جزئیات و بررسی فصل اول فعالیت های زنده بازی Steep PS4

جزئیات و بررسی فصل اول فعالیت های زنده بازی Steep PS4

جزئیات و بررسی فصل اول فعالیت های زنده بازی Steep PS4

اولین فصل از بازی Steep که یک بازی در سبک مسابقات ورزشی می باشد، به صورت زنده تمامی تلاش های این فصل را به نمایش گذاشتند و این اقدام توسط کمپانی همیشه مقتدر یوبیسافت انجام شد. یوبیسافت همیشه در عرصه ساخت بازی های متنوع موفقیت چشم گیری داشته است. اعضای تیم ما در بررسی خبر های روز دنیا به این خبر مهم دست یافته اند که بازی استیپ در حال حاضر در حال ساخت مجموعه ها، حالات و قابلیت های جدید است و در این رابطه کمپانی یوبیسافت همان طور که از قبل گفته شد اقدام به ساخت این قابلیت ها را در اخبار خود بازگو کرد.

جزئیات و بررسی فصل اول فعالیت های زنده بازی Steep PS4

جزئیات و بررسی فصل اول فعالیت های زنده بازی Steep PS4

این قابلیت ها فعالیت در راستای ویدیو زنده را نشان می دهد و این در حالی است که این کمپانی تمامی تریلر های مربوط به فصل اول را تا به حال منتشر کرده است و جای سوال و حیرت برای کاربر باقی نگذاشته است. کمپانی یوبیسافت در هر ماه در نظر دارد که به کاربران قابلیت های ویژه و جدیدی را ارائه دهد برای مثال در ماه گذشته قابلیت بهتری از بخش صدا گذاری به کاربران اهدا کردند.
کاربران با استفاده از مسابقات ویژه ای که کمپانی برای بازی Steep به وجود آورده می توانند وارد این قابلیت های ویژه شوند و از میان تمامی آن ها یکی را انتخاب کنند از طرفی باید در طی این مسابقات امتیاز و رتبه خاصی را به دست آورند تا بتوانند این حالا را در دست داشته باشند. و اکنون به یک سری از این مسابقات و یا چالش های به وجود آمده از طرف یوبیسافت می پردازیم تا کمی بهتر با آن ها آشنا شویم.
این مسابقات در یک بازه ی زمانی حدود چهار ماه بین دوازدهم فروردین تا هشتم تیر ماه صورت می گیرند و برنده آن ها در آخر این تاریخ مشخص می شود که می تواند حالت تجهیزات اولیه بازی را در فصل اول بازی به نام freeride world tour دریافت کند. تمامی مسابقات بحث برانگیز و جذاب در دو ماه می و ژوئن میلادی برای کاربران در وب سایت های متنوعی گذاشته شده که ا‌کنون ما نیز در جهت شناخت بهتر آن ها را به شما انتقال می دهیم.

یکی از مسابقات بسیار جذاب به نام snow park tour در رده مسابقات این فصل قرار دارد که بسیار پر هیجان است و در اکثر سایت ها سخنانی در رابطه با این بازی آورده شده است. دو مسابقه دیگر به نام های pro racer و freeride وجود دارد که صحبتی از آن ها تا به حال در دست ما قرار نگرفته است. اما با جستجو و کاوش های فراوان ما فهمیدیم که این سه چالش که شبیه به چالش Steep world tour می باشند در فصل اول زنده بازی Steep وجود دارند.
گروه دوم مسابقات شامل freeride و freestyle و wing suit می باشد که این مسابقات دارای امتیاز بندی و سطح بندی می باشند و همچنین اگر فرد به بالاترین امتیاز در این مرحله برسد بیشترین پاداش و بهترین حالات و تجهیزات را می تواند کسب کند که این مسابقات در دسته چالش های سخت قرار دارند که به گیمر های حرفه ای نیاز دارد. دسته سوم مسابقات فصل اول بازی Steep Exploration، Race و free style نام دارند.

جزئیات و بررسی فصل اول فعالیت های زنده بازی Steep PS4

جزئیات و بررسی فصل اول فعالیت های زنده بازی Steep PS4

جوایز این مسابقات خیلی بهتر و مورد نیاز تر از جوایز قبلی برای کاربران هستند از طرفی مراحل و روند این مسابقات طولانی است و به مدت زمان زیادی نیاز دارد تا بتوان مراحل را کامل طی کرد و به موفقیت دست یافت. این مسابقات به دلیل آنلاین بود قابلیت این را ندارد که به کاربر اجازه دهد چند بار بازی را امتحان کند و بازیکن باید در اولین استارت بازی تمام‌ تلاش خود را به کار گیرد تا بتواند موفق شود و در غیر این صورت از بازی حذف خواهد شد.
تمامی مخاطبان علاقه مند به مجموعه بازی های ورزشی آن هم از نوع زمستانه به یاد دارند که بازی اصلی Steep در سال نود و پنج در تاریخ دوازده آذر ماه برای تمامی پلتفرم ها و کنسول های بازی در تمام کشور های جهان قابل اجرا بود. پلتفرم های پشتیبان از بازی Steep، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی بودند. از طرفی این بازی دارای ویژگی های محتوایی منحصر به فردی است که حداقل چشم انداز زیبای آن مخاطبان را سرگرم خواهد کرد.

مرکزخرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of