بررسی ماد های بازی GTA V

جزئیات و بررسی مادهای بازی GTA V PS4 کمپانی Rockstar Games

(لاجیک اسپاون) یکی از طرفداران بازی GTA V است که موفق شد ماد نقش آفرینی این بازی را ایجاد کند. این اتفاق به قدری جامع و کامل است که بخش داستانی بازی Playstation 4 به طور کل به یک بازی نقش آفرینی تبدیل شده است.

دنیای GTA V با کمک این ماد از این رو به آن رو شده است. حالا مخاطبان می توانند به انتخاب دیالوگ ها دست بزنند، وسایل متنوع تولید کنند و یا درخت های مهارت را در اختیار داشته باشند. در صورتی که تمایل داشته باشید تا از ماد های مختلف بازی استفاده کنید، باید در نخستین گام آن ها را نصب کنید. پس از آن باید دکمه Y را بفشارید تا ماد ها در بازی فعال شوند. پس از اینکه مادها در بازی فعال شد، وارد بخش تازه ای می شوید.

جزئیات و بررسی مادهای بازی GTA V PS4 کمپانی Rockstar Games
جزئیات و بررسی مادهای بازی GTA V PS4 کمپانی Rockstar Games

پس از اینکه شخصیت دلخواه تان را انتخاب کردید، باید به صفحه تازه ای بروید و مراحل شخصی سازی را طی کنید. در این قسمت گزینه های زیادی برای کار بر روی ظاهر کاراکتر ها در نظر گرفته شده است. شما می توانید از بین سه شخصیت اصلی بازی یعنی (ترور)، (فرانکلین) و (مایکل) یکی را انتخاب کنید.

پس از اینکه ظاهر کاراکتر خود را با خواسته و سلیقه تان شخصی سازی کردید، می توانید از مرحله شخصی سازی بگذرید و به مرحله بعدی بروید. در این مرحله باید چند بخش تمرینی را پشت سر بگذارید. این بخش به شما کمک می کند تا آشنایی خوبی با مکانیک بازی به دست آورید. پس از اینکه اطلاعات خود را در این زمینه ارتقا دادید، می توانید به شهر وارد شوید. حالا این امکان وجود دارد که کوئست های مختلفی را دنبال کنید.

لازم است بدانید که کوئست ها دارای علامتی هستند تا بهتر دیده شوند. آن ها به خوبی بر روی نقشه بازی به چشم می آیند. یکی دیگر از اتفاقات تازه ای که پس از اضافه کردن مادها برای بازی می افتد، اضافه شدن منویی تازه به بازی است. این منو به شما کمک می کند تا روند بازی را پیگیری کنید و به طور دقیق در جریان اتفاقات تازه افتاده بازی قرار بگیرید. یادتان باشد که اگر قصد ساختن لباس های مختلف و یا جلیقه ضد گلوله را داشته باشید، باید به سراغ همین منو بروید.

در صورتی که بتوانید ماموریت های مختلف بازی را به پایان برسانید، می توانید به سراغ درخت مهارت بروید و مهارت های خود را افزایش دهید. همان طور که می بینید ماد ها دنیای بازی GTA V را جذاب تر می کنند اما این را هم بدانید که هنوز مشکلاتی دراین مادها وجود دارد و نمی توان آنها را بدون نقص دانست. متاسفانه گاهی اوقات به قدری تعداد این باگ ها زیاد می شود که کاربران از تجربه آن دلزده می شوند تاکنون گیمرها گزارشات متنوعی را در مورد باگ های بازی منتشر کرده اند. مثلا یکی از آن ها نامرئی شدن اتفاقی شخصیت بازی در میان سیر داستانی است که ناخود آگاه پیش می آید.

عده ای دیگر از کاربران اعلام کرده اند زمانی که مراحلی از بازی به پایان می رسد، بازی کماکان آن مرحله را در جریان تلقی می کند و امتیاز به پایان رساندن آن را برای گیمر لحاظ نمی کند. اگر چه هم اکنون باگ های زیادی در این بخش وجود دارد، اما هنوز هم نمی توان از جذابیت های این مادها چشم پوشی کرد. این مادها در کنار تمامی کاستی ها و نواقصشان هنوز هم جذاب هستند.تاکنون مادهای زیادی برای بازی GTA V در نظر گرفته شده است و روز به روز هم بر تنوع آنها افزوده می شود. یکی از این مادهای تازه گیمر را در نقش مرد آهنی فرو می برد تا با شکل و شمایلی تازه در بازی در حرکت باشد. مادی دیگر اجازه گشت و گذار در شهر Vice City را به کاربران می دهد.

چرا باید بازی GTA V را امتحان کنیم؟

بسیاری از گیمرها بدون اینکه تحقیقاتی در مورد بازی های تازه انجام دهند، به دنیای این عناوین وارد می شوند تا خودشان به اطلاعات تازه ای دست پیدا کنند و بتوانند تجربیاتی شخصی داشته باشند. اما در میان گیمر ها، تعدادی هم وجود دارند که پس ازتحقیق و بررسی نظرات به دنیای بازی ها وارد می شوند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید، باید بدانید که GTA V ارزش امتحان کردن را دارد.

جزئیات و بررسی مادهای بازی GTA V PS4 کمپانی Rockstar Games

جزئیات و بررسی مادهای بازی GTA V PS4 کمپانی Rockstar Games“راک استار” در ساخت GTA V وسواس بسیار زیادی داشته است و می توانید این موضوع را با مقایسه GTA V نسبت به نسخه قبلی به خوبی درک کنید. در نسخه قبلی بازی، ماموریت های زیادی برای گیمر در نظر گرفته شده بود که درصورتی آن ها را به پایان می رساند، تکه ای از بازی برای همیشه جدا می شد و تمامی کاراکتر هایی که در آن بخش وجود داشتند، ناپدید می شدند.

در واقع در نسخه قبلی بازی عدم انسجام داستان بازی به شدت توی ذوق می زد. اما در مورد GTA V چنین اتفاقی نیفتاده است و داستان بازی قدرتمند ادامه پیدا می کند. اصلا این طور نیست که در مرحله ای از بازی توقفی بین صحنه های در جریان ایجاد شود و گیمر به فضای تازه ای پرتاب شود. نکته ای که GTA V را بسیار هیجان انگیز کرده است، قابلیت کنترل کاراکترهای مختلف بازی است. شما می توانید در بخش های مختلف و بنا بر خواسته خود به جای یکی از شخصیت اصلی بازی بنشینید. هر یک از این شخصیت ها ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی دارند. همین موضوع به شدت فضای بازی را پویا و متفاوت کرده است.

اگر نسخه های قبلی این بازی پلی استیشن را امتحان کرده باشید، حتما می دانید که همواره در طراحی این بازی به اسلحه ها دقت شده بود. در واقع سلاح یکی از اجزای لاینفک این بازی به حساب می آید. اما کاربران هیچ گاه با سلاح هایی خلاقانه مواجه نبودند. در GTA V شرایط به کلی فرق کرده است. حالا دقت بالاتری برای سلاح ها در نظر گرفته شده است و کنترل آنها راحت تر از قبل شده است. نکته جالب اینکه می توانید اسلحه هایی که خشاب خالی دارند را همراه خودتان نگه دارید و در صورتی که شرایط لازم مهیا شد، دوباره از آن ها استفاده کنید

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 13 =