جزئیات و بررسی علل عرضه بازی Fe برای کنسول Nintendo Switch

جزئیات و بررسی علل عرضه بازی Fe برای کنسول Nintendo Switch

جزئیات و بررسی علل عرضه بازی Fe برای کنسول Nintendo Switch

استودیو الکترونیک آرترز یکی از بزرگ ترین منتشر کنندگان بازی های ویدیویی است. این کمپانی با پشتیبانی از بازی هایی مثل Unravel، حمایت خودش از اثر های مستقل ثابت کرده است. اکنون هم استودیو الکترونیک آرتز در جریان نمایشگاه گیمز کام ۲۰۱۷ تصاویری از بازی Fe را ارائه کرد و با کمپین EA originals به حمایت از بازیFe پرداخت. در واقع هدف کمپین EA originals حمایت از بازی های مستقل است.
این شرکت قرار است برای پلت فرم های ایکس باکس وان، رایانه و کنسول پلی استیشن ۴ را با پشتیبانی کمپین ذکر شده، منتشر کند.و هم چنین این شرکت قول داده است که نسخه نیتندو سوییچ این بازی از دیگر نسخه های بازی، زودتر منتشر و عرضه کنند. شرکتی که بازی Fe را ساخته است استودیو سوئدی Zonink Games نام دارد. در همین اواخر وب سایت دوال شاکرز با دو نفر از مدیر های خلاقیت این شرکت یعنی آندرانس بلیجر و کلاس لینگلد مصاحبه ای انجام داده است که در این مصاحبه، این دو شخصیت دلیل های خود را برای پشتیبانی از کنسول نیتندو سوییچ گفته اند.

جزئیات و بررسی علل عرضه بازی Fe برای کنسول Nintendo Switch
جزئیات و بررسی علل عرضه بازی Fe برای کنسول Nintendo Switch

آندرانس بلیجر علت این حمایت را دوست داشتن بیش از حد هم کار خود یعنی لینگلد به کنسول نیتندو سوییچ، می داند. یکی از دلایل هم این است که کنسول نیتندو سوییچ به خاطر نرم افزاری که در آن به کار رفته است، گزینه ی خوبی برای بازی آن ها محسوب می شود. هم چنین این مدیر خلاق به بازی کردن در وضعیتی که بازیکن حس راحتی داشته باشد مثلا روی مبل و یا روی تخت بنشیند، علاقه دارد و کنسول نیتندو سوییچ توانایی فراهم کردن چنین شرایطی را برای بازیکن دارد.
در پایان مصاحبه لینگلد در جایگاه یک سازنده ی بازی این گونه گفت که ساختن یک بازی خوب و مطمئن از عملکرد صحیح و درست بازی، بیش ترین فشار را بر روی سازنده ی بازی می آورد و به نظر او بازی Fe با موفقیت رو به رو خواهد شد. بازی Fe یک بازی سه بعدی ماجراجویی و جنگی است که در آن بازیکن عهده دار کنترل روباهی کوچک به نام Fe است. داستان بازی این گونه است که Fe در یک جنگل زندگی می کند.
و بنا به دلایلی نا معلوم، مورد حمله ی موجودات عجیب و غریبی، قرار گرفته است این موجودات عجیب هر حیوانی را که می بینند اسیر می کنند حتی برخی از دوستان صمیمی Fe را نیز زندانی کردند. کاراکتر اصلی Fe می خواهد با کمک یاران و دوستان خود به نجات جنگل و حیوانات داخل آن بپردازند. ویژگی اصلی روباه داستان Fe، آواز خواندن است که به واسطه ی آن، شما می توانید با سایر حیوانات حتی وسایل موجود در دنیای بازی، به برقراری ارتباط بپردازید.
مثلا با خواندن آواز برای یک گل می توان آن را به یک وسیله ی پریدن تبدیل کنید و به واسطه ی آن به منطقه هایی در جنگل که ارتفاع بیشتری دارند، بروید. و هم چنین با برقراری ارتباط می توان ویژگی های جدیدی از حیوانات دیگر یاد بگیرید. در این قسمت بهتر است در مورد عوامل دیگر بازی غیر از داستان بازی که راجع به آن توضیحاتی دادیم، مختصر صحبتی کنیم. اگر بخواهیم به موسیقی بازی نگاهی بیندازیم، موزیک بازی واقعا از عملکرد خیلی خوبی بر خوردار است و در واقع بازی از جهت موسیقی نمره ی کامل را به خود می گیرد.

جزئیات و بررسی علل عرضه بازی Fe برای کنسول Nintendo Switch
جزئیات و بررسی علل عرضه بازی Fe برای کنسول Nintendo Switch

در موقعیت هایی که باید مخفی کاری داشته باشید موسیقی حس دلهره و اضطراب را به خوبی به شما انتقال می دهد. از نظر صدا گذاری هم جذابیت های خاص خود را دارد. حالا می خواهیم بازی را از لحاظ گرافیک هنری و بصری نگاهی بیندازیم. گرافیک بازی نه تنها، نتوانسته است رضایت بازیکنان را جلب کند بلکه در بعضی مواقع باعث آزار شما نیز می شود. مثلا به خاطر این که مکان ها تقریبا شبیه به هم هستند.
و شما باید به صورت مداوم از نقشه ی بازی استفاده کنید تا مکان ها را از هم تفکیک کنید و بتوانید تشخیص بدهید کجا هستید و به کجا می روید. تم اصلی بازی تشکیل شده از سه رنگ آبی، بنفش و سیاه است و بعضی اوقات از زرد هم استفاده می شود اما در مجموع تم به رنگ تیره است. در ابتدا با دیدن فضای بازی، در نگاه اول خیلی قشنگ و مهیج دیده می شود اما بعد از این که مدتی می گذرد ،کسالت آور و بدون روح می شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =