فروش بالای بازی Kingdom Come Deliverance

جزئیات و بررسی فروش بالای بازی Kingdom Come Deliverance PS4

بهتر است پیش از هرچیزی بگویم که این بار با یک اسطوره در صنعت گیمینگ مواجه هستیم، که اگر این بازی یک شخصیت بود قطعا با عنوان اسطوره می توانست زبان زد باشد. چرا که تنها پس از گذشت دوروز از انتشار در روز ۱۴ فوریه ۲۰۱۸ توانست رکورد فروش را در بین بازی های هم سطحش بزند. بله، تنها در دو روز یعنی چهل و هشت ساعت پانصد هزار نسخه از این بازی به فروش رسید. که این امر توانست از همان ابتدا موفقیت آینده این بازی را روشن سازد و خسته نباشیدی باشد برای دست اندرکاران تولید این اثر.

این بازی یک بازی اکشن است که برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و ویندوز در دسترس قرار گرفت. نکته جالب و قابل توجه درباره فروش این بازی این است که خالقان این بازی اعلام داشتند که سطح توقعشان از فروش این بازی تعداد یک ملیون نسخه بوده است و حالا آن ها نصف این تعداد را در دو روز به ثبت رسانده اند.

و به قول معروف یک شبه ره صد ساله را رفته اند. داستان این بازی پلی استیشن ۴ در ستینگ قرون وسطی به وقوع می پیوندد و از این قرار است که پس از مرگ چارلز چهارم قلمرو دچار هرج و مرج زیادی می شود. در این بین واتسلاو، پسر چارلز، بر تخت پادشاهی می نشیند. اما کاملا برای همگان پر واضح است که واتسلاو یک فرد ساده لوح، احمق و مغرور است.

جزئیات و بررسی فروش بالای بازی Kingdom Come Deliverance PS4
جزئیات و بررسی فروش بالای بازی Kingdom Come Deliverance PS4

یکی از برادرهای او که پادشاه مجارستان است و زیگموند نام دارد از این امرآگاه می شود و به بوهم، همان جایی که برادرش پادشاهی می کند، سفر می کند و با طراحی نقشه ای دست به فریب برادر خود می زند و او را با خود می برد، یعنی اصطلاحا او را می دزدد. بوهم که از ثروت والایی برخوردار بود در نبود پادشاه کاملا بی در و پیکر و ناامن شده بود. پس زیگموند قصد غارت ثروت این کشور را می کند. داستان بازی درواقع از این نقطه آغاز می شود و گیمر در نقش Henry وارد بازی می شود.

هنری نقش کسی را دارد که باید برای پیروزی بوهم و خارج کردن آن از دست مزدوران به مبارزه بپردازد.حالا چرا هنری؟ خب داستان از این قرار است که هنری تنها بازمانده از خانواده اش در طی آشوب هایی است که توسط زیگموند پایه گذاری شده بود. سربازانی که از او دستور می گرفتند روستایی که هنری در آن زندگی می کرد را نابود کرده بودند.حالا او مانده بود بدون خانه و خانواده. یکه و تنها. پس هنری وارد گروهی از مبارزان می شود. به طور کلی بازی حول مبارزات هنری گردش دارد.

این بازی یک بازی نقش آفرینی است و با زاویه دید اول شخص انجام می پذیرد. شما باید با استفاده از ترفندهای مختلف مبارزه ای به نفوذ درون افراد مختلف بپردازید و اطلاعات مورد نیاز خود را جمع کنید. ماموریت شما این است. همچنین باید کاملا هوشمندانه عمل کنید و بدانید که نباید در هر محیطی با لباس مخصوص یعنی لباس سرباز یا هر فرمی که نشان از هویت شما داشته باشد ظاهر شوید.

همان طور که پیشتر اشاره شد ستینگ بازی مربوط به قرون وسطی می باشد پس روش های مبارزه ای نیز مانند همان مبارزات قرون وسطی است و سلاح هایتان همه از مجموعه سلاح های آن زمان است. تمامی وقایع و مکان ها واقعی می نماید و حسی که به مخاطب منتقل می شود کاملا متناسب همان زمان و همان جنگ ها می باشد. بازیکن اختیار افکت های خود را به همان شیوه ها دارد.

جزئیات و بررسی فروش بالای بازی Kingdom Come Deliverance PS4
جزئیات و بررسی فروش بالای بازی Kingdom Come Deliverance PS4

این بازی تجربه جالبی برای بازیکنان است که این نکته از همان فروش کثیر این بازی کاملا مشخص است. حالا تصور کنید که شخصی که با تاریخ آن دوره آشنایی دارد و شیفته آن است چه تجربه خوبی را برای خود به ثبت می رساند. گویا توسط یک شعبده توانسته وارد عصری شود که مدت ها قبل درباره آن مطالعه داشته و اطلاعات کسب کرده است.

از دلایل موفقیت این اثر همین داستان و ستینگ تاریخی است که علاوه بر اینکه کاملا متفاوت است بسیار خوب و طبیعی طراحی شده است و بازیکن را به آن دوره می برد و وادار به مبارزه ای شیرین و پر هیجان می کند. این بود شرح جامعی از روند این بازی.نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا شما هم جزء خریداران همان دو روز اول آن هستید؟

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 4 =