بررسی عکس های داخل بازی Fallout 4

جزئیات و بررسی عکس های داخل بازی Fallout 4 PS4

تاکنون بازی های نقش آفرینی زیادی به دست علاقمندان رسیده است. اما به طور کلی تمامی این عناوین به یکدیگر نزدیک بودند. اغلب آنها در فضای حماسی و تاریخی پیش رفته اند. انقدر این فضا و ویژگی ها در سایر بازی های نقش آفرینی تکرار شد که تقریبا همه گیمرها بر این باور بودند که بازی نقش آفرینی باید ترکیبی حماسی تاریخ باشد. این باور ادامه داشت تا زمانی که کمپانی بتسدا بازی تازه خود را با نام فال اوت ۴ روانه بازار کرد.

بتسدا با سخت بازی پی اس ۴ فال اوت ۴ به همه ثابت کرد که برای ساخت بازی های ویدئویی نباید همیشه از همان روال همیشگی پیروی کرد و می توان با ایده های تازه هر چیزی را تغییر داد. به همین دلیل شما در این بازی با دنیایی جهان بازی و ماجراجویی مواجه هستید و می توانید تیراندازی های هیجان انگیز را تجربه کنید. باید اعتراف کرد که بتسدا در ساخت بازی فال اوت ۴ بسیار هوشیارانه و ذکاوتمندانه عمل کرده است.

این مجموعه برای ساخت Fallout 4 به تمامی عناوین موفق توجه داشته است و سعی کرده است تا آنها را به نحوی وارد دنیای بازی تازه خود بکند. به همین دلیل فال اوت ترکیبی از بخش ها و عناصر متنوعی است که موجب شده است کاربران در فضایی منحصر به فرد حضور داشته باشند. برای اینکه به درک نسبتا کاملی از بازی فال اوت ۴ برسید و بتوانید با اطمینان خاطر کامل به دنیای این بازی وارد شوید، اطلاعاتی را در مورد بخش های اصلی این بازی دراختیارتان قرار خواهیم داد.

جزئیات و بررسی عکس های داخل بازی Fallout 4 PS4
جزئیات و بررسی عکس های داخل بازی Fallout 4 PS4

بخش داستانی در بازی فال اوت ۴

خوشبختانه هیچ نیازی نیست تا برای تجربه بازی فال اوت ۴ نسخه های قبلی آن را امتحان کرده باشید. در حقیقت این یک اقدام هوشیارانه از سوی کمپانی بتسدا بوده است که بستری مناسب را برای پیگیری این بازی برای کاربران فراهم کرده است. با این کار نه در دنبال کردن بازی گیج و سر در گم می شوید و نه مجبور هستید که پیش از تجربه بازی به سراغ نسخه های قبلی بروید.

از همان ابتدای کار می توانید دریابید که با چه داستان ظریف و قدرتمندی مواجه هستید. این مطلب در همان ابتدای کار خودش را نشان می دهد. داستان بازی از آنجایی شروع می شود که دو بمب به نیویورک و پنسلوانیا برخورد می کند تا مردم را دچار یک چالش جدی کند. در این وضعیت عده ای مردم می توانند خودشان را به پناهگاه برسانند و عده ای هم در برزخ ایجاد شده ماندگار می شوند.

بدون شک وقتی در جریان داستان کلی بازی قرار می گیرید، کمی نسبت به تجربه این بازی دلسرد می شوید. زیرا احساس می کنید که Fallout 4 چیز تازه ای برای عرضه ندارد و از همان داستان کلی و تکراری بسیاری از بازی های ویدئویی برخوردار شده است. در صورتی که اصلا این چنین نیست. اگر چه روال کلی داستان این بازی تکراری است، اما این را بدانید که شما همه چیز را در خصوص فال اوت ۴ نمی دانید. با پیشروی بیشتر در داستان بازی در می یابید که جزئیات زیادی در بازی  وجود دارد که شما از آن بی خبر هستید.

به همین دلیل ترجیح می دهید تا درادامه با داستان بازی همراه شوید. توصیه می کنیم خودتان را به داستان بازی بسپارید. زیرا بدون مبالغه می توان گفت که این بخش از قدرت بسیار زیادی در همراه کردن مخاطب با خود برخوردار است. داستان بازی به گونه ای طراحی شده است که هیچ گاه نمی توانید پیش بینی درستی از فضا داشته باشید. چه بسا در بخشی از بازی در فضایی امن و آرام باشید و احساس کنید که خطری تهدیدتان نمی کند، در صورتی که شاید سخت ترین اتفاق بازی در حال وقوع باشد! پس بهتر است پس از حضور در فال اوت ۴ خودتان را برای هر اتفاقی آماده کنید.

مطمئن باشید زمانی که چنین اتفاقی پیش می آید به ادامه بازی تشنه تر می شوید. زیرا می دانید که تیم سازنده برای هیجان زده کردنتان برنامه های زیادی چیده است! برای پیشروی در بازی باید مرحله به مرحله پیش بروید. تصور نکنید که در همان ابتدای کار یک قدرتمند واقعی هستید و می توانید جهان را تغییر دهید. شما در ابتدای کار کاراکتر ساده ای دارید که با پیشروی در مراحل و رسیدن به موفقیت های هر چه بیشتر، می توانید شخصیتتان را ارتقاء دهید.

بخش گیم پلی در بازی فال اوت ۴

فال اوت جهانی وصف ناپذیر دارد. اگر گیمر کنجکاوی هستید، این شانس را دارید که در فضای بازی فال اوت ۴ به جست و جو های گسترده دست بزنید. گستردگی فضای بازی PS4 را می توانید از همان ابتدای کار و درست در زمانی که دسته بازی را در کنترلتان گرفتید، متوجه شوید. نخستین چیزی که در این میان جلب توجه می کند، به قابلیت چهره سازی بازی مربوط است. به جرات می توان گفت بازی های کمی وجود دارند که بتوانند در این بخش با فال اوت ۴ رقابت کنند. احتمالا وقتی به دنبال چهره سازی کاراکترتان می روید، زمان را فراموش خواهید کرد. البته این اتفاقی است که برای اکثر گیمرها می افتد.

جذابیت و گستردگی بیش از اندازه این بخش موجب می شود تا زمان را به دست فراموشی بسپارید. بتسدا گیم پلی بازی را به گونه ای طراحی کرده است که مخاطب بتواند در هر بخشی از بازی و در هر اتفاقی خودی نشان دهد و دخالت داشته باشد. بدون شک اگر چنین اتفاقی نمی افتاد، جهان فال اوت ۴ تا این اندازه گسترده نمی شد. به طور کلی اتفاقات بازی فال اوت ۴ حول محور کنجکاوی و جست و جو گیمر رقم می خورد. پس در صورتی که روحیه جستجوگری ندارید، بهتر است دور بازی فال اوت ۴ را خط بکشید.

جزئیات و بررسی عکس های داخل بازی Fallout 4 PS4
جزئیات و بررسی عکس های داخل بازی Fallout 4 PS4

مجله بخوانید و پیشرفت کنید!

برای اینکه بتوانید بهتر و بیشتر در مراحل مختلف بازی پیشروی کنید، باید به دنبال مجله های بگردید و آنها را بخوانید. البته تصور نکنید که این مجله ها در دسترس هستند. آنها پنهان شده اند و شما باید به دنبالشان بگردید! خواندن این مجله های مختلف به شما قدرتی تازه می دهد. اما همان طور که گفتیم پیدا کردنشان اصلا کار ساده ای نیست. به طور کلی ۹۸ شماره از ۱۱ مجله در این بازی پنهان شده است که به تازگی تصاویری از این مجله ها منتشر شده است تا کمی از سختی پیدا کردن آنها کاسته شود.

این مجله ها به دنیاهای مختلفی تعلق دارند. برخی از آنها به اسلحه شناسی و برخی دیگر به هنر تعلق دارند. در این میان تعدادی هم علمی و تخیلی هستند. این مجله های می توانند توانمندی های تازه یا به کاراکترها ببخشند. به عنوان مثال در صورتی که بتوانید مجله Grognak را پیدا کنید، می توانید قدرت مقابله و مبارزه خود را در نبردهای تن به تن به میزان ۵ درصد افزایش دهید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + بیست =