می‌شود که در نسخه‌ های پیشین بسیار خشن بود و دشمنان خود را به بدترین حالت ممکن از میان می‌ برد.

جزئیات و بررسی عدم نمایش نمرات در ویدیوی بازی God of War PS4
جزئیات و بررسی عدم نمایش نمرات در ویدیوی بازی God of War PS4

اما در این سری از بازی به نکاتی روانشناسی نیز توجه شده است یعنی کریتوس سعی کرده کمی از خشم خود بکاهد اما زمان‌ هایی که جان فرزندش در خطر باشد همانند نسخه‌ های پیشین هیچ رحمی به دشمنان خود نمی‌ کند. این بازی حتی به لحاظ درجی سختی نیز متفاوت است چرا که بازی‌ های دیگر سه حالت برای درجه سختی دارند در حالی که این بازی ۴ درجه سختی در نظر گرفته است.
حالت‌ های بازی ، Give Me A Balanced Experience Give Me A Story، Give Me God Of War و Give Me A Challenge می‌ باشد. کارگردان مجموعه طی مصاحبه ‌ای اعلام کرده است کهGive Me God Of War سخت ‌ترین حالت بازی‌ است که بسیار از حالت‌های دیگر متفاوت است چرا که تمام الگو‌های مبارزاتی دشمنان کریتوس به گونه ‌ای دیگر است و این بخش بازی علاوه بر چالش‌های سختی که دارد اما بسیار هیجان برانگیز نیز خواهد بود. مناسب ترین بازی های PS4 اورجینال را از سایت ما بخواهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =