بازی Human Fall Flat کمپانی No Brakes Games

جزئیات و بررسی مرحله تاریک بازی Human Fall Flat PS4 کمپانی No Brakes Games

یه بخش تاریک که دارک آن را مینامند به صورت رایگان به بازی اضافه شده که بسیار مکان بی نوری است، مکان های در این بازی بسیار مرموز و ترسناک هستند درست مثل فیلم های ترسناکی که شب ها با خانواده و دوستان می بینید، حتی به این قسمت لباس های ترسناک نیز اضافه شده است. این بازی حدودا مثل کارتون بچگی های ما کورالین است که شما باید معما هایی را حل کنید که خود را از رویای ترسناکی که گیر افتاده اید بیرون آورید.

حالا می خواهیم با بازی Human fall flat آشنا شویم. این بازی بر پایه ی علم فیزیک ساخته شده، و همچنین این بازی به هیچ عنوان شخصیت خاصی ندارد و برای شمایی که اگر می خواهید تازه به بازیکنان این بازی بپیوندید کافی است بدانید که شما دارید در رویای یک شخص بازی می کنید. تضادی در این بازی وجود دارد، این یک بازی معمایی است اما جالب اینجاست آهنگ هایی در آن پخش می شود که به درد موضوعات عاشقانه می خورد.

جزئیات و بررسی مرحله تاریک بازی Human Fall Flat PS4 کمپانی No Brakes Games
جزئیات و بررسی مرحله تاریک بازی Human Fall Flat PS4 کمپانی No Brakes Games

اگر کمی توجه کنید این بازی انگار فعلا بسیار ابتدایی است چون هم تا شروع می شود با یک چشم بر هم زدن تمام می شود و هم اینکه هیجان خاصی را به بازیکن انتقال نمی دهد ولی باز هم مورد انتقاد قرار نمی گیرد چون که هنوز جذابیت های خود را دارد پس میتوان گفت نه انقدر غیر حرفه ای است و نه آنقدر حرفه ای. قیمت این بازی ۲۰ دلار است و بهتر است اول به سراغ ژانر های دیگری برویم فقط تنها بخش بازی که می تواند به کمی جالب بودن جریان بازی بیافزاید حل کردن معماهای آن است. احتمال می دهیم حالا که بخش دارک به بازی اضافه شده ممکن است کمی هیجان به بازیکن انتقال دهد.

برای طرفداران این بازی باید امیدوار بود که این بازی آپدیت های بیشتری شود وباعث جذب مخاطبانی بیشتر شود ، این بازی یک بازی چند نفره است و بخش خنده دار آن این است که کاراکتری که با آن بازی می کنید شل و ول است و سازنده توماس ساکالوسکاس است و پلتفرم های آن Microsoft windows و linux و Mac OS و ps4 و Xbox one و Nintendo switch هستند، ژانر این بازی پازل است، این بازی هم به صورت تک نفره و هم به صورت چند نفره قابل اجرا است.

می توان تمام مراحل این بازی را در مدت زمان بسیار کمی مثلا به مدت ۱۰ دقیقه انجام داد، اگر کمی هم توجه کنید این بازی کمی طنز آمیز هم هست. یادتان باشد این بازی در ویندوز ۷ ممکن است کمی مشکل دار شود، اگر می خواهید کسی را در بازی ادد کنید باید یک کیف پول به قیمت ۵ دلار خریداری کنید. اگر می خواهید بازی برای شما بدون مشکل باز شود بهتر است برای پلی کردن بازی روی بازی کلیک راست کرده و Run as admin را بزنید. حواستان به این موضوع باشد که وقتی بازی را دانلود می کنید حتما سیستم مورد نیاز بازی را داشته باشید.

جزئیات و بررسی مرحله تاریک بازی Human Fall Flat PS4 کمپانی No Brakes Games
جزئیات و بررسی مرحله تاریک بازی Human Fall Flat PS4 کمپانی No Brakes Games

این بازی درست است از جذابیت خاصی برخوردار نیست ولی جزو موفق ترین بازی ها از نظر فروش بوده است این بازی در سال ۲۰۱۶ روانه بازار شد و برای همین سازنده ی آن تصمیم گرفت تا با استودیو ۵۰۵ games این بازی را برای مبایل هم توسعه دهد. یک بخشی از این بازی که همه ی شما به آن علاقه دارید شخصی سازی کردن کاراکترتان است یعنی این که برای کاراکترتان لباس های مختلف بسازید، مثلا در آپدیت جدید آنلاین این بازی میتوان ۵ لباس شخصی سازی شده در لیست خود قرار دهید. در حال حاضر بازی به قیمت ۱۴ دلار رسیده است.

اسم شخصیت اصلی این بازی باب است که میخواهد از رویای خود بیرون بیاید ولی برای این کار باب مجبور است تمام معما ها را حل کند، در واقع با هر آپدیت، چیز های جدید شگفت انگیزی به بازی اضافه می شود. کار جالبی که می توان کرد این است که شما می توانید صورت خود را روی صورت باب بیاندازید و اگر نخواهید همینجوری با آن بازی می کنید در واقع این بازی بسیار شبیه به واقعیت ساخته شده و معماهای گوناگون آن میتواند شما را به چالش بکشد. امیدوارم از این بازی لذت ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − سه =