محتوای بسته Wolfhunter بازی The Elder Scrolls Online

جزئیات و بررسی محتوای بسته Wolfhunter بازی The Elder Scrolls Online PS4

طبق تریلرهای Quake Con 2018 مشخص شد، کمپانی سازنده ی بازی محبوب The Elder Scrolls، بتسدا، ضمیمه این بازی را که Wolfhunter نام دارد، راهی بازار خواهد کرد. محتوا و محیط این ضمیمه عبارت اند از :

 Moon Hunter Keep: این محیط متعلق به شکارچی هایی با لباس مبدل بسان گرگ که Order of the Silver Dawn نام دارند، می باشد. اما Silver Dawn ها این سرزمین را از صاحبان اصلی آن غصب کرده اند و در صدد نابودی آن برآمده اند. وظیفه ی گیمرچیست؟ از بین بردن این گروه اشغال گر وظیفه ی گیمر است. این ماموریت Reaper March نام گذاری شده است.

جزئیات و بررسی محتوای بسته Wolfhunter بازی The Elder Scrolls Online PS4
جزئیات و بررسی محتوای بسته Wolfhunter بازی The Elder Scrolls Online PS4

Daedric Hircine: در این سرزمین زندانی با نام March of Sacrifices وجود دارد. این زندان بر خلاف سایر سیاه چاله ها، ظاهری ترسناک ندارد بلکه ورودی آن که همانند استخری سبز است، در پایه ی مجسمه Hircine قرار دارد.

وظیفه گیمر چیست؟

گیمر باید از این زندان به مقر شاهزاده Daedric گریخته و قلب هیولای The Hare ازآن خود کند. این ضمیمه از تاریخ شش شهریور ۹۷ قابل استفاده ی گیمرهای مشتاق می باشد. همچنین این بازی پلی استیشن ۴ قابلیت اجرا بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی (pc) را دارد. قابلیت بی نظیری که سازنده این بازی در اختیار کاربران خود قرار داده، این است که دمویی به مدت یک هفته با نام The Elder Scrolls Online برای بازی در نظر گرفته شده است تا تصمیم گیری برای خرید را آسان تر کند.

تریلر منتشر شده از این دمو خبر از وجود کلاس Necromancer حاصل از آپدیت Elswey را می دهد. در این کلاس تاریک و ترسناک، می توان دشمنان خود را با کمک گرفتن از مردگان احیا شده و به کارگیری قدرت جادوی سیاه Tamriel، از بین برد. کلاس Necromancer در تاریخ ۴ ژوئن مصادف با ۱۴ خرداد ماه ۹۷ در اختیار کاربران خود قرار گرفته است . از جمله مواردی که آپدیت Elswey به این بازی اضافه کرده است، علاوه بر کلاس Necromancer، می توان به افزودن Region توسط گیمر، اشاره نمود. این دمو پنج سالی می شود که فعال است و روز به روز گیمرها را به خرید نسخه ی اصلی آن تشویق می کند.

چکیده ای از بازی

کاراکتر نقش اول، مردی جنگلی به نام دواکین، در سرزمینی افسانه ای است که اتفاقی سربازان Imperial او را به همراه چندین بی گناه دیگر، دستگیر کرده و به Helgen برده اند تا اعدام انتظارش را بکشد. درست در هنگام اعدام دواکین سر و کله ی اژدهایی با چشمان سرخ و آتشین و دماغی پر از دود، پیدا می شود و به گونه ای سبب نجات پیدا کردن او می شود و سرانجام دواکین موفق به فرار می شود.

ماموریت سنگین دواکین که کشتن Alduin ارشد و ژنرال اژدها هاست، از جایی شروع می شود که موفق به کشتن اژدهایی می شود و روح آن اژدها وارد بدنش می شود و به او قدرت هایی می دهد، به صورتی که از آن قضیه به بعد لقب اژدها زاده را به دوش می کشد. اولین نسخه ی منتشر از این بازی، مخصوص سیستم عامل داس بود و الدر اسکورولز: آرینا، نام داشت. این بازی از سال تولیدش تا عرضه شدنش به بازار، دوسال انتظار کشید.

علاوه بر این نسخه، ۱۷ نسخه ی دیگر نیز در بازار موجود می باشد که این بازی با ژانر نقش آفرینی را، به یکی از پر طرفدار ترین بازی های جهان تبدیل کرده است. این بازی Playstation 4 دو بار موفق به کسب جایزه مراسم VGA اسپایک، مخصوص بهترین بازی ها، شده است. یک بار در سال ۲۰۰۶ برای عنوان The Elder Scrolls IV: Oblivion و بار دوم در سال ۲۰۱۱ به خاطر عنوان محبوب The Elder Scrolls V: Skyrim.

این بازی باید حتما به صورت آنلاین انجام شود، هر چند انتظار می رفت بخش های انفرادی آن آفلاین انجام پذیرد. بر خلاف نقاط قوت زیادی که بازی دارد، (همچون گرافیک قدرتمند آن)، آنلاین انجام شدن بازی، یکی از نقایص بازی به شمار می رود. در مورد روند پیش روی بازی نیز باید گفت که سزرمین های نام برده شده، قفل هستند و امکان دسترسی به آن وجود ندارد و باید با ماجراجویی راه باز کردن آن ها را پیدا کرد.

جزئیات و بررسی محتوای بسته Wolfhunter بازی The Elder Scrolls Online PS4
جزئیات و بررسی محتوای بسته Wolfhunter بازی The Elder Scrolls Online PS4

با برخی از شخصیت های داستان علاوه بر دواکین آشنا شویم

  • Grey Brothers
  • Parthunex
  • Delphin
  • Esber

جایزه هایی که این بازی ازآن خود کرده است، خود دلیلی بر قدرتمندی و زیبایی بازی است پس حتما آن را امتحان کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =