بازی Mega Man Legacy Collection 1 And 2

جزئیات و بررسی عرضه بازی Mega Man Legacy Collection 1 And 2 برای نینتندو سوییچ

کمپانی Capcom به طور رسمی اعلام کرده که بازی Mega Man Legacy Collection 1 & 2 به زودی برای پلتفرم های Nintendo Switch توسعه خواهد یافت. پس از مدتی که نام این بازی پلی استیشن در فهرست اصلی ESRB قرار گرفت، کمپانی Capcom اعلام کرد که ۲ نسخه بازی Mega Man Legacy Collection 1 و Mega Man Legacy Collection II برای پلتفرم های Nintendo Switch پورت خواهد شد که البته قرار است ویژگی های جدیدی را نیز به همراه داشته باشد.

این اخبار و اطلاعات مرتبط با بازی Mega Man Legacy Collection توسط سازندگان طی یک توییت رسمی منتشر شد. کمپانی سازنده علاوه بر اعلام خبر توسعه ی این بازی روی Switch، همچنین از قیمت بازی ها بر روی این پلتفرم خبر می دهد. طبق گفته ی آن ها Collection اول با مبلغ ۱۵.۹۹ دلار و Collection دوم با مبلغ ۱۹.۹۹ دلار در تاریخ ۲۲ می مصادف با یکم خرداد در دسترس کاربران Switch قرار خواهد گرفت. از طرفی دیگر در این توییت که از سوی کمپانی Capcom منتشر شده بود، به این نکته نیز اشاره داشت که این بازی از مجسمه های Amiibo نیز حمایت خواهد کرد.

جزئیات و بررسی عرضه بازی Mega Man Legacy Collection 1 And 2 برای نینتندو سوییچ
جزئیات و بررسی عرضه بازی Mega Man Legacy Collection 1 And 2 برای نینتندو سوییچ

البته پس از انتشار بازی باید منتظر محتویاتی که برای Mega Man 9 و Mega Man 10 قرار است ارائه شود نیز باشیم. طبق گفته هایی که از سوی سازندگان به گوش رسیده این بازی قرار است به صورت فیزیکی نیز به فروش برسد که در این صورت قیمت آن به مبلغ ۳۹.۹۹ دلار می رسد. همچنین قابل ذکر است که بازی Mega Man Legacy Collection 1 شامل شش نسخه ی اول این سری از مجموعه می باشد که به حالت یک کارتریج ارائه می شود. این در حالی است که Mega Man Legacy Collection II ادامه ی این مجموعه یعنی از نسخه ی ۷ تا ۱۰ را شامل می شود که به صورت یک کد در قالب دیجیتالی بر روی نسخه فیزیکی این بازی قرار خواهد گرفت.

باید به این نکته نیز اشاره داشت که این محصول آماده شده برای آن دسته از کاربرانی که قصد دارند تمام ۱۰ نسخه ی بازی Mega Man Legacy Collection را تجربه کنند موقعیت خوبی به شمار می آید که پس از گذراندن این نسخه ها و تمام مراحل می توانند خود را برای نسخه ی جدید یعنی Mega Man 11 که قرار است به زودی عرضه شود آماده کنند. گفته شده که این نسخه تا پایان سال میلادی جاری عرضه خواهد شد. مجموعه ی Mega Man از دسته بازی های پلتفرمر با سبک اکشن می باشد که از قدیم طرفداران زیادی را نیز به همراه داشته است.

اگر شما هم از دوستداران این سبک بازی ها بوده باشید، بدون شک باید با شخصیت نوستالژیک Mega Man با آن لباس آبی رنگش آشنایی داشته باشید، این کاراکتر محبوب در شرق با اسم Rock Man معروف می باشد. در تمام سال هایی که این کاراکتر وارد بازی شده تقریبا بر روی تمام پلتفرم ها حضور داشته و طرفداران او تا پای جان برای اتمام مراحل بازی هایش تلاش کرده اند. در رابطه با روایت بازی نیز در کل مجموعه ی Mega Man با گذشت سال ها و انتشار نسخه های جدید باز هم محتوای درونی خود را تا حدی ثابت نگه داشته است.

شما در ابتدای بازی می بایست مراحل ورودی را پشت سر بگذارید که در نهایت به یک باس خیلی بزرگ خواهید رسید. سپس در این مرحله با کاراکترها و باس های موجود در بازی آشنا می شوید. سپس بازی خود را آغاز کرده به این گونه که در ابتدای هر مرحله با توجه به سلاحی که در اختیار دارید یک باس را انتخاب کرده و شروع می کنید. بازی Mega Man با دارا بودن محتوایی متفاوت در سبک پرطرفدار اکشن پلتفرمر توانست سرو صدای زیادی را به وجود بیاورد. شما میتوانید بهترین و مناسب ترین قیمت پلی استیشن را از سایت ما بخواهید.

جزئیات و بررسی عرضه بازی Mega Man Legacy Collection 1 And 2 برای نینتندو سوییچ
جزئیات و بررسی عرضه بازی Mega Man Legacy Collection 1 And 2 برای نینتندو سوییچ

البته باید توجه داشت که نسخه های اولیه ی این بازی دشواری های زیادی را به همراه داشت، برای مثال باس های خیلی سخت که گذراندن آن ها به سادگی امکان پذیر نبود و به همین علت، سازندگان در نسخه های بعدی تغییراتی را به وجود آوردند و برای این که بتوانند بازیکنان بیشتری را جذب کنند، روند مراحل را در سری X که بعد از آن منتشر شد بسیار ساده تر کردند. این نسخه ی جدید با یک طراحی پیکسلی منحصر به فرد و موسیقی متن فوق العاده، موفق شد به عنوان یک اثر بروز رسانی شده در جهت مثبت گام بردارد و نمایش زیبایی را نسبت به نسخه های قبل ارائه دهد.

در این نسخه بسیاری از المان های سخت از بازی حذف شده و به جای آن از قابلیت ها و امکانات ویژه و جدیدی استفاده شد. بازی Mega Man Legacy Collection پیش تر بر روی کنسول های Play Station 4، X Box One و همچنین پلتفرم رایانه های شخصی و از طرفی دیگر برای دو کنسول از Nintendo شامل Wii U و ۳DS منتشر شده بود. البته نسخه ی دوم آن یعنی Mega Man Legacy Collection II در سال قبل فقط برای کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − شش =