جزئیات و بررسی ماموریت های سخت بازی Street Fighter V PS4 و موفقیت بازیکن نابینا

جزئیات و بررسی موفقیت بازیکن نابینا در ماموریت های سخت بازی Street Fighter V PS4

جزئیات و بررسی ماموریت های سخت بازی Street Fighter V PS4 و موفقیت بازیکن نابینا

کاربری نابینا به نام BlindWarriorSven توانست در اقدامی تحسین برانگیز و خارق العاده یکی از سخت ترین ماموریت های بازی Street Fighter V را به سرانجام برساند. همه علاقه مندان به دنیای بازی در تلاش هستند تا مهارت خود را در بازی های مورد علاقه شان افزایش دهند و این افزایش مهارت مستلزم قرار گرفتن در موقعیت های مختلف بازی و بارها شکست خوردن و تکرار بازی می باشد. اخیرا یک ماموریت برای بازی Street Fighter V منتشر شده بود که باعث به مشکل خوردن بسیاری از کاربران شده بود گویا این مرحله به قدری سخت بود که بسیاری از بازیکنان در عبور از آن دچار مشکل شده بودند.
کسانی که موفق به انجام و عبور از این مرحله میشدند بسیار خوشحال شده و خود را یک گیمر حرفه ای می‌ پنداشتند این بازی Playstation 4 در سبک مبارزه ای دنبال می شود و در این ماموریت، بازی کاراکتر Ryu را که در سطح The Master قرار دارد در مقابل بازیکنان قرار می دهد حالا در دنیای گیمرها این خبر که کاربر BlindWarriorSven موفق به عبور از این مرحله شده است سر و صدای زیادی را به پا کرده است.

جزئیات و بررسی ماموریت های سخت بازی Street Fighter V PS4 و موفقیت بازیکن نابینا
جزئیات و بررسی ماموریت های سخت بازی Street Fighter V PS4 و موفقیت بازیکن نابینا

این بازیکن حرفه‌ ای در سن ۶ سالگی بینایی خود را از دست داده بود اما تسلیم نشده و در همان سال ها متوجه شد که با توجه به صدای بازی قادر به انجام آن است. در آن زمان او با بازی Street Fighter 2 خود را مشغول می کرد. او به تمرینات خود ادامه داد و همواره به کمک صدای بازی همراه بازی ماند. سال ۲۰۱۸ فرا رسید و در نسخه هفتم این بازی این ماموریت سخت در دسترس کاربران قرار گرفت جایی که یکی از شخصیت های محبوب این بازی مبارزه ای به عنوان حریف کاربر قرار می گیرد و البته گفتنی است که کاربران برای اینکه بتوانند در این مبارزه شرکت کنند باید مبلغ ۱۰۰۰ فایت مانی هزینه کنند البته در صورت پیروزی در این مبارزه جایزه ای به آنها تعلق خواهد گرفت.
برای دسترسی به این مبارزه باید به بخش Extra Battle رفته و روند مبارزه بسیار سخت و نفس گیر می باشد. شنیده ها حاکی از آن است که بازیکن نابینایی که ما با نام بلایند واریور سون می شناسیم از شخصیت ken در این مبارزه استفاده کرده است و در مبارزه ای که باید با ریو انجام می داد هم از همین کاراکتر استفاده کرده است. در حملات اولیه او نتوانست با پرش به حریف خود نزدیک شود و با مشتهای محکم یا همان آپرکات ریو مجبور به عقب نشینی شد. در ادامه ریو به حمله پرداخت و با ضربات نشسته لگد خود بازیکن را به عقب راند پس از آن ریو به حملات هوایی پرداخت و با حرکت معروف Parry و چند حرکت دیگر موفق شد کار ken را تمام کند.
در مبارزه دوم بازیکن نابینای ما که اهل کشور هلند می باشد، احتیاط را در دستور کار قرار داد و با پرشی دقیق توانست به موفقیت دست پیدا کند چون او نتوانست دفاع ریو را باز کند و بر حریف خود چیره شده و ضربات پی در پی و زنجیره ای او توانست ریو را به گوشه راند کشیده و در موضع ضعف قرار دهد ولی در ادامه مبارزه ریو موفق شد جایگاه خود را تغییر دهد. بعد از این اتفاق بود که بازیکنان ما پرتاب کردن هادوکن را انتخاب کرد و ریو نیز به مقابله به مثل پرداخت. اما بازیکنان ما موفق شد از روی هادوکن حریف خود را ضعیف کرده و با انجام یک کامبوی کامل حریف خود را شکست دهد.
گفتنی است شخصیت ken اخیرا برای بازی Super Smash Bros. Ultimate هم منتشر شده است. امکان تماشای این مبارزه جذاب از یوتیوب فراهم می باشد. بازی استریت فایتر ۷ اولین‌بار در سال ۲۰۱۶ در دسترس کاربران قرار گرفت ولی در آن زمان دارای ایرادات و مشکلات زیادی بود و از نظر محتوا در وضعیت ضعیفی سپری می کرد. سازندگان این بازی چندی بعد نسخه Arcade Edition را به این بازی اضافه کردند که باعث پیشرفت زیادی در این بازی شد گفته می شود این بازی علاوه بر        پلی استیشن ۴ بر روی پی سی هم در دسترس قرار دارد.

جزئیات و بررسی ماموریت های سخت بازی Street Fighter V PS4 و موفقیت بازیکن نابینا
جزئیات و بررسی ماموریت های سخت بازی Street Fighter V PS4 و موفقیت بازیکن نابینا

اگر به طور خلاصه بخواهیم این بازی را تحلیل کنیم باید اعتراف کنیم که این بازی یکی از بهترین بازی های موجود در سبک مبارزه ای حداقل در نسل جدید می باشد. ما در این بازی شاهد خلاقیت زیادی در گیم پلی هستیم و این بازی از لحاظ محتوا چیزی کم ندارد، همچنن مبارزه ها بسیار لذت بخش است و بخش آنلاین بازی کم و کسری ندارد، گرافیک بازی زیبایی بصری خوبی به وجود آورده است و حتی در زمینه موسیقی هم سلیقه زیادی دیده می شود. در کنار همه این ها کاراکتر ها و دنیای بازی هم دارای جذابیت بسیار زیادی است و اگر اهل رقابت آنلاین هستید هم این بازی می‌ تواند یکی از انتخاب‌ های شما باشد. گفته می شود با هزینه ۴۰ دلار می توان به همه کاراکتر های قبلی مجموعه دست پیدا کرد و با پس انداز فایت مانی ها شخصیت های آینده بازی را بدون هزینه واقعی می توان به دست آورد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =