جزئیات و بررسی فیلم Star Wars The Last Jedi در بازی Star Wars Battlefront 2 PS4

جزئیات و بررسی اسکین های تازه ی بازی Fortnite برای کنسول PS4

جزئیات و بررسی فیلم Star Wars The Last Jedi در بازی Star Wars Battlefront 2 PS4

قصه بازی Star Wars Battleftont 2 داستان یکی از سربازهای معروف امپراطوری به اسم آیدن ورسیو را شامل می شود. کاراکتری که در برخورد اولیه با وی، احتمالا این تصور را برایتان به وجود بیاورد که قرار است کاراکتر اصلی از جمله خاص ترین قصه های سری «جنگ ستارگان» بوده و در کانون داستان قرار بگیرد. اما به مرور که در بازی جلو خواهید رفت تصورتان از این کاراکتر و کلیت داستان بازی تغییر پیدا خواهد کرد. گویا در طول چپتر سوم قسمت داستانی بازی Star Wars Battlefront II PS4، آثاری از قصه فیلم Star Wars: The Last Jedi را شاهد خواهیم بود.

جزئیات و بررسی فیلم Star Wars The Last Jedi در بازی Star Wars Battlefront 2 PS4
جزئیات و بررسی فیلم Star Wars The Last Jedi در بازی Star Wars Battlefront 2 PS4

در طول قسمت داستانی بازی Star Wars Battlefront 2، گیمر در نقش ایدن ورسیو ظاهر خواهد شد که به عنوان رهبر تیم Inferno شناخته شده و مسئولیت دارد تا به Empire به منظور در دست گرفتن کنترل کهکشان یاری برساند. در این بین اتفاقاتی می افتد که با فیلم Star Wars: The Force Awakens هم سو بوده و قبلا آنها را دیده ایم. اکنون طبق اخبار منتشر شده از بازی، یکی از ماموریت ‌های Star Wars Battlefront II، شامل اطلاعاتی از قصه فیلم Star Wars: The Last Jedi می شود.
البته این اطلاعات بیشتر در حد حدس و گمان می باشد تا موضوعات قطعی. این بخش از خبر به آشکار سازی مرحله سوم قسمت داستانی بازی اختصاص دارد. در طول چپتر سوم بازی Star Wars Battlefront II، گیمر کنترل اسکای و اگر را در سیاره ای به نام Pillio در اختیار خواهد داشت. وی به عنوان یک Jedi Master که در پی محل سری امپراطوری می باشد با Stormtrooper های زیادی رو به رو می گردد.
ضمن اینکه در این ماموریت افسری به اسم دل نیز از تیم Inferno شما را همراهی خواهد کرد که وظیفه او هم نابود نمودن این محل مخفی می باشد. در این مسیر تعامل مناسبی بین افسر دل و اسکای واکر شکل می گیرد و شناخت آنها از هم به تدریج بیشتر می شود. در ادامه راه، لوک به این محل سری وارد شده و با گشودن یکی از جعبه ‌های امپراطوری، قطب نمایی عجیب را می یابد.
به همین دلیل افسر دل این امکان را به لوک می‌دهد تا قطب نما را نگاه دارد و بر اساس وضعیتی که میان آنها برقرار می‌شود، از هم جدا می شوند و مسیر خود را ادامه می دهند. این مرحله فقط قسمتی از داستان بازی Star Wars Battlefront 2 را تشکیل می دهد که در آن اسکای واکر را می بینیم و بازی به ما می فهماند که قطب نمای مذکور آیتمی بسیار مهم محسوب می شود. در صورتی که به قطب نما بنگریم، شباهت ‌هایی را به نقشه ستارگان در آن مشاهده خواهیم نمود که قسمت بااهمیتی از فیلم Star Wars: The Force Awakens بود.
به دلیل اینکه قصه این بازی پلی استیشن ۴، نوعی قصه رسمی می باشد، بدین معنی که در آن نبردهای جهان جنگ ستارگان را می بینیم، اتفاقاتی نشان داده می شود که قبلا یا به آنها اشاره شده یا اینکه در اینجا قسمتی از نتیجه‌ وقایع مذکور را می بینیم. یکی از کاربران ردیت به تازگی تصویر عروسک‌ هایی را از جنگ ستارگان انتشار داده که مربوط به فیلم The Last Jedi می شوند. در صورت توجه به این تصویر، عروسکی از اسکای واکر را می بینیم که آیتمی ویژه را در دست دارد. این آیتم شباهت زیادی به یک قطب نما داشته که همان قطب نمای نشان داده شده در جهان بازی می باشد. با این وجود باید نشست و منتظر فیلم Star Wars: The Last Jedi ماند و دید که آیا واقعا ارتباطی از لحاظ قصه با بازی Battlefront 2 دارد یا خیر.

جزئیات و بررسی فیلم Star Wars The Last Jedi در بازی Star Wars Battlefront 2 PS4
جزئیات و بررسی فیلم Star Wars The Last Jedi در بازی Star Wars Battlefront 2 PS4

به طور کلی می توان ادعا کرد که Star Wars Battlefront II از جمله متناقض‌ ترین آثار جهان بازی در نسل هشتم می باشد. محصولی که هواداران «جنگ ستارگان» لذت چندانی از آن نخواهند برد و به طور قطع در یکی از قسمت های آن، برای چند ساعتی سرگرم خواهند شد. با این وجود، سایر مخاطبین با بازی مواجه هستند که به منظور باز کردن کاراکترهای آن می بایست زمان زیادی را صرف کنند. این بازی به همان اندازه که در زمینه هایی همچون قسمت های اول شخص و مولتی پلیر دارای نقاط قوت است در زمینه هایی نظیر قسمت های سوم شخص و سینگل پلیر دارای ضعف های مشخصی می باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − هشت =