عرضه ی نسخه Game of the YoRHa بازی NieR Automata

جزئیات و بررسی عرضه ی نسخه Game of the YoRHa بازی NieR Automata PS4

بعد از موفقیت های بازی Game of the yorha در سراسر جهان یوکوتارو کارگردان این بازی از ارائه نسخه جدید این بازی خبر داد. یوکو تاریخ قطعی انتشار این بازی را مشخص نکرده او به جای گفتن تاریخ دقیق مجموعه اعدادی گفته که ربط به تاریخ ارائه بازی دارد و جالب است با محاسبات ریاضی عدد ۵۲۱۱ نمایان می شود ولی باز هم مشخص نیست. یوکوتارو شخص شوخی است و به نوعی قصد بازی کردن با بازیکنان را دارد و قطعا باید این اعداد را جدی بگیریم.

درباره بازی Game of the yorha برای کسانی که هنوز با این بازی جذاب آشنا نشده اند. کارگردانی این بازی از سال ۲۰۱۴ شروع شده و اشخاصی مثل یوکو تارو و یوسوکه سایتو و کیچی اوکابه و … در ساخت این بازی نقش داشتند. داستان این بازی به کاری که یوکو قبلا انجام میداد بسیار مربوط است. متاسفانه این بازی برای ایکس باکس وان وجود ندارد و دارندگان ایکس باکس وان اگر طرفدار این بازی بودند باید منتظر اطلاعاتی از سازندگان می ماندند. اما در خرداد ۲۰۱۸ این بازی برای ایکس باکس وان هم منتشر شد. ورژن کامل این بازی ۴۰ دلار قیمت دارد.

جزئیات و بررسی عرضه ی نسخه Game of the YoRHa بازی NieR Automata PS4
جزئیات و بررسی عرضه ی نسخه Game of the YoRHa بازی NieR Automata PS4

این بازی از دسته بازی های اکشن است، در کل در این بازی جنگ بین انسان ها و ماشین ها است و در کل اخر زمان را نشان میدهد این داستان شخصیت های مختلفی دارد که از خصوصیات و احساسات مختلفی برخوردارند. انسان ها از دست ماشین ها فرار کرده و به ماه سفر می کنند و آنجا ربات هایی انسان نما می سازند به نام یورها تا آنها را به زمین بفرستند که به نبردشان با ماشین ها ادامه بدهند.

شخصیت اصلی این داستان با این نام شناخته می شود yorha no. 2 model B که نمادی از یک زن جنگ جو است و دو همراه دیگر دارد به A2 و ۹S که در زمین با هم هستند، امتیاز این بازی ۹ از ۱۰ است. این یک بازی تک نفره است و کمپانی سازنده آن square enix است. یورها نوعی ربات اندرویدی است.

این بازی در زمینه موسیقی متن بسیار قدرتمند عمل کرده و در کل جایزه های بسیاری دریافت کرده است. در بازی مغازه هایی وجود دارد که از آن می توان خرید کرد البته فکر نکنید لباس و لوازم آرایش هم می شود خرید چیزهایی از قبیل میزان جان می توانید بخرید.

در این بازی می توان از انواع حملات استفاده کرد چیزی که این بازی را بانمک کرده است بازی ای که در واقع خشن است داشتن یک دستیار ربات پرنده است که در مواقع مبارزات به شما کمک می کند هر چقدر که به مراحل بالا بروید باعث می شود شخصیت اصلی قوی تر شود، بازی در کل چهار نوع اسلحه دارد: شمشیر کوچک، شمشیر بزرگ، نیزه و محافظ بازو. این بازی به نوعی است که اگر شما یک نسخه آن را انجام دهید باید بقیه نسخه های آن را هم انجام دهید وگرنه آخر همه ی نسخه ها بی معنی می شود.

معرفی شخصیت ها

  • یورها مدلA: او مهاجمی است که نمونه ی آزمایشی بوده.
  • یورها مدل B: او آرام و خونسرد است و قهرمان داستان است.
  • یورها مدل S: او یک اسکنر است و خیلی رفتار دوستانه ای دارد.
جزئیات و بررسی عرضه ی نسخه Game of the YoRHa بازی NieR Automata PS4
جزئیات و بررسی عرضه ی نسخه Game of the YoRHa بازی NieR Automata PS4

بیشترین توجه در این بازی به داستان و موسیقی شده است. داستان کلی این بازی Playstation 4 این است که یک ماموریتی در یک کارخانه ی متروکه بوده که ۲B و بقیه ی یورها در آن حضور داشتند که بعد از یک حمله همه به غیر از ۲B کشته می شوند، از آن به بعد اتفاقاتی می افتد که ۲B و ۹S دوباره به زمین بر می گردند که با آدم و حوا رو به رو می شوند.
همانطور که ۲B به دنبال حوا می رود خدای ما شین ها به او پیشنهاد صلح می دهد که بعد ها معلوم می شود همه ی این ها تله بوده و اینکه انسان ها یورها ها را سرگرم کنند تا یورها ها فکر کنند که هنوز هدفی هست که برایش زندگی کنند چون انسان ها آن ها را طوری برنامه ریزی کرده بودند که بخاطر انسان ها بجنگند. و در آخر قسمت غمگین داستان ۹S به عنوان خواسته ی آخرش به ۲B می گوید که من را خفه کن و ۲B با بغض فراوان این کاررا انجام می دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =