جزئیات و بررسی عرضه کالکتور بازی Jak and Daxter The Precursor Legacy PS4

جزئیات و بررسی عرضه کالکتور بازی Jak and Daxter The Precursor Legacy PS4

جزئیات و بررسی عرضه کالکتور بازی Jak and Daxter The Precursor Legacy PS4

کمپانی limited rum games که با انتشار ورژن های خاص و کالکنور گیم های ویدیویی معرفی می شود در شراکت با سونی و ناتی داگ شروع به عرضه ورژن کالکتورجک daxter :the precursor legacy برای ps4 انجام داده است این گیم به صورت دو ورژن استاندارد و کالکتور در دست کاربران جک و دکستر قرار گرفته است و ارقام آن خیلی کم می باشد. در صورتی که فقط ۵۰۰۰ ورژن استاندارد و ۲۵۰۰ ورژن کالکتور می باشد و این نسخه ها برای فروش در دسترس علاقه مندان می باشند.

جزئیات و بررسی عرضه کالکتور بازی Jak and Daxter The Precursor Legacy PS4
جزئیات و بررسی عرضه کالکتور بازی Jak and Daxter The Precursor Legacy PS4

این ورژن ارائه این نکته ها می باشد که این موارد شامل است از جمله :یک رونویسی از جک و دکستر که دارای باکس سفت و طلا کوبیده شده است می باشد موزیک های گیم که استاندارد می باشند و تا به الان انتشار نشده اند. ۱عدد بنر در اندازه ۶۱ در ۴۵ sm کتابی در پوشش موضوع adeep dive into and daxtor درباره دیزاین های این نسخه ۱ عدد فلس حافظه که دارای ۱۶ گیگابایت حافظه است با دیزاین فلش کارت ps2 و چندین کارت کلکسیونی و یک پوی که از فلز ساخته شده است برای کاربرد precursor orb است.
ارزش ورژن استاندارد این بازی ۲۴.۹۹ دلار است و ارزش ورژن کالکتور نیز ۷۴.۹۹ دلار می باشد. در این راستا به ورژن اول این گیم می پردازیم :نسخه هایی که محدود می باشند از گیم های ۲ و۳ :jak combat racing را هم برای اینکه پیش فروش بشوند منتخب شده اند که در همین ایام به دست کاربران می رسد. و اگر یک کاربر هر ۴ ورزن را بتواند تهیه کند یک باکس ساخته شده از جک ۴ را جایزه می گیرد. گیمی که ناتی داگ زمان زیادی را روی آن طرح پردازی کرده بود ولی سر انجام این طرح توانایی این را که ساخته بشود را نداشت.
و یک رمز ویژه به گیمرهای خویش تعلق می گیرد که توانایی این را دارند که با استفاده از این رمز یک زمینه خاص از جک ۴ را در ps4 خویش مصرف کنند. زمینه ای که بر اساس طرحی است که در اول بازی درست شده است. و باید به عرضتان برسانیم که سونی و ناتی داگ برای تولد این پک زمینه ی کلاسیکی برای ps4 عرضه کرده است و برچسب های این گیم را هم برای شرکت اپل منتشر کرده است. در بین بازی های اسبق ناتی و داگ که این گیم ها شامل بسته کراش می باشند.
این پک گیم های معروف و بنام فراوانی را دارا می باشد که این بازیهایی با نام جک و دکستر می باشند و از حد میانی این کمپانی رقم خورده اند. این گیم در صورتی که تا کنون یک گیم اکشن باقی مانده است ولی باز هم برای اختراع بازی های جدید دست از تلاش خود بر نمی دارد. بنده هر سه ورژن این گیم را در مدتی که تازه انتشار شده بود پلی کرده ام ولی با این حال باز هم این گیم برای من خیلی دلنشین می باشد و دوست دارم هربار که فرصتی پیش می آید به پای این بازی ساعاتی را بگذرانم و هر ۳ گیم را پلی کنم.
اولین نکته ای که در نسخه ۲ و ۳ نظر همه را به خود جلب کرد فرق هایی بود که از نظر دیزاین و موسیقی با نسخه اول بود. جک این سری فرق های فراوانی در این نسخه به دست آورده است. این گیم از سمتی به مرز های این بازی Playstation 4 را هم توجه می کند مرزهایی به اسم ژانر پلتفرمر که از متراژبسیار بالایی دارا می باشند و از نظر کیفیت بالای گرافیک و تکنولوزی که خیلی پیشرفت کرده است و برای کاربران حائز اهمیت می باشد و دارای استاندارد ویژه ای هم است. گیم هایی ماننده بانجو و کازویی و دانکی کونگ که به آنها بسیار وابسته است.
شما این توانایی را دارید که در محیط این گیم آزادانه بگردید و با اهالی روستاها مذاکره کنید و کارهایی را که به آنها ماموریت داده شده است را برایشان انجام بدهید. بعضی از این ماموریت ها و پست های کاری برای این می باشد که شما را از این سو به آن سو بکشند ولی برخی دیگر خود اپیزودهایی زیادی و با جذابیت بالایی هستند که در اواسط راه شما را به یافتن توانایی های تازه یا همان وسایل power cell وprecursor orb راهنمایی می شوند ولی باید بدانید که این موضوعات مثل قبل نمی باشند و نواوری نشده اند.
در این نسخه گیم jak زیر نظر تست هایی قرار دارد که با تزریق کردن موادی به اسم dark eco به اندامش اورا به dark jak عظیم تبدیل می سازد. این ماجرا و روند در jak3 هم دنباله د ارد و به همین دلیل عدد ۲ گیم تقریبا به ۱ جشنواره برای بازگشایی گیم بعدی تبدیل می شود. در این نسخه jak نوین تر شد و persona هم در بعضی قسمت های بازی گیج بازی از خود نشان می داد.

جزئیات و بررسی عرضه کالکتور بازی Jak and Daxter The Precursor Legacy PS4
جزئیات و بررسی عرضه کالکتور بازی Jak and Daxter The Precursor Legacy PS4

daxter در همه جا امادگی این را دارد تا از هر لحظه با مزاح های خویش برای خنداندن شما استفاده کند. ولی جک ۳ فرق های بسیاری با جک ۲ ندارد ولی در این نسخه توان و زور این jak به تکامل رسیده است. این دفعه jak به محیط های بیرون رفته است که با برخورد با اتفاقات تصادفی نتیجه می گیرد که بایستی باز گردد و همه شرایطی را که پیش اورده است اصلاح کند و به این صورت با داستانهای عظیم و گوناگونی برخورد می کند.
بهبود یافتن ریط بسیاری در این گیم اتفاق می افتد برای مثال کارکردهای بیشتر ابزار ها و همچنین استفاده از وسایل سواری و نقلیه در مکان های خاکی و بیابان ها خیلی رضایت بخش تر از راهنمایی کردن ابزار نقلیه در haven بود. در بروز رسانی هایی که در این سه پک ما مشاهده می کنیم در این بروز رسانی ما شاهده همه چیزهایی که یک گیم احتیاج دارد می باشیم.


مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =