جزئیات و بررسی عرضه رایگان مرحله اول بازی Hitman PS4

جزئیات و بررسی عرضه رایگان مرحله اول بازی Hitman PS4

جزئیات و بررسی عرضه رایگان مرحله اول بازی Hitman PS4

طبق آخرین اخباری که در دنیای بازی‌های ویدیویی در حال انتشار است اعضای استودیویIO Interactive اعلام کردند که مرحله اول بازی هیتمن را می توان به صورت رایگان انجام داد. این استودیو با انتشار یک تریلراین خبر را منتشر کرد لازم به ذکر است که این تریلر به مناسبت مستقل شدن این استودیو ساخته و در اختیار کاربران قرار گرفته بود. استودیو دانمارکی IO Interactive چند وقت پیش به صورت رسمی اعلام کرده بود که به عنوان استودیو مستقل بازی سازی کار خود را پیش خواهد برد و همچنین اعلام کرده بود که توانسته است حق امتیاز بازی هیتمن را نیز خریداری نماید.
به دنبال این اتفاقات، آنها اعلام کردند که حالا می‌شود مرحله اول این بازی را به صورت رایگان دانلود و بازی کرد. گفته می‌شود این آیتم به صورت کوتاه مدت و یا در زمان محدود نیست و کاربران نیازی نیست نگران این موضوع باشند که پس از مدتی امکان این کار وجود نداشته باشد بلکه از این پس همه کاربرها می توانند از این گزینه استفاده کرده و مرحله اول این بازی را به صورت رایگان تجربه نمایند.

جزئیات و بررسی عرضه رایگان مرحله اول بازی Hitman PS4
جزئیات و بررسی عرضه رایگان مرحله اول بازی Hitman PS4

پلتفرم هایی که می توانند این بازی را در اختیار کاربران قرار بدهند شامل ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ به صورت دیجیتالی و همچنین بازیکنان این امکان را دارند تا از طریق استیم روی رایانه‌های شخصی ویندوزی خود نیز انجام این بازی بپردازند وهیچ کدام از این ها شامل هزینه و پول نخواهد شد. مرحله اول این بازی با نام Playground شناخته می شود. گفته می شود اتفاقی که در این مرحله از بازی می افتد این است که بازیکنان باید دو ماموریت داستانی را به سرانجام برسانند گفته می‌شود این دو مأموریت در درون خود دو قرار داد Escalation و حدود چهل چالش را قرار داده اند.
در ادامه کاربرها این امکان را دارند تا ۱۷ دستاورد در این مرحله به دست آورد اگر شما این بازی PlayStation 4 را خریداری نمایید تمام ذخیره ها و دستاوردهای شما از نسخه رایگان به بازی اصلی منتقل می شود و می توانید بازی خود را از ادامه آن پیگیری کنید. پس ازاین لحاظ دیگر نیازی نیست کاربرها نگران این موضوع باشند که با انجام این بازی روی مرحله اول و به صورت رایگان ذخیره ها و دستاوردهای شان را از دست بدهند.
هم اکنون این بازی روی تمامی پلتفرم ها دارای تخفیف می باشد منتها شایان ذکر است که این تخفیف مدت دار می باشد و پس از مدتی برداشته خواهد شد گفته می شود این تخفیف حدود ۶۰ درصد می باشد.همین چندی پیش بود که استودیو سازنده این بازی اعلام کرده بود که به مناسبت هالووین بازیکنان می‌توانند نسخه هالووین این بازی را در قالب یک پک به صورت رایگان دریافت کرده و بازی کنند گفتنی است اتفاقاتی که در این نسخه که به پک هالووین معروف است، می افتد در واقع در شهر کلرادو در جریان می باشد این پک به صورت محدود و مدت دار رایگان بود و در آن تمام محتویات شهر کلرادو و نقشه این شهر به صورت رایگان در دسترس کاربرها قرار می گرفت.

جزئیات و بررسی عرضه رایگان مرحله اول بازی Hitman PS4
جزئیات و بررسی عرضه رایگان مرحله اول بازی Hitman PS4

در این پک یک مرحله وجود داشت که با نام Freedom Fighters شناخته می‌شد که مشخصا به بازی ایی با همین نام ساخته همین استودیو که در سال ۲۰۰۳ ساخته شده بود اشاره می‌کرد. باید گفت که در این نسخه بازیکن ها امکان این را داشتند که از همه قراردادهای موجود در این بازی از جمله Escalation ها استفاده کنند و قرارداد های مخصوص دیگری را نیز مورد استفاده قرار دهند و همچنین این امکان وجود داشت قرارداد مخصوص خود را بسازند. اطلاعات دیگری که در این مورد منتشر شد این بود که بازیکن ها به ده قرارداد ویژه که با نام Featured Contracts شناخته می شوند دسترسی پیدا می کنند.
این قرارداد ها همه با حال و هوای هالووین مناسب و متناسب می باشند و در تریلی که به مناسبت این اتفاق منتشر شده بود شخصیتی را می‌بینیم که شباهت بسیار زیادی به شخصیت Scarecrow دارد. گفتنی است این دسترسی به محتویات کلرادو در یک بازه زمانی محدود می باشد و اگر بعد از پایان یافتن این رویداد علاقه مند به ادامه بازی درشهرکرادو بودید باید اپیزود مخصوص به این شهر را بخرید. گفتنی است اگر شما در این بازی هر اقدامی انجام دهید می توانید آنها را به نسخه اصلی بازی منتقل کنید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سه =