جزئیات و بررسی فروش ۵۰۰ هزار نسخه از بازی Celeste PS4

جزئیات و بررسی فروش 500 هزار نسخه از بازی Celeste PS4

جزئیات و بررسی فروش ۵۰۰ هزار نسخه از بازی Celeste PS4

Celeste نام یکی از بازی های پلتفرمینگ و قابل قبول از کمپانی Tower Fall Ascension می باشد. این بازی به علت مورد پسند بودن و جذب مخاطبان فراوان تا به حال جزو یکی از بازی های موفق در دنیای گیم ها بوده است. سبک اصلی این بازی سکو بازی می باشد. توسعه دهندگان و سازندگان این بازی به علت مورد توجه قرارگرفتن این بازی در بین مردم و خرید بیش از اندازه آن توسط گیمر ها کاملا راضی و خشنود هستند. حال از این نکته جذاب نمی شود گذشت که سازندگان و توسعه دهندگان این عنوان که با این بازی جذاب و مورد علاقه مردم واقع شدند اکنون درحال تلاش و کوشش برای پیشرفت بازی پی اس ۴ جدید celeste با سبک سکوبازی که یکی از برترین عنوان ها می باشد، هستند.

جزئیات و بررسی فروش 500 هزار نسخه از بازی Celeste PS4
جزئیات و بررسی فروش ۵۰۰ هزار نسخه از بازی Celeste PS4

کمپانی ای که در روند توسعه و پیشرفت این عنوان کار میکند Matt makes games می باشد که یک کمپانی به طور کامل مستقل است و با هزینه های غیر هنگفت در حال تلاش در راه توسعه بازی های رایانه ای که بسیار بی مانند هستند می باشد. بازی celeste به علت کم هزینه بودن و تنها بازی ای است که به صورت مستقل کار میکند، تا به حال روند خوبی را در فروش داشته است و توانسته رتبه و جایگاه خوبی را در فروش به خودش اختصاص دهد و به نظر می رسد هنوز هم قصد مانور دادن در این زمینه را دارد.
دو شخصیت جذاب و بی نظیر بازی celeste که مادلین و دوستش هستند و به عنوان هسته تمرکز و توجه در بازی قرار دارند، در این عنوان به ماجراجویی و کنجکاوی در طول کوهستان می پردازند. در منطقه کوهستانی اتفاقات زیادی در طول بازی وجود دارد که با جلوه بی نظیر و شگفت انگیز در یک فضای پیکسلی منحصر به فرد حس خوبی را در بازیکن القا می کند. نکته دیگر قابل توجه در طراحی این بازی این است که این بازی دارای سبک داستانی خاصی می باشد که این زیبایی خاص، باعث جذاب تر شدن فضای بازی برای مخاطبان می شود.
همیشه و در طول عرضه بازی ها کارشناسانی وجود دارند که از محتوا و یا فضای بازی انتقاد کنند و گاهی تا حدودی باعث زیر سوال رفتن و یا از دست دادن تعدادی از مخاطبان بازی شوند اما با تمام این مشکلات و قضایا عنوان celeste پیشرفت چشم گیری در فروش داشته است. خب در این مقاله به این نکته هم اشاره میکنیم که برنامه نویس و سازنده این عنوان شخصیت نول بری است که تا بحال جزو افرادی بوده است که بازی های جذابی را ارائه داده است.
Noel berry طی یک مصاحبه در رسانه ها اعلام کرد که بسیار خرسند است که فروش بالایی در این بازی را کسب کرده و همچنین اینکه علاقه مندان به این بازی زیاد هستند خوشحال می باشد. تا چندی پیش معلوم نبود که چه تعداد از این بازی به فروش رسیده است و چه رقمی را ثبت کرده است اما حال این ارقام به ثبت رسیده است که نشان می دهد که از مرز ۵۰۰ هزار نسخه هم رد شده است.
طبق سخنان سازنده بازی یعنی نول بری این بازی روند خوبی را روی نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان و همچنین رایانه های شخصی طی کرده است.

جزئیات و بررسی فروش 500 هزار نسخه از بازی Celeste PS4
جزئیات و بررسی فروش ۵۰۰ هزار نسخه از بازی Celeste PS4

البته ما هنوز اطمینان به این سخن نداریم که چنین ادعایی کاملا صحیح باشد اما می توانیم تا زمانی که تمامی نسخه های این بازی به فروش می رسند صبر کنیم و نتیجه را بررسی کنیم اما تا به حال ادعای نول بری صحیح بوده است. عنوان celeste همیشه جزو بازی هایی بوده که روی پلتفرم نینتندو سوییچ فضا و محتوای بهتری را برای مخاطبان ارائه داده و مورد استقبال گرمی قرار گرفته است. همچنین عناوین مستقل این بازی هم با استقبال بی نظیر مردم روبرو شده است و حدودا جای هیچ نگرانی نیست. طبق اخبار به دست آمده، بازی celeste از استودیوی matt makes games در مراسم باشکوه همین سال که The game Award نام داشت به طور چشم گیری درخشید و هم رده و رقیب برترین بازی های سال یعنی God of war و Red dead Redemption 2 قرار گرفته است.
نکته دیگر این که این بازی توانست دو عنوان بهترین بازی مستقل و همچنین برترین بازی موثر را از آن خود کند و جایزه دریافت کند اما خب رقابت با دو بازی معروف جهان کار بسیار دشواری بود که celeste از پس این رقابت بر نیامد. این بازی طی یک سال گذشته فروش ۵۰۰ هزار نسخه ای خود را تکمیل و درحال فروش ارقام بالاتری از آن می باشد. آقای مت تورسون طی سخنانی گفت: ما روی تولید و توزیع مراحل جدیدی از بازی در حال فعالیت هستیم که به یاری کاربران آن را به زودی در اختیار علاقه مندان قرار خواهیم داد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + شانزده =