بازی Gems of War برای کاربران پلی استیشن پلاس

جزئیات و بررسی محتویات رایگان بازی Gems of War برای کاربران پلی استیشن پلاس

اگر از آن دسته پلی استیشن پلاس بازان حرفه ای هستید و به بازی های اکشن و هیجان انگیز جنگی علاقه دارید، حتما با بازی گیمز آو وار Games of War آشنایی پیدا کرده اید. اگر از علاقه مندان به این بازی Playstation جذاب و استراتژیک هستید حتما این مقاله را دنبال کنید زیرا خبرهای ویژه ای در مورد محتوای رایگان آن برای شما داریم. اگر هنوز با این بازی آشنایی پیدا نکرده اید هم این مطلب را دنبال کنید زیرا قطعا به دانلود این بازی علاقه مند خواهید شد.

بازی Games of War

بازی گیمز آو وار یک بازی جذاب و هیجان انگیز و استراتژیک است. در بازی گیمز آو وار Games of War هدف از بازی، گسترش و توسعه ی امپراطوری و قدرت آن و نبرد و مبارزه با رقیبان و دشمنان است. بازی جذاب و استراتژیک گیمز آو وار Games of War در سال ۲۰۱۳ میلادی از سوی کمپانی تولید کننده ی بازی های رایانه ای با نام Machine Zon تولید و به علاقه مندان عرضه شد. بازی گیمز آو وار شباهت بسیاری به بازی کلش آو کلنز دارد. پس اگر قبلا تجربه ی بازی کلش را داشته اید و به اصطلاح کلش باز بوده اید، بازی گیمز آو وار Games of War نیز می تواند توجه شما را به خود جلب نماید.

جزئیات و بررسی محتویات رایگان بازی Gems of War برای کاربران پلی استیشن پلاس
جزئیات و بررسی محتویات رایگان بازی Gems of War برای کاربران پلی استیشن پلاس

بازی گیمز آو وار علاوه بر این که در پلی استیشن پلاس قابل بازی کردن است، در دو نسخه ی سازگار با سیستم های عامل اندروید و آی وی اس نیز طراحی شده است که برای کاربران موبایل مناسب است. در بازی گیمز آو وار Games of War وظیفه ی گیمر این است که امپراطوری خود را بنا نماید. او پس از بنای امپراطوری اش با حمله به سایر رقبا و به دست آوردن منابع آنان بر قدرت ارتش و امپراطوری خود می افزاید. رقبا نیز قطعا به او حمله می کنند. در این صورت او می تواند با بنا کردن قلعه ها و برج ها از امپراطوری اش دفاع کند.

در بازی گیمز آو وار Games of War امکانات شما شامل ساختمان های Barracks، Academy و Hospital نیز می شود. شما در این ساختمان ها می توانید سربازان ارتش خود را آموزش دهید یا سربازان زخمی شده در نبرد ها را به بیمارستان بفرستید. این بازی به طور روزانه مأموریت هایی به شما می دهد که با انجام آن ها می توانید شانس خود را در گرفتن سکه و امتیاز افزایش دهید و با آن ها امکانات و تجهیزات بیشتر و پیشرفته تر تهیه کنید. یعنی به نوعی امکانات خود را آپگرید کنید.

هم چنین می توانید در این بازی با سایر کاربران و بازیکنانی که از سی و دو کشور جهان مشغول بازی گیمز آو وار Games of War هستند، جهت حذف رقبای نیرومند متحد شوید و به صورت گروهی بازی کنید. بازی گیمز آو وار یک گزینه ی دلخواه و مناسب برای کاربران و گیمر هایی است که به بازی های استراتژیک و نظامی علاقه مند هستند. پس اگر شما نیز از این دسته از افراد هستید معطل نکنید و بازی جذاب و پر هیجان گیمز آو وار Games of War را همین حالا دانلود نمایید. این بازی از گرافیکی بسیار خوب برخوردار است که تبدیل به نقطه ی قوت آن شده است.

محتوای رایگان بازی Games of War 

محتواها و بازی های رایگانی برای پلی استیشن پلاس منتشر شده است. محتوای رایگان برای بازی گیمز آو وار Games of War نیز از این دسته است که در دسترس کاربران پلی استیشن پلاس قرار می گیرد. موضوع از این قرار است که امپراطوری سونی، هر ماه برای مشترکین و کاربران پلی استیشن پلاس، تعدادی از بازی های رایگان را منتشر می نماید. کاربران می توانند در کنار بازی های جذاب پلی استیشن پلاس، از این محتواهای رایگان نیز بهره مند شده و لذت بازی را دو چندان کنند. شرکت سونی، هر از گاهی علاوه بر خود بازی ها و آپدیت ها و به روز رسانی های جدید آن ها، بسته هایی را نیز به صورت الحاقی برای بازی های خود عرضه می کند که کاملا رایگان است.

جزئیات و بررسی محتویات رایگان بازی Gems of War برای کاربران پلی استیشن پلاس
جزئیات و بررسی محتویات رایگان بازی Gems of War برای کاربران پلی استیشن پلاس

به عنوان مثال پیش از این بسته ها ی الحاقی برای بازی هایی مثل اسمایت Smite و اُرکز ماست دای آنچیند Orcs must Die: Unchained که از بازی های بی نهایت جذاب پلی استیشن پلاس هستند را عرضه کرده بود. اکنون این بسته ی الحاقی برای هواداران بازی گیمز آو وار Games of War منتشر شده است که به صورت رایگان در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =