عرضه بازی انحصاری Earth Defense Force 5

جزئیات و بررسی عرضه بازی انحصاری Earth Defense Force 5 PS4

یکی از اتفاقاتی که معمولا در همایشی های معرفی بازی صورت میگیرد، زمان انتشار دقیق بازی های تازه تولید شده می باشد. در این رابطه در جدید ترین نمایشگاه بازی که به میزبانی توکیو صورت گرفته است، تاریخ انتشار دقیق بازی جدید “ارس دیفنس فورس ۵″، برای پلتفرم PlayStation 4، مشخص شد.

در این کنفرانس مطبوعاتی کمپانی Sony که در سال ۲۰۱۷ در نمایشگاه “تی جی اس” اتفاق افتاد، تاریخ مشخص شده برای عرضه ی بازی ” ارس دیفنس فورس ۵″، ۱۶ آذرماه در نظر گرفته شد که مصادف با ۷ام دسامبر نیز می باشد، و همچنین همانطور که گفته شد، در حال حاضر عرضه ی این بازی فقط برای کنسول PlayStation 4 می باشد.

جزئیات و بررسی عرضه بازی انحصاری Earth Defense Force 5 PS4
جزئیات و بررسی عرضه بازی انحصاری Earth Defense Force 5 PS4

این بازی که محصول جدیدی از شرکت “سندلات” می باشد، از سری بازی های “ارس دیفنس فورس” است که در حال حاضر بدست متخصصان مجرب این استودیو، در حال توسعه می باشد و که با توجه به اخبار جدیدی که پیروی این بازی در اختیار ما قرار گرفته است، این بازی شباهت زیادی با نسخه ی پیشین این بازی یعنی “ارس دیفنس فورس۴.۱: دِ شادو آف دِ نیو دیپیر” دارد که در واقع جزئیات و محتوای جدیدی برای این بازی در نظر گرفته شده است.

به عبارت دیگر در این نسخه از بازی هم مشابه نسخه ی قبلی، شما بایستی به مبارزه با موجودات فرازمینی و فضایی بپردازید که بتوانید از جهان خود در برابر ورود آن ها، محافظت کنید. از دیگر اطلاعاتی که از این بازی وجود دارد می توان به سوم شخص بودن آن پرداخت که در قالب شوتر طراحی و تولید شده است. و اما قیمت تعیین شده برای این نسخه از سری بازی های “ارس دیفنس فورس” ۶۹ دلار در نظر گرفته شده است که معادل هفت هزار و هشتصد ین می باشد.

محتوای بازی Earth Defense Force 5

اگر بخواهیم در مورد داستان این بازی صحبت کنیم میتوان گفت که این بازی از نظر محتوا تفاوت چندانی با نسخه ی قبلی خود ندارد و فقط محتوا و جزئیات این بازی تفاوت داشته است. شما در این بازی در نقش یک فرد عادی در حال بازدید از سازمان “ای دی اف” هستنید که در این نسخه، این سازمان که از تجمع ارتش های سراسر دنیا بود، حال به یک سازمان خصوصی تبدیل شده است که در حال حاضر هیچ تجربه ای برای مبارزه با فرازمینی ها در اختیار ندارد.

به همین خاطر شما در زمان بازدید از این سازمان، که به صورت کاملا اتفاقی در همان روز این موجودات به دنیای ما حمله می کنند، شما مجبور می شوید که در نقش یکی از سربازان وارد شوید و به جنگ با آن ها بپردازید. روند این بازی و توضیحاتی که مبنی بر وظایف و شرایط بازی وجود دارد، از طریق بی سیم ها که از طرف “ای دی اف” می باشد، برای ما شرح داده می شود و زمانی که هر جبهه به پایان خود نزدیک می شود و شما در حال پیروزی در آن جنگ هستید، به شما اطلاعاتی داده می شود که بخاطر شروع جنگ در جبهه ی دیگری، شما بایستی به منطقه جدید نقل مکان کنیدو در آن تجربیات جدیدی کسب کنید.

همانطور که مشاهده می فرمایید، گیم پلی این بازی پیچیدگی خاصی ندارد و به صورت خیلی ساده طراحی شده است. این بازی به گونه ای طراحی شده است که شما هرچه مراحل بیشتری از اجرای این بازی را می گذرانید، با دشمنان و کارکتر های جدیدتری آشنا می شوید که به مرور زمان حجم و گستردگی این جنگ ها و مبارزات بیشتر و بیشتر می شود. شما در هر جبهه فرمانده ای در اختیار خواهید داشت به نام Sarge که به خاطر تفاوت ظاهری و شخصیتی که در این فرد وجود دارد، شما به راحتی تفاوت او را با دیگران متوجه خواهید شد.

جزئیات و بررسی عرضه بازی انحصاری Earth Defense Force 5 PS4
جزئیات و بررسی عرضه بازی انحصاری Earth Defense Force 5 PS4

شما در این بازی پلی استیشن ۴ زمانی یک مرحله را به پایان رسانده اید که تمامی دشمنانی که در آن جبهه حضور دارند نابود شده باشند و در نتیجه هیچ نقطه ی قرمزی در پلان بازی دیده نشود. به عبارت دیگر، در این بازی مرحله یا ماموریت فرعی و خارج از موضوع داستان وجود ندارد و شما بایستی با انواع سلاح ها و ابزاری که در اختیار دارید به جنگ با آن موجودات فرازمینی بپردازید.

از دیگر نکته های این بازی این است که برای این بازی هیچ احساس و واکنشی را تجربه نخواهید کرد که شما را تحت فشار قرار دهد و عملا هدف شما کشتن این موجودات می باشد و در حین انجام ماموریت خود، اگر به تجهیزات و ساختمان های خود هم آسیب برسانید، در جریان بازی تفاوتی ایجاد نمی شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 4 =