فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege

جزئیات و بررسی فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege PS4

شرکت یوبیسافت (Ubisoft Entertainment) در سال ۱۹۸۶ بوسیله ۵ برادر در مونترویل فرانسه تأسیس شد. فعالیت این کمپانی در حوزه ساخت و انتشار بازیهای ویدئویی فرانسه می باشد. این شرکت ۲۶ استودیو دارد که در ۱۸ کشور مختلف مشغول فعالیت هستند. یوبیسافت در سال ۲۰۱۱، رتبه سوم را بین شرکتهای ناشر بازیهای ویدئویی در جهان و همچنین رتبه دوم را در تعداد کارمندان (۶۹۰۰ کارمند در سراس جهان) به خود اختصاص داد.

از معروفترین اثرات این کمپانی می توان به شاهزاده ایرانی، ریمن، سری شنهای زمان، برادران در آتش، کیش یک آدمکش، و مجموعه بازیهای تام کلنسی اشاره کرد. بازی Rainbow Six Siege در اواخر سال ۲۰۱۵ منتشر شد. این بازی روی کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی اجرا می شود. در آستانه ارائه محتوای فصل جدید از سال چهارم بازی Rainbow Six Siege هستیم.

شایعات زیادی در ارتباط با جزییات این فصل در سایت های مختلفی دیده می شود. در این میان یکی از طرفداران وب سایت معروف ResetEra از محتویان این نسخه پرده برداشت و گفت قرار است دو بخش اپراتور استرالیایی جدید و بازسازی نقشه کانال به بازی اضافه شود. سرانجام شرکت یوبی سافت به این شایعات پایان داد و جزییات نخستین فصل از این بازی را منتشر کرد. یوبیسافت گفت این نسخه نیز همانند سری های قبل حاوی چندین محتوی جدید است.

جزئیات و بررسی فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege PS4
جزئیات و بررسی فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege PS4

طبق اخباری که از سوی شرکت دریافت شده است قرار است فصل اول از سال چهارم بازی Rainbow Six Siege به نام Operation Burnt Horizon معرفی شود که در استرالیا رخ می دهد. در حال حاضر اطلاعات کامل و دقیقی از محتوی اضافه شده در دسترس نمی باشد و همانطور که در بالا ذکر شد برخی از منابع غیر رسمی برخی از جزییات آن را فاش کرده اند. کمپانی یوبیسافت از قبل اعلام کرده بود که در بخش اضافه شده سال چهارم بازی دو اپراتور جدید وجود خواهد داشت که خصوصیات متفاوتی نسبت به نسخه های قبلی دارند و رسما از جزییات این نسخه پرده برداشت.

طبق بیانات سازندگان یوبی سافت اپراتور اول، نیروی هوایی ویژه (SASR) استرالیا هستند که در قالب یک گروه مهاجم حرف های در بازی ایفای نقش می کنند. اپراتور دوم، به عنوان یک گروه مدافع (Defender) زیرک در بازی حضور دارند و می توانند رومینگ بازی را به خوبی تحت کنترل خود بگیرند. کمپانی هیچ نامی از شخصیتهای جدید این دو اپراتور ذکر نکرد. تمام جزییاتی که یوبی سافت در مورد فصل اول سال چهارم بازی Rainbow Six Siege منتشر کرد در حد اطلاعات بالا بود که برای شما بازگو کردیم.

برخی از کاربرن به شدن به دنبال جستجوی جزییات بیشتری از این بازی بودند و در سرنخ هایی که به دست آوردند دو شخصیت جدید این بازی را فاش کردند. یکی از کاربران سایت Reddit فاش کرد که دو شخصیت جدید این بازی موتزی (Mozzie) و گریدلاک (Gridlock) خواهند بود. با توجه به شایعاتی که پیش از این در مورد شخصیت های این بازی و توانایی های آنها در منابع دیگری بیان شده بود، در این صورت به نظر می رسد این اطلاعات منتشر شده صحیح بوده و به زودی توسط یوبی سافت منتشر خواهد شد.

سازندگان در بخش سوم Rainbow Six: Siege، یک نقشه جدید در متن بیابان به همراه اپراتور Aussie به بازی اضافه کرده بودند. بنابراین اگر کمپانی همین رویه را در پیش بگیرد انتظار می رود که در نسخه بعدی نیز یک نقشه جدید را به بازی اضافه کند. در بررسی این بازی باید بگوییم که اگر کاربری به دنبال بخش داستانی پر محتوی است در Rainbow Six: Siege نمی تواند آن را تجربه کند در عوض بخش بازی چند نفره در آن به خوبی گنجانده شده است و مختص کاربرانی است که علاقه زیادی به بازیهای چند نفره دارند.

جزئیات و بررسی فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege PS4
جزئیات و بررسی فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege PS4

باید بگوییم که تجربه Siege کاملا متفاوت خواهد بود، چون یک بازی پیچیده و سخت بوده و یادگیری آن مدتی بازیکن را مشغول می کند. این در حالی است که مودهای پرمحتوا و معنی داری ندارد و با کمبود زیرساخت های مودم مواجه است که باعث کیفیت پایین این محصول در مقابل سایر بازیهای بزرگ این سبک گردیده است. در ابتدای بازی شما یک Soldier ساده را ایفای نقش خواهید کرد که هیچگونه تجهیزاتی ندارد و همه شخصیتهای بازی نیز قفل هستند.

شما باید جریان بازی با جمع کردن امتیاز، بتوانید شخصیتها را آزاد کنید. بازی در ابتدا بازیکن تازه وارد را بسیار غافلگیر می کند و به احتمال زیاد نتواند خوب پیش برود چون از تجربه حریفان خود اطلاعی ندارد. نکته جالت توجه این است که در جریان بازی بازیابی سلامتی وجود ندارد و میزان سلامی شما در قالب یک بازه ۱۰۰ تایی تعریف شده که با برخورد یک یا دو گلوله می میرید. در این بین ممکن است هم تیمی ها به کمک شما شتافته و مقداری از سلامتی خود را بازیابید و یا اینکه با یک شلیک نابود شده و از جریان بازی حذف شوید که در این حالت باید منتظر راند بعدی بازی بمانید.

هر کدام ار اعضای تیم به شیوه های مختلفی از خود و هم تیمی هایش در مقابل دشمن محافظت می کند. به عنوان مثال، شخصیتی با استفاده از سیم خاردار در کنار درها دشمنان را به تله میاندازد و شخصیتی دیگر با کار گذاشتن مین در چهارچوب درها به کمک هم تیمی های خود می شتابد. شما به تنهایی و با همکار اعضای تیم می توانید کارهای خارق العاده ای در جریان بازی انجام دهید. در مجموع می توان گفت در این بازی همکاری تیمی، سرعت عمل بالا و هوش بالای اعضا به خوبی نشان داده شده است.

کلیدواژه : بازی Rainbow Six Siege PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =