جزئیات و بررسی محبوبیت پلتفرم پلی استیشن ۴ در بازی Rocket League PS4

جزئیات و بررسی محبوبیت پلتفرم پلی استیشن 4 در بازی Rocket League PS4

جزئیات و بررسی محبوبیت پلتفرم پلی استیشن ۴ در بازی Rocket League PS4

صنعت بازی های ویدئویی به یک قطب درآمدزا در جهان تبدیل شده است. حالا بازی های زیادی برای فروش و به روزرسانی وجود دارند که موجب شده اند تا دنیای این صنعت روز به روز گسترده تر از قبل شود. استقبال بی نظیر کاربران از دنیای بازی های ویدئویی فضایی را به وجود آورده است که کمپانی های مطرح در این حوزه بدون چون و چرا پذیرفته اند که برای ماندگاری در این صنعت پویا، باید به دنبال راهی برای ارتقا باشند. برخی از کمپانی ها به منطور جذب بیشتر مخاطبان به دنبال ارائه خدمات مختلف هستند.
عموما این خدمات را به صورت رایگان در اختیار کاربرانشان قرار می دهند تا نظرات مثبتی را به دست آورند. البته احتمالا پس از اینکه مخاطبانی پر و پا قرص پیدا کنند، برخی از این خدمات را پولی می کنند. یکی از جذاب ترین خدماتی که برای کاربران و دوستداران صنعت بازی های ویدئویی تدارک دیده شده است، سرویس پلی استیشن پلاس است که کمپانی سونی برای طرفداران خود تدارک دیده شده است. شما می توانید با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه و یا سالیانه از خدمات متنوعی برخوردار شوید که برخی از این خدمات واقعا جذاب و حیرت انگیز است.

جزئیات و بررسی محبوبیت پلتفرم پلی استیشن 4 در بازی Rocket League PS4
جزئیات و بررسی محبوبیت پلتفرم پلی استیشن ۴ در بازی Rocket League PS4

مثلا ممکن است که شما بتوانید در این سرویس اجازه حضور در یک بازی جذاب را داشته باشید. این در صورتی است که سایر بازی بازان که عضو این سرویس نیستند، مجبور هستند تا برای حضور در بازی مورد نظر، مبلغ مشخصی را پرداخت نمایند. اگر عضو سرویس پلی استیشن پلاس هستید و یا تصمیم دارید تا به زودی به عضویت این سرویس درآیید، در ادامه این مقاله با ما همراه شوید تا یک عنوان جذاب را به شما معرفی کنیم. عنوانی که برای کاربران پلی استیشن پلاس به صورت رایگان در نظر گرفته شده است.

بازی Rocket League و پلی استیشن ۴
تقریبا تمامی افرادی که بازی های پرطرفدار روز را دنبال می کنند با عنوان جذاب Rocket League آشنایی دارند. این بازی که توسط استودیوی “سایانیکس” ساخته شده است، به کاربران پلتفرم های مختلف اجازه داده است تا برای مدتی به منظور پیشروی در بازی در کنار هم جمع شوند. به طور کلی Rocket League عنوانی شناخته شده در تمامی پلتفرم ها است. اما به تازگی آماری به دست آمده است که نشان می دهد تعداد طرفداران این بازی در میان کاربران پلی استیشن ۴ بیشتر است. حالا نزدیک به یک سال از انتشار بازی Rocket League می گذردو این بازی توانسته است در مدت زمان نسبتا کوتاهی موفقیت های زیادی به دست آورد.
از همین رو به تازگی استودیوی سایانیکس اینفوگرافی های مختلفی را منتشر کرده است تا کاربران را در جریان تازه ترین آمار و دستاوردهای Rocket League قرار دهد. بر طبق این اینفوگرافی ها در حال حاضر بازی Rocket League بیش از ۱۸ میلیون کاربر دارد و گیمرهای مختلف در ۵۴۵ مسابقه متنوع سرگرم هستند و می توانند به رقابت با یکدیگر بپردازند. این بازی تا کنون به فروش قابل قبولی رسیده است و توانسته است تا استودیوی سایانیکس را به موفقیت چشمگیری برساند. بر طبق اینفوگرافی های این استودیو، Rocket League 6 میلیون و ۲۰۰ هزار نسخه فروش داشته است.
البته این بازی در بخش فروش بسته های الحاقی هم بی رقیب بوده است و موفق شده است تا خودش را به فروش بالای میلیون و ۵۰۰ هزار نسخه برساند. اگر اخبار مربوط به میزان فروش بازی های ویدئویی را دنبال کرده باشید، حتما می دانید که این حجم از فروش اصلا شوخی نیست و نشان دهنده یک موفقیت بزرگ است. سایانیکس اینفوگرافی دیگری را به مخاطبان این بازی تخصیص داده است. بر طبق اطلاعات منتشر شده از سوی این استودیو محبوب ترین پلتفرم برای تجربه بازی Rocket League، پلی استیشن۴ اعلام شده است و کاربران این کنسول بیشترین حضور را در بازی دارند.
البته ناگفته نماند که این بازی در ماه جولای سال ۲۰۱۵ میلادی برای کاربرانی که از سرویس پلی استیشن پلاس استفاده می کردند، رایگان بوده است. قطعا همین موضوع موجب شده است تا طرفداران Rocket League در پلی استیشن۴ افزایش پیدا کند. این بازی در سایر پلتفرم های پی سی و ایکس باکس تعدا کاربران تقریبا یکسانی دارد. همان طور که پیشتر هم گفتیم و البته از آمار بر می آید، Rocket League یک عنوان قدرتمند شده است که تصور نمی کنیم روزی مزه شکست را بچشد.
این بازی به طور تقریبی در هر روز پذیرای ۱ میلیون و ۱۰۰ کاربر است که پا به دنیای Rocket League گذاشته اند تا با یکدیگر رقابت کنند. استودیوی سایانیکس در ادامه اینفوگرافی ها، قسمت هایی را هم به معرفی بهترین و محبوب ترین ماشین ها و آیتم ها اختصاص داده بود. در ادامه صحبت های این مجموعه بازی ساز را در خصوص Rocket League می خوانید: “خوشبختانه Rocket League به موفقیت بسیار خوبی رسیده است و ما این موضوع را به شما مدیون هستیم. از همین رو به دنبال راهی بودیم تا از محبت ها و توجهات بی پایان شما قدردانی کنیم.
ما در استودیوی سایانیکس مدت ها به دنبال راهی برای قدردانی از مخاطبانمان بودیم. در انتها هم به این نتیجه رسیدیم که پشتیبانی از Rocket League و سوق دادن آن به سمتی که شما می خواهید، بهترین هدیه ما به شما خواهد بود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا کار توسعه بازی را ادامه دهیم و با ساخت زمین ها، آیتم ها، ماشین ها و بسته های الحاقی تازه، طرفدارانمان را خوشحال کنیم. بدون شک توسعه بازی و اضافه کردن المان های مختلف به آن هم به نفع ما و هم به نفع مخاطبانمان خواهد شد. زیرا هر چه المان های بازی تازه تر و جذاب تر شود، تجربه حضور در Rocket League برای گیمرها لذت بخش تر خواهد شد و قطعا لذت بخش تر شدن فضای بازی، کاربران بیشتری را به میان Rocket League می کشد.

جزئیات و بررسی محبوبیت پلتفرم پلی استیشن 4 در بازی Rocket League PS4
جزئیات و بررسی محبوبیت پلتفرم پلی استیشن ۴ در بازی Rocket League PS4

از طرفی اگر استقبال از Rocket League شدت بگیرد، ما از دنیای شلوغ، پررونق و پرتراکم این بازی خوشحال می شویم. در حقیقت ما در حال حاضر برنامه ای به جز گسترده تر کردن دنیای Rocket League نداریم. ما در حال حاضر ۵۲ هفته پیش رو داریم و تصمیم داریم تا در هر هفته گامی به سمت جلو برداریم و هر بار Rocket League را بیشتر از قبل به خواسته کاربران و گیمرها نزدیک کنیم. ما قول می دهیم تا به هر آنچه که وعده داده بودیم عمل کنیم. نمی خواهیم در این زمینه مبالغه ای صورت بگیرد، اما شاید کارهای بیشتری از آنچه وعده داده بودیم هم انجام دهیم. این کار را می کنیم چون شما لایق بهترین ها هستید و بدون شک دوستای واقعی ما و بازی Rocket League به حساب می آیید.”

قابلیت کراس پلی برای پلی استیشن۴ و ایکس باکس وان
همان طور که در میانه مقاله مطالعه کردید، استودیوی سایانیکس به دنبال راهی برای توسعه و ارتقای بازی Rocket League است. در همین باب تصمیم دارد تا فضاسازی مناسبی انجام دهد تا بازیکنان پلی استیشن۴ و ایکس باکس وان در Rocket League با یکدیگر ادغام شوند و با استفاده از قابلیت کراس پلی، تجربه ای متفاوت در بازی به دست آورند. البته گفتنی است پیش از اینکه استودیوی سایانیکس به فکر اعمال قابلیت کراس پلی در پلی استیشن۴ و ایکس باکس وان باشد، باید کمپانی های سونی و مایکروسافت در این زمینه به توافق های لازم برسند.
در انتها باید بگوییم که Rocket League جز آن بازی های شناخته شده ای است که توسط اکثر گیمرها امتحان شده است. اما اگر جز معدود کاربرانی هستید که پا به دنیای Rocket League نگذاشته اید، بهتر است وقت را نکشید و خیلی زود به دنیای هیجان انگیز این بازی پا بگذارید. این را هم بدانید که آمار و ارقامی که در اینفوگرافی ها به نمایش درآمده است، جای هیچ گونه تردیدی را در خصوص تجربه این بازی باقی نمی گذارد.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Rocket League PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 7 =