جزئیات و بررسی فروش بیش از ۳ میلیون نسخه بازی Dead by Daylight PS4

جزئیات و بررسی فروش بیش از 3 میلیون از نسخه بازی Dead by Daylight PS4

جزئیات و بررسی فروش بیش از ۳ میلیون نسخه بازی Dead by Daylight PS4

شرکت Starbreeze خبر از فروش بیشتر از سه میلیون نسخه از بازی Dead by Daylight در کلیه پلت فرم‌ ها داده است. شرکت Starbreeze و استودیوی Behaviour Interactive اخیرا اعلام نموده اند که بازی Dead by Daylight را به شکل رسمی در برخی از کشورهای آسیایی از جمله تایوان، هنگ کنگ، کره، تایلند، سنگاپور، اندونزی و مالزی انتشار داده اند و وضعیت این بازی ترسناک و چند نفره در حوزه فروش از موقع عرضه آن بسیار مناسب بوده است.
بازی Dead by Daylight در سال ۱۳۹۵ برای پی‌ سی عرضه گشت و بعد از آن در سال ۱۳۹۶ به ۲ کنسول پلی استیشن ۴ و Xbox One ورود کرد و اکنون در تازه ترین اخبار بازی اطلاع یافتیم که فروش این بازی از موقع عرضه تا به حال از مرز سه میلیون نسخه در هر ۳ پلت فرم عبور نموده است. بازی Dead by Daylight به عنوان یک بازی ترسناک چند نفره شناخته می شود که به شکل ۴ در برابر یک انجام می شود. یکی از گیمرها در نقش کاراکتر منفی و قاتل ظاهر می شود و در آن طرف ۴ گیمر دیگر نقش بازماندگان را بازی می نمایند و می بایست همه سعی خود را به کار بگیرند تا از چنگال قاتل بگریزند.

جزئیات و بررسی فروش بیش از 3 میلیون از نسخه بازی Dead by Daylight PS4
جزئیات و بررسی فروش بیش از ۳ میلیون نسخه بازی Dead by Daylight PS4

به دلیل اینکه بازماندگان جهت اطلاع یافتن از محیط اطراف و میدان دید گسترده تر، بازی را در وضعیت سوم شخص اجرا می کنند در آن طرف، کاراکتر منفی بازی را در وضعیت اول شخص اجرا می نماید تا تمرکز بالاتری را برای انجام قتل داشته باشد. هدف اصلی بازماندگان فرار کردن از منطقه بوده و با وجود اینکه در ابتدا این کار به نظر آسان می آید ولی با تجربه چندین باره، هر مرتبه لوکیشن و منطقه بازی تغییر پیدا کرده و فرار سخت می ‌شود. بازماندگان این قابلیت را دارند که با همراهی دوستان خود از منطقه فرار کرده یا اینکه برعکس قادر هستند که به شکل فردی و خودخواهانه عمل نموده و به تنهایی این کار را به سرانجام برسانند و به دوستانشان خیانت نمایند.
هر یک از مراحل و نواحی بازی به شکل اتوماتیک طراحی خواهد شد و با هر مرتبه شروع بازی، در مکان متفاوتی از محوطه حضور پیدا خواهید کرد. استودیوی Behaviour Interactive در اوایل آبان کاراکتر فردی کروگر را به واسطه یک بسته الحاقی در اختیار مخاطبان قرار داد. همچنین در شهریور هم اقدام به اضافه کردن شخصیت منفی اثر کشتار با اره برقی در تگزاس به نام لدرفیس به این بازی نمود. هم اکنون بازی Dead by Daylight برای پلت فرم‌ های play station 4، ایکس‌باکس وان و همچنین پی‌ سی عرضه شده است. در ادامه این بازی را معرفی می کنیم.
بازی Dead by Daylight اثری در سبک بقا می باشد که به وسیله شرکت Behaviour Interactive تولید شده است. همانطور که گفته شد در این بازی ۴ گیمر می بایست جهت زنده ماندن با هم همکاری کرده و بازیکن پنجم به عنوان قاتل شناخته می شود. در هر مرتبه باید افرادی که جهت زنده ماندن سعی می‌ نمایند به گشتن در نقشه بازی پرداخته و در پی ژنراتورهای برق باشند تا در نهایت آنها را به منظور برق رسانی به درب های خروج مورد تعمیر قرار دهند. کار نفر پنجم به عنوان قاتل خیلی سخت نیست و فقط باید ۴ نفر دیگر را بکشد. بازی Dead by Daylight نسبت به Friday the 13th خصوصیات خشونت بار خیلی زیادی داشته و عناصری از فیلم های سینمایی را نیز در خود دارد.

جزئیات و بررسی فروش بیش از 3 میلیون از نسخه بازی Dead by Daylight PS4
جزئیات و بررسی فروش بیش از ۳ میلیون نسخه بازی Dead by Daylight PS4

حتی بعضی از شخصیت های رسمی همچون Freddy Krueger و Michael Myers نیز به شکل لایسنس شده در بازی حضور پیدا کرده اند. شیوه کشتن در این اثر خشونت زیادی را شامل شده و قاتل می بایست قربانی های خودش را تکه ‌تکه نموده و سپس به پختن آنها روی اجاق گاز بپردازد. در صورتی که قربانی به وسیله سایر هم گروهی های خود طی زمان اندکی نجات داده نشود تکه های بدنش به وسیله قاتل جمع می گردد. ممکن است این فرآیند تا حدودی پیچیده به نظر برسد اما در حقیقت چندان هم دشوار نیست. تمرکز اصلی این بازی روی کار گروهی، روانشناسی ترس و همچنین خشونت می باشد. در صورتی که هدف شما در این بازی زنده ماندن می باشد لازم است که مخفی‌کاری را به عنوان مهم ترین اصل در بازی رعایت نمایید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − هشت =