اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های پلی استیشن, ایکس باکس, بلاگ, پلی استیشن

جزئیات و بررسی محدودیت زمانی انحصار بازی Control PS4 برای کمپانی Epic Games

جزئیات و بررسی محدودیت زمانی انحصار بازی Control PS4 برای کمپانی Epic Games

جزئیات و بررسی محدودیت زمانی انحصار بازی Control PS4 برای کمپانی Epic Games

کمپانی اپیک گیمز برای مدت حدود ۱۲ ماه دو بازی Control از استودیو رمدی و بازی Journey to the savage planet از استودیو تایفون را به لحاظ زمانی در انحصار خود قرار داد. مثل تعداد زیادی از بازی های دیگر که در اختیار انحصاری فروشگاه اپیک گیمز است، بازی کنترل هم از استودیوی مشهور رمدی در هنگام ارائه در انحصار این فروشگاه می باشد. بر طبق آخرین اطلاعات از دو شرکت اپیک گیمز و ۵۰۵ اپیک گیمز در زمان برگزاری مراسم GDC2019 خبرهای تازه ای از ارائه بازی های Control و Journey to the savage planet منتشر شد.
هنگامی که در این مراسم یکی از حضار سخرانی می کرد همزمان بازی اکشن استودیو برای حضار نمایش داده شد. اشتباهی که در این مراسم انجام شد این بود که این دو بازی قابل پیش خرید هستند. ولی با این وجود شرکت اپیک گیمز بعد از ارائه این بازی با یک توییتر اعلام کرد که در حال حاضر امکان پیش خرید وجود ندارد. این شرکت گفته است:

“در تریلری که در رابطه با بازی Control از استودیوی رمدی در مراسم GDC ارائه شد گفته شده بود، گفته شد که این بازی قابل پیش خرید است، باید بگوییم این یک اشتباهی بود که از طرف ما اعلام شده بود. بازی کنترل خیلی زود در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. ولی الان نمی توانیم این بازی را برای پیش خرید ارائه کنیم. و از بابت انتشار خبر پیش خرید عذر خواهی می کنیم.”

جزئیات و بررسی محدودیت زمانی انحصار بازی Control PS4 برای کمپانی Epic Games

جزئیات و بررسی محدودیت زمانی انحصار بازی Control PS4 برای کمپانی Epic Games

بازی هایی مثل Metro Exodus و بازی The Divsion نیز به شکل انحصار زمانی از فروشگاه اپیک گیمز در اختیار بازیکنان قرار می گیرند. با این وجود بازی های Journey to the savage planet و Control زمان منتشر شدنشان مشخص نشده است و ما باید منتظر باشیم. علاوه بر اخبار منتشر شده، استودیوی اپیک گیمز گفته است که بازی هایی که در فروشگاه این شرکت هستند در فروشگاهی با نام Humble Store هم قابل ارائه است . علاوه بر این ها، بازی هایی مثل Heavy rain ،Beyond: Two Souls و Detroit: Become Human که در اختیار استودیو کوانتیک دریم است نیز به شکل انحصاری از فروشگاه اپیک گیمز ارائه می شوند. گفته می شود بازی کنترل در تابستان امسال در اختیار گیمر ها قرار خواهد گرفت.
البته بازیکنانی هستند که در این انتظارند تا ببینند که شرکت رمدی در سال جدید چه بازی ای را ارائه خواهد کرد و آیا می تواند مانند گذشته هواداران خود را به هیجان بیاورد یا خیر. شرکت رمدی از چندی قبل تا به الان توانسته است خاطرات خوبی را در مورد تولید بازی برای هوادارانش در ذهن ها بگذارد. به شکلی که هنگامی که نام این شرکت آورده می شود، تمامی هواداران خاطرات خوب گذشته را یاد خواهند آورد که این شرکت توانسته بود بازی های خاطره انگیز و هیجان آوری را برای کنسول هایی همچون PlayStation طراحی کند و به بازار عرضه کند.

جزئیات و بررسی محدودیت زمانی انحصار بازی Control PS4 برای کمپانی Epic Games

جزئیات و بررسی محدودیت زمانی انحصار بازی Control PS4 برای کمپانی Epic Games

از جمله بازی های پر طرفدار ساخته شرکت رمدی، بازی Max Payne و Alan Wake نسخه اول و دوم را می توان نام برد. ویژگی این بازی ها این بود که به خوبی در آن زمان توانستند بخش روایت گری داستان و پرداختن به کاراکتر ها را نشان بدهند. قطع به یقین با ارائه و نمایش چنین بازی هایی می توان دریافت که این استودیو توانسته است قابلیت خود را در رابطه با معرفی کاراکتر ها و روایت داستان به خوبی نمایش بدهد و با ادامه چنین کاری، هر روزه به تعداد کاربران این بازی های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان افزوده می شود.
این موضوع در دنیای واقعی نیز وجود داشت به دلیل اینکه بازیکنان توانستند علاقه فوق العاده زیادی به روایت داستان و پرداختن به گیمر ها نشان بدهند و دقیقا جزو هواداران واقعی این بازی ها شده و شرکت رمدی هم از همان موقع بود که جزو شرکت های معروف در زمینه ساخت بازی ها شناخته شد و هر روز موفقیت بیشتری را کشف کرد.
در حقیقت تمام خاطراتی که برای هواداران این شرکت از طرف کمپانی رمدی فراهم شد و تمام موقعیت های درخشان برای این شرکت، در تمام این سالها، به خاطر معرفی شخصیت ها و روایت گری داستان به دست آمده است.
اما تولید و محصول آخر این شرکت با نام کنترل توانست در بین هوادارن سر و صدای زیادی را به پا کند و چون کیفیت فوق العاده ای به لحاظ بازیسازی داشت توانست باز هم نظر هواداران را جلب کند. در زمان کنفرانس E3 2018 و درست در زمانی که شرکت رمدی از طریق یک تریلر، بازی کنترل را معرفی کرد چیزی که هواداران متوجه آن شدند شباهت سیستم مبارزاتی این بازی با بازی های قبلی مثل Quantum Break بود.
در واقع نوع و مدل بازی کنترل در شرکت رمدی به صورتی است که می تواند به محاصره یک سری از نیروهایی که ناشناس و ماورایی هستند بپردازد.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =