جزئیات و بررسی علاقه کارگردان id Software به ساخت بازی Rage 3 PS4

جزئیات و بررسی علاقه کارگردان id Software به ساخت بازی Rage 3 PS4

جزئیات و بررسی علاقه کارگردان id Software به ساخت بازی Rage 3 PS4

کارگردان استودیو اید سافتور Id Software علاقه مند است که نسخه ی سوم بازی Rage 3 را بسازد او در این مورد سخنانی را ایراد کرده است که در ادامه گفتگویش را با خبرنگاران می آوریم. از انتشار اولین نسخه از بازی Rage هشت سال می گذرد. اخیرا دومین شماره از این بازی Playstation منتشر شده است. دو استودیوی اوالانچ (Avalanche Studios)و اید سافتور (id Software) با همکاری یکدیگر این نسخه را منتشر کرده اند. در ابتدای انتشار و در حالی که هنوز از انتشار بازی Rage 2 بیشتر از یک هفته نگذشته است و با وجود انتقاداتی که در بررسی های مختلف به آن وارد بود، این بازی مورد استقبال هواداران این مجموعه قرار گرفت.

جزئیات و بررسی علاقه کارگردان id Software به ساخت بازی Rage 3 PS4
جزئیات و بررسی علاقه کارگردان id Software به ساخت بازی Rage 3 PS4

با این شرایط احتمال ساخته شدن نسخهی جدید این بازی قوت پیدا می کند. این احتمال از صحبت های تیم ویلیتس، کارگردان استودیو اید سافتور، با رسانه‌ی هالیوود ریپورتر نشأت گرفته است.. از وی پرسیده اند که آیا ما منتظر نسخه‌ی جدیدی از مجموعه Rage باشیم؟ و آیا وی در صدد است که ادامه ی این مجموعه را بسازد یا خیر؟ تیم به سوال ما سریعا جواب داد که وی بسیار امیدوار است و اشتیاق فراوانی دارد که در آینده بازی Rage 3 را تولید کند. وی در بخشی از سخنانش به این موضوع اشاره می کند:
پاسخ من به سوال شما مثبت است. من بسیار امیدوارم که شاهد این مورد باشیم. این مجموعه به دلیل مهیج بودن و سرگرم کننده بودن آن همیشه مورد توجه ما بوده است. زمانی ما در مورد سوار شدن بر سوسک های غول پیکر در بازی صحبت می کردیم و اکنون سعی داریم این ایده را به واقعیت تبدیل کنیم. ما قصد داریم این امکان را به بازی اضافه کنیم. گفتگوهای بازی بسیار عالی نوشته شده اند. چه بازی بهتر از این وجود دارد که در آن گفتگویی صحیح بین شخصیت ها رد و بدل شود؟
مجموعه ی Rage یک مجموعه ی مهیج، متنوع و دیوانه وار است که امیدوارم هرچه زودتر بتوانیم نسخهی سوم آن را بسازیم و برای علاقمندان عرضه کنیم.
ساخت نسخه ی سوم بازی Rageتنها یک احتمال است و چندین عامل در تقویت و یا تضعیف این احتمال نقش تعیین کننده ای دارند. عواملی مانند فروش بالای نسخه ی دوم می تواند باعث تسریع در ساخت نسخه ی سوم باشد.
در صورت فروش عالی نسخه ی دوم، سازندگان میتوانند موافقت ناشر بازی یعنی شرکت بتسدا (Bethesda) را بگیرند. این درحالی است که بازیRage 2 نقدها و امتیازات گوناگونی را دریافت کرده است. اکنون میانگین امتیازات بازی در هر سه پلتفرم در حدود ۷۰ امتیاز است. این نمره برای تمامی پلتفرم هایی که شرکت بتسدا منتشر کرده تاکنون یکسان بوده است.
هواداران بازی باید به این نکته توجه کنند که اگر خواهان انتشار نسخه ی سوم بازی هستند، باید به عواملی که بر افزایش احتمال انتشار این نسخه ی بازی تأثیرگذار است، توجه داشته باشند.
اول اینکه بازی باید به حد قابل قبولی از فروش برسد که انگیزه ی ساخت نسخه ی سوم در استودیو Id Softwareرا ایجاد کند.تا این لحظه با توجه به میانگین امتیازات و نقدهایی که به این مجموعه وارد شده، میزان رضایتمندی کاربران از این اثر در حد متوسط یا Mixedاست.
با وجود تمامی نکات ذکر شده، برای ما ساخت نسخه ی سوم هنوز محرز نشده است. و فقط کارگردان استودیو Id Software علاقمند به ساخت این نسخه ی بازی است.

جزئیات و بررسی علاقه کارگردان id Software به ساخت بازی Rage 3 PS4
جزئیات و بررسی علاقه کارگردان id Software به ساخت بازی Rage 3 PS4

تنها راه این است که صبر کنیم و ببینیم آیا استودیو اید سافتور اقدام به ساخت این بازی خواهد کرد یا نه؟ این بازی اکنون برای پلتفرم های پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان ساخته شده است. اکنون نسخهی دوم بازی را به اختصار برای کاربرانی که تاکنون از بازی استفاده نکرده اند معرفی میکنیماین بازی دارای ویژگی های مبارزاتی و وسایل نقلیه ی منحصر به فرد است. عاشقان بازی تیراندازی اول شخص این بازی را از دست ندهند.بازیکنان سلاح هایی مانند نارنجک گردبادی دارند تا دشمنان را به وسیله ی آن از بین ببرند. در گاراژ وسایل نقلیه ای وجود دارد که بازیکنان آنها را سرقت کرده اند.
در میان این وسایل تانک ها و قایق های شناور و Muscle Truckها وجود دارند. در قسمتی از بازی، بازیکنان یکی از Muscle Truckها را مشاهده می کنند. دومین وسیله ی نقلیه تانکی است که دارای سلاح های مختلفی است. در بخشی از بازی شخصیت بازی یک تانک را از Immortal Shrouded که یکی از فرقه های دشمن است، به غنیمت می گیرد. یکی دیگر از موارد جالب درخت مهارت بازی است که بازیکنان با توجه به مهارت و شیوه ی بازی می توانند آن را آزاد کنند.

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : بازی Rage 3 PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =