جزئیات و بررسی فیگورهای بازی Kingdom Hearts PS4

جزئیات و بررسی فیگورهای بازی Kingdom Hearts PS4

جزئیات و بررسی فیگورهای بازی Kingdom Hearts PS4

طی آخرین اخبار منتشر شده، گفته می شود کمپانی فانکو سری های جدیدی از پاپ را منتشر کرده است. به نظر می رسد که این پاپ ها متعلق به مجموعه بازی کینگدوم هارتس می باشد. این نسخه قرار است به زودی به همراه بسته های Mystery Mini ارائه شوند. از پاپ های جدید این کمپانی می توان به Keyblade Sora اشاره کرد که در کنار شخصیت های دیگری همچون Kairi و Riku حضور خواهد داشت.
این محصولات قرار است در زمستان پیش رو در فروشگاه های مشخصی برای کاربران در دسترس قرار بگیرند. از طرفی دیگر دو مجسمه ی Shadow Heartless نیز برای بازی پی اس ۴ معرفی شده که شامل دو نسخه در حالت معمولی و یا Glow Chase می باشد. گفته می شود برای دریافت این مجسمه ها شانس ۱ به ۶ وجود دارد. همچنین برای به دست آوردن کاراکتر کامل شده ی سورا، باید نسخه ی انحصاری آن را خریداری کنید، و برای این منظور بهتر است به فروشگاه Best Buy سری بزنید.

جزئیات و بررسی فیگورهای بازی Kingdom Hearts PS4
جزئیات و بررسی فیگورهای بازی Kingdom Hearts PS4

البته در نظر داشته باشید که حالت Brave این کاراکتر فقط در فروشگاه Toys R Us در دسترس می باشد. همانطور که در بالا اشاره شد، نسخه های Mystery Mini این بازی نیز در حال ساخت می باشد و این مجموعه، شخصیت های جدید زیادی همچون Riku، Axel، Roxas و Mickey را در خود دارا بوده که با سبک لباس های Organization 3 رونمایی خواهند شد. البته همچنان کاراکترهای بیش تری در این مجموعه قرار گرفته اند که بازیکنان با توجه به شانس خود می توانند به آن ها دسترسی پیدا کنند و در این میان می توان به شخصیت هایی چون Dale، Donald، Chip و Goofy اشاره کرد.
تمامی این آیت ها در فروشگاه های مخصوص قابل تهیه می باشند. به طور کلی در رابطه با گیم پلی و داستان بازی Kingdom Hearts باید اشاره کرد که با دارا بودن سبک نقش آفرینی و اکشن، و داشتن ایده های جدید در طراحی اولیه ی آن، توانسته این بازی را به یکی از بهترین عناوین تبدیل کند. این بازی همچنین موفق شد از همان نسخه ی اول به فروش بسیار بالایی دست یابد.
بازی از ترکیب المان هایی در سبک های مختلف به وجود آمده که کاربران را با فضاهای جدیدی رو به رو می کند. البته باید اشاره کرد که این بازی با هیجان های سبک Hack and Slash نیز ترکیب شده است که جذابیت زیادی را برای بازیکنان به وجود می آورد.
در طول این سال ها که بازی Kingdom Hearts وارد دنیای گیمرها شده، ما علاوه بر نسخه های اصلی بازی با نسخه های فرعی دیگری نیز رو به رو بودیم که می توان توضیح داد این نسخه های فرعی با هدف تکمیل کردن و توسعه ی گیم پلی اصلی بازی PS4 به وجود آمده اند.
کاراکتر سورا به عنوان اصلی ترین شخصیت شناخته می شود که به همراه سایر دوستانش به جنگ با دشمنانی همچون بی قلب ها و هیچ کس ها و… می روند و در این زمان شما به عنوان کاراکتر اصلی یعنی سورا، می توانید با استفاده از جادو و سایر قابلیت های خود، دشمنان را از پا در بیاورید و البته در این میان تنها نخواهید بود و سایر دوستان شما نیز با استفاده از هوش مصنوعی به مبارزات می پردازند. توجه داشته باشید که در نسخه ی بروزرسانی شده و اخیر بازی، سورا قابلیت های جدید و زیادی دارد.

جزئیات و بررسی فیگورهای بازی Kingdom Hearts PS4
جزئیات و بررسی فیگورهای بازی Kingdom Hearts PS4

تکنیک های منحصر به فرد، سلاح های متعدد و جادوها جدید از جمله توانایی های این کاراکتر است که در هنگام نبردها کاملا کارآمد خواهند بود. همچنین موشک معروف داستان Toy Store نیز به این بازی اضافه شده که می توانید با سوار شدن بر آن به نبرد با دشمنان رفته و آن ها را شکست دهید. شما در بازی، ترکیبی از دنیاهای متفاوت دیزنی را پیش رو خواهید داشت که در حین گشت و گذار میان آن ها، با مکانیزهای متفاوتی برای مبارزه و زنده ماندن رو به رو می شوید.
این موضوع موجب شده که جلوی تکرار روند داستانی را بگیرد و بازیکنان را با هیجان و تنوع بیش تری درگیر کند. برای مثال در هر بخشی که وارد می شوید با استفاده از سلاح ها و وسایل نقلیه و سایر عناصر که بسیار مختلف و متفاوت می باشند، گیم پلی بازی مسیر جدیدی را پیدا می کند و بازیکنان خود را در محیط های گوناگون با سبک های مختلف خواهند دید. از طرفی دیگر بازیکنان از مینی گیم های تازه ای که با روایت دنیاهای دیزنی پیوند خورده لذت خواهند برد، برای مثال گاهی برای به دست آوردن غذا خود گیمر باید آشپزی کند و غذای مورد نظرشان را تهیه کنند.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Kingdom Hearts PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 1 =