جزئیات و بررسی فروش ۴۸۰ هزار نسخه از بازی Conan Exiles PS4

جزئیات و بررسی فروش ۴۸۰ هزار نسخه از بازی Conan Exiles PS4

خورد شیر آهو را شکار می کند اما چیزی که در این دو شکار متغیر است آهو و ماهی کوچک است چرا که بعضی آهوها و ماهی ها شکار نمی شوند برای اینکه برای بقای خود و زنده ماندن می جنگند قطعا باید شما هم باید با من هم نظر باشید که شیر آهوی بدشانس را شکار نمی کند بلکه آهوی ضعیف را شکار می کند. می توان گفت این قضیه اشاره دارد به نظریه داروین که می گوید ضعیف ها از دور خارج می شوند به صلاح قدرتمندان و هرکس که قوی تر باشد زنده می ماند مرتبط با این موضوع فیلم ها بسیاری ساخته شده است چرا که همیشه مبارزه برای زنده ماندن داستان های جذابی را بوجود می آورد و این جذابیت از چشم بازی سازان هم دور نمانده و بازی های بسیاری در این مورد ساخته شده است.
از جمله Conan Exiles
این بازی ساخت کمپانی Funcom است و بدون شک یکی از بهترین بازی های موجود در این سبک است که به اختصار به توضیحاتی درباره ی آن می پردازیم. بازی در سبک نقش آفرینی و جنگی است و هدف اصلی شما در این بازی Playstation زنده ماندن است که کارراحتی نیست در ابتدای بازی شما قابلیت این را دارید که شخصیت خود را طراحی کنید در این قسمت کمپانی funcom دست شما را بسیار باز گذاشته است.
شما می توانید تمام جزئیات صورت و بدن شخصیت خود را طراحی کنید و حتی جزئیاتی راجع به دین و فرهنگ به شخصیتتان نسبت دهید به طور قطع این حق انتخاب ها در ابتدای بازی جزء نکات مثبت است بازی Conan دارای جهانی عظیم و ناشناخته است و وظیفه ی شما زنده ماندن در آن است شما با جمع کردن منابع می توانید زنده بمانید این منابع در سرتا سر نقشه بازی پخش شده اند و حتی از کورترین نقاط هم می توانید منابع مورد نیاز خود را بدست آورید.
البته اشتباه برداشت نکنید این منابع به راحتی به شما نمی رسد و موجودات متنوع زیادی در نقشه وجود دارد که آن ها نیز هدف زنده ماندن را دنبال می کنند از ابتدای بازی مهمترین مساله این است که محدودیت های خود را بشناسید چرا که بسیاری از این موجودات را نمی توانید شکست دهید و بنابراین باید قدرت تشخیص داشته باشید که بفهمید با کدام بجنگید و از کدام فرار کنید.
این موجودات از اژدها و گرگ و شیر و موجوداتی با دندان ها عجیب گرفته روش ها و شگردهای متفاوتی برای مبارزه می طلبند که با گذشت بازی آن ها را یاد می گیرد البته با شکست خوردن های زیادو کشته شدن به دست این موجودات، آیتم ها و منابعی که در نقشه وجود دارند باید جمع شوند و با هم ترکیب شوند تا ابزار مورد نیاز برای شما بدست آید البته funcom در این بخش سختگیری بسیاری کرده است با توجه به گستردگی نقشه بازی و زیادی این منابع و نبود دستور عمل دقیقی برای ساخت ابزار بسیاری دستورالعمل ها را شما باید شانسی بسازید که وقت بسیاری را از شما می گیرد.
در این بازی شما باید به قدرت نمایی علیه دشمنان خود بپردازید و با ساخت ارتش و استحکامات برای خود از تمام بلایا جان سالم بدر کنید این دشمنان گاهی اوقات باهوش هستند و دراکثر مواقع با هوش مصنوعی پایین خود نمیتوانند شما را به چالش بکشند با این حال با توجه به تنوع نژادی آن ها غلبه بر این دشمنان برای شما می تواند بسیار جذاب باشد تا حدودی می توان گفت سبک مبارزات و درگیری و به زانو درآوردن دشمنان شبیه بازی معروف Shadow of Mordor است.
البته به سختی آن نیست علاوه بر وجود موجودات و قبایل مختلف با خداها و فرهنگ ها متفاوت عوامل دیگری نیز در بازی وجود دارد که می توانند شما را به کشتن دهند مثل طوفان های سهمگین یا شن زارهای عمیق که در آن ها غرق می شوید بنابراین شما همیشه باید مراقب باشید تا افقی نشوید. از دیگر نکات مثبت گستردگی بازی تفاوت آب و هوایی است funcom سعی کرده است تمامی فصول و آب و هوای متفاوت را در بازی خود داشته باشد از این رو ممکن است.
گاهی در بیابانی خشک باشید و گاه در کوهستانی برفی که این امر باعث تنوع بیشتر در جریان بازی شده است و از یکنواختی آن جلوگیری کرده است در کنار این محیط جذاب می توان از گرافیک بازی بعنوان یک نقطه ضعف حسابی یاد کرد باگ ها و مشکلات بازی در بعضی جا ها واقعا روی مخ شما می روند بطور مثال گاهی شما از درون دیوارها و یا درختان می توانید عبور کنید و این گاهی بسیار اتفاق می افتد همچنین نحوه قرار گیری دوربین بازی پلی استیشن نیز بعضی اوقات می تواند آزار دهنده باشد بصورتی که گاهی باید تا چند دقیقه با آن کلنجار بروید.
با این همه دنیای Conan در محیط آنلاین جذابیت های بسیار بیشتری دارد چرا که افرادی مثل شما وجود دارند که خود را بسیار ارتقا داده اند و مبارزه با آنها بسیار جذاب تر از مبارزه با جانورهای بازی است همین دنیای آنلاین باعث شده است funcom در خبری جدید اعلام کند فروش Conan به ۴۸۰ هزار نسخه رسیده است و این عدد حتی از انتظارات کمپانی نیز بیشتر است که این عدد خود نشان دهنده ی این است با وجود تمام این باگ ها و مشکلات بازی نقاط مثبت بازی بیشتر به چشم کاربران آمده و همین برای funcom کافی است با این وجود funcom به خیلی از اشکالات بازی را قبول کرده است و با بسته های الحاقی تصمیم به رفع آن ها دارد.
چرا که با این فروش بسیار زیاد باید از Conan حمایت کند و همچنین کاربران خود که این اثر را تهیه کرده اند در این بسته ها ما پیشرفت هایی در زمینه رفع باگ ها تصویری گرافیکی و ابزارهای بازی خواهیم دید ضمن اینکه این فروش بسیار زیاد باعث شده است که funcom اعلام کند بزودی این بازی برای دیگر پلتفرم ها نیز در دسترس خواهد بود تا رقابت سنگینی بین بازی ها سبک بقا بوجود بیاید و به طور قطع این رقابت نتیجه ای جز تولید بازی های با کیفیت بیشتر ندارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =