جزئیات و بررسی عرضه مجدد بازی های Sine Mora EX AND de Blob PS4

جزئیات و بررسی عرضه مجدد بازی های Sine Mora EX AND de Blob PS4

جزئیات و بررسی عرضه مجدد بازی های Sine Mora EX AND de Blob PS4

این گونه به نظر می آید که شرکت THQ Nordic این هدف را دنبال می نماید تا محصولات Sine Mora EX و de Blob را دوباره به منظور ارائه برای کامپیوترهای شخصی و کنسول ‌های نسل هشتم انتشار دهد. اکنون ، در تازه ترین اخبار بازی، شرکت THQ Nordic اشاره کرده است که محصول Sine Mora EX را برای پی سی ، Play Station 4 و ایکس ‌باکس ۱ انتشار خواهد داد.
اعلام گشته است این بازی که قرار شده تابستان آینده ارائه شود، ورژن توسعه یافته تر محصول اولیه می باشد که طی سال ۲۰۱۲ به وسیله استودیوهای Digital Reality و Grasshopper Manufacture در بستر سبک اِشماپ افقی ارائه گشت. خبرهای بیشتر در ارتباط با این اثر هنوز منتشر نگشته است، اما اطلاع داریم که قرار شده این بازی پلی استیشن قسمت داستانی پر و پیمانی داشته باشد و یک قصه قوی و بی نقص را به تصویر بکشد.

جزئیات و بررسی عرضه مجدد بازی های Sine Mora EX AND de Blob PS4
جزئیات و بررسی عرضه مجدد بازی های Sine Mora EX AND de Blob PS4

یک حالت آرکیدی نیز در این اثر قرار گرفته است تا گیم ‌پلی خوشایند و عمیقی را به منظور به چالش کشاندن و درگیر ساختن مخاطبان این سبک تدارک ببیند. افزون بر این اثر، شرکت THQ Nordic اعلام نموده است که قصد دارد بازی de Blob را که در سال ۲۰۰۸ جهت عرضه برای کنسول Wii منتشر گشته بود، بر روی کامپیوترهای شخصی عرضه نماید. قرار بر این شده است که این اثر در تاریخ ۲۷ آوریل به انتشار در آید و برعکس Sine Mora EX، اخبار بسیار زیادی در رابطه با این محصول در صفحه استیم آن به اشتراک گذاشته شده است که در ادامه به بحث راجع به آنها خواهیم پرداخت:

در ارتباط با بازی :
شاید راجع به هنر اطلاعات زیادی نداشته باشید اما حتما می دانید که علاقه مند به چه چیزهایی می باشید! چه به عنوان یک فرد ماهر در استفاده از قلم مو باشید چه به عنوان نقاشی کاربلد شناخته شوید، احتمالا نمی توانید از رنگ خاکستری به راحتی بگذرید و به de Blob و همراهانش جهت شروع یک انقلاب رنگی ملحق خواهید شد.
فقط و فقط de Blob که یک اسطوره بازیگوش می باشد توان این را دارد تا با بالا و پایین پریدن و از بین بردن موانع موجود بر سر راهش از شرکت قدرتمندی مثل I.N.K.T. گذر نماید تا انقلابی بر پا کرده و شهر Chroma را از آینده نه چندان خوشایندش نجات دهد. جهت محافظت از جان ساکنین شهر کروما باید در مقابل نیروهای بی شمار زرهی، افراد چابک I.N.K.T. و سربازان جوهری مخصوص، پایداری کرده و به مبارزه با تمامی آنها بپردازید.
از صفحه های مذاب، شوک ‌های الکتریکی و رگبارهای جوهری دور باشید تا راه خودتان را جهت دستیابی به تجهیزات مستحکم و غیرقابل نفوذ I.N.K.T. بیش از پیش هموار نمایید. حتما این نکته را به خاطر بسپارید که کوشش های شما به منظور پس گرفتن مجدد شهر کروما باید با پیروی از مقررات خودتان انجام گیرد. شهر را به واسطه طرح‌ های سفارشی، نقوش مختلف و آهنگ های گوناگون به آنچه در ذهن خودتان متصور هستید تبدیل نمایید.
لکه خودتان را گسترش دهید تا قادر باشید در برابر قدرت های عظیم تر و مستحکم تر حرفی برای گفتن داشته باشید! به انقلابیون رنگی ملحق شوید تا قابلیت های خویش را با ایجاد کردن آشفتگی و هیاهو ارتقا دهید. مبارزه به منظور نجات شهر کروما شروع شده است و تنها de Blob این امکان را دارد دنیا را از آینده ای نامعلوم و احتمالا تیره و تار رهایی بخشد.
اثر de Blob یک محصول سکوبازی سه بعدی می باشد که کاربران، وظیفه هدایت کاراکتر de Blob را عهده دار هستند. خواسته de Blob این می باشد که شهر و ساکنین بی احساس و خاکستری رنگ شهر Chroma را که به وسیله شرکت I.N.K.T. به این شکل طراحی شده اند، تبدیل به یک شهر شاد با رنگ‌ های گوناگون و سر زنده نماید و این در حالیست که باید به مقابله و دوری از قدرت های خاکستری جوهری مشغول شود.
کاربران باید رنگ کسب بکنند و de Blob را به سوی بناها ، مجسمه ها، دیوارها، جاده‌ ها و آسمان موجود بر فراز شهر کروما پرتاب نمایند. زمانی که de Blob در محیط اطراف به حرکت کردن مشغول است و آنجا را رنگی می‌ نماید، مخزن رنگ‌ هایش به پایان می رسد و او به تدریج به سمت خشک شدن می رود. در این موقع بازیکن ها باید به جمع کردن رنگ و آب فراوان تر از راه استخرها و شیرهای آتش نشانی در تمام شهر مشغول شوند.

جزئیات و بررسی عرضه مجدد بازی های Sine Mora EX AND de Blob PS4
جزئیات و بررسی عرضه مجدد بازی های Sine Mora EX AND de Blob PS4

در ابتدای بازی، شما قادر هستید تنها به رنگ ‌های به خصوصی مثل آبی ، زرد و قرمز دسترسی داشته باشید، اما با ادغام این رنگ ها توانایی ایجاد رنگ های جدید را خواهید داشت. تولید رنگ ‌های تازه به منظور زنده نمودن شهر کروما و شهروندانش دارای اهمیت می باشد و de Blob با کاراکترهای مختلفی تحت عنوان «انقلابیون رنگی» در ارتباط خواهد بود که ماموریت ‌های تازه ای را جهت رنگ آمیزی سرتاسر شهر به او محول خواهند کرد.موفق شدن در این ماموریت‌ ها موجب کسب امتیازاتی خواهد شد که باعث پیشبرد بازی و در انتها هجوم و یورش مستقیم به تجهیزات I.N.K.T. خواهند شد که به وسیله سربازان مخصوص و مسلسل ‌های جوهری نگهبانی می شود.

خصوصیات پر اهمیت در خصوص بازی :
de Blob : با بالا و پایین پریدن و از سر راه برداشتن موانع موجود در مسیرتان از شرکت قدرتمند I.N.K.T. عبور نمایید و انقلابی جهت حفظ شهر کروما از آینده ‌ای تاریک برپا کنید.
درود به رنگ ‌ها: به انقلابیون رنگی به منظور مبارزه با کاراکتر Comrade Black و سایر خطرات موجود ملحق شوید.
ساکنان شهر کروما را از تاریکی ها نجات دهید: همراهانتان را با رنگ نمودن شهر و گریز از توپ‌ ها و سربازان جوهری و تجهیزات I.N.K.T از دنیای تیره و تار رهایی ببخشید.
قسمت چند نفره: به جهت اداره شهر کروما با چهار کاربر مختلف در هشت حالت چند نفره گوناگون به رقابت بپردازید.
از شهر کروما محافظت کنید: آسمان خراش‌ ها، پل ‌های با ارزش و مناطق بزرگ شهرChroma را با استفاده از شیوه و قوانین خودتان و به وسیله طراحی ها ، نقوش گوناگون و آهنگ ‌های سفارشی رنگ آمیزی نمایید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =