جزئیات و بررسی فاش شدن کاراکتر اصلی بازی Assassin’s Creed PS4

جزئیات و بررسی فاش شدن کاراکتر اصلی بازی Assassin's Creed PS4

جزئیات و بررسی فاش شدن کاراکتر اصلی بازی Assassin’s Creed PS4

به تازگی در صفحات مجازی، تصویر یک تیشرت منتشر شده است که مربوط به بازی جدید Aassassin’s Creed می باشد و نشان دهنده کاراکتر اصلی این بازی پلی استیشن است.از بازی هایی جدید شرکت یوبیسافت می توان به نسخه جدید بازی Assassin’s Creed اشاره کرد که تایید ساخت آن توسط یوبیسافت، توجه مخاطبان و منتقدان را به سمت این کمپانی و محصول جدیدش جلب کرد.
رونمایی از این بازی به احتمال زیاد در نمایشگاه E3 خواهد بود. اما جدیدترین خبری که به این بازی و کمپانی مربوط است، عکس یک تیشرت است که از طریق فیس بوک و سپس ردیت منتشر شد و ادعا می شود که مربوط به بازی جدید Assassin’s Creed است و نشانگر شخصیت اصلی آن می باشد. اگر این تیشرت و اطلاعات روی آن درست باشد، کاراکتر اصلی بازی، “با یک (Ba Yek)” نام خواهد داشت چرا که این نام در کنار عکس چاپ شده بر روی تیشرت قرار گرفته است.
علاوه بر مشخص شدن نام این کاراکتر، فیزیک بدنی کلی او نیز با این تصویر به نمایش درآمده است. هم چنین مشخص شده است که او یک تیر و کمان و هم چنین سپری در دست دارد. نکته جالب توجه در مورد این تی شرت و عکس روی آن،عکس العمل کارگردان بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag نسبت به آن است. اشرف اسماعیل،توییتی در این خصوص منتشر کرده و در آن این گونه نوشته است: چه تیشرت زیبایی.
همین نکته کوچک می تواند دلیلی بر صحت این تیشرت و اطلاعات موجود در آن باشد. هم چنین این کارگردان به تازگی اعلام کرده که شغل وی در حال حاضر،کارگردانی یک پروژه می باشد اما نکته جالب توجه اینجاست که او بیان کرده این پروژه هنوز معرفی نشده است. این موضوع می تواند نشان دهنده این امر باشد که منظور او از این پروژه معرفی نشده،نسخه جدید بازی Assassin’s Creed است.

جزئیات و بررسی فاش شدن کاراکتر اصلی بازی Assassin's Creed PS4
جزئیات و بررسی فاش شدن کاراکتر اصلی بازی Assassin’s Creed PS4

بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag در زمان انتشار خود به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و آن را می توان یکی از برترین بازی های این مجموعه و حتی برترین بازی ها در بین دیگر بازی های ویدیویی دانست.جذابیت آن هم شامل شخصیت اصلی بازی می شود و هم شامل نبردهای بی نظیر دریایی آن. قابلیت شخصی سازی آن نیز این بازی را به یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین بازی های دوره خود تبدیل کرد.
در مجموع شما با کمتر عنوانی همانند این بازی رو به رو می شوید که بتواند لحظات ناب مانند شنا کردن در کنار یک وال و … را برایتان رقم بزند.حال اگر اخبار منتشر شده در مورد نسخه جدید این مجموعه و کارگردانی آن توسط اشرف اسماعیل، درست باشد این انتظار می رود که این نسخه هم همانند Assassin’s Creed IV: Black Flag بتواند یک محصول بی نظیر و فوق العاده باشد که هم می تواند نظر مثبت منتقدین را در پی داشته باشد و هم لحظات نابی را برای کاربران رقم بزند.
مدت زیادی از انتشار آخرین نسخه از مجموعه بازی Assassin’s Creed می گذرد و در طول این مدت، نسخه جدیدی از آن معرفی نشده است اما یوبیسافت اعلام کرده است که در حال کار بر روی یک نسخه جدید از این بازی است و به زودی آن را معرفی خواهد کرد. این خبر و هم چنین انتشار تصویری با عنوان “یک دوره جدید آغاز خواهد شد” از سوی یوبیسافت، احتمال معرفی این بازی جدید را در طی چند هفته یا ماه پیش رو می دهد.
بسیاری از منتقدین بر این باورند که نام محصول جدید کمپانی یوبیسافت و نسخه جدید بازی Assassin’s Creed، به احتمال زیاد Assassin’s Creed: Origins باشد و داستان آن در دوران مصر باستان روی خواهد داد. البته بعد از انتشار این تصویر،تصاویر دیگری هم از این سری جدید منتشر شد و بر صحت این اخبار مهر تایید گذاشت. آخرین تصویری که در این خصوص منتشر شده است، عکس یک کارت پیش خرید بازی است. این کارت که بنابر گفته های کاربران، مربوط به خرید در فروشگاه تارگت است، این خبر را که نام بازی جدید، Assassin’s Creed: Origins است مورد تایید قرار می دهد.

جزئیات و بررسی فاش شدن کاراکتر اصلی بازی Assassin's Creed PS4
جزئیات و بررسی فاش شدن کاراکتر اصلی بازی Assassin’s Creed PS4

هم چنین درست بودن این عکس و اطلاعات آن موجب می شود تا در مصر جریان داشتن وقایع آن نیز تایید شود چرا که در این تصویر، اهرام مصر به تصویر کشیده شده اند. هم چنین شخصیت اصلی هم در این تصویر، نشان داده شده است که شبیه همان تصویری است که مدتی پیش بر روی یک تی شرت ارائه شده بود.این کارت به نسخه گلد بازی تعلق دارد و با توجه به متن روی این کارت، محتویات زیر را دارا خواهد بود:
– نسخه اصلی بازی در قاب فلزی
– محتویات دیلاکس
– سیزن پس
بالاخره بعد ازمدت ها انتظار، این نسخه جدید به طور رسمی تایید شد و سازندگان آن، وعده انتشار آن را در زمانی کوتاه داده اند. خبر خوب برای کسانی که این بازی PlayStation را به صورت پیش خرید تهیه کنند این است که این افراد، خواهند توانست مرحله First Pyramids را نیز دریافت کنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =