جزئیات و بررسی مزایای پیش خرید بازی Patapon Remastered PS4

جزئیات و بررسی مزایای پیش خرید بازی Patapon Remastered PS4

جزئیات و بررسی مزایای پیش خرید بازی Patapon Remastered PS4

در اخبار بازی های ویدیویی، یکی از جدیدترین خبرها را می توان به مشخص شدن مزایای پیش خرید بازی Patapon Remastered و هم چنین زمان انتشار این بازی دانست که توسط بخش سرگرمی های تعاملی شرکت سونی اعلام شده است. به تازگی شاهد انتشار اطلاعاتی از سوی بخش سرگرمی های تعاملی شرکت سونی بودیم.
این بخش اعلام کرده است که در تاریخ ۱۰ مرداد یعنی ۱ آگوست، کاربران پلی استیشن ۴ می توانند بازی Patapon Remastered را از طریق فروشگاه پلی استیشن استور خریداری کنند. سبک بازی مورد نظر، ریتمیک و موسیقی محور خواهد بود.اما این تنها خبری نبود که از جانب بخش سرگرمی های تعاملی شرکت سونی اعلام شد. آن ها مزایای پیش خرید این بازی را نیزمشخص کردند.
این مزایا ارتباطی با آیتم های درون بازی نخواهد داشت اما کاربرانی که اقدام به این کار یعنی پیش خرید نسخه ریمستر شده بازی Patapon می کنند، خواهند توانست از آواتارهای شبکه PSN برخوردار شوند. تعداد این آواتارها، پنج عدد می باشد که هر کدام از این آن ها، یکی از کاراکترهای داخل بازی که نام های Kibapon, Tatepon, Warrior, Yaripon, و Yumipon را دارند، شامل خواهند شد.

جزئیات و بررسی مزایای پیش خرید بازی Patapon Remastered PS4
جزئیات و بررسی مزایای پیش خرید بازی Patapon Remastered PS4

البته این تنها مزیت برای کاربرانی که بازی را به صورت پیش خرید دریافت می کنند، نخواهد بود. امکان دیگری که برای این کاربران فراهم خواهد شد این است که کاربران دارای اشتراک پلی استیشن پلاس، خواهند توانست بازی مورد نظر را با تخفیف ۲۰ درصدی تهیه کنند و در حالی که دیگران، آن را با قیمت ۱۴.۹۹ دلار خریداری می کنند، آن ها برای خرید آن تنها باید ۱۱.۹۹ دلار پرداخت کنند.
نسخه ریمستر شده بازی Patapon، در جریان رویداد پلی استیشن اکسپرینس ۲۰۱۶ برای اولین بار معرفی شد. البته در جریان همین رویداد و همراه این بازی، بازی های دیگری مانند LocoRoco Remastered وPaRappa the Rapper Remastered هم معرفی شدند. در همان روز، شاهد انتشار عکس هایی از بازی Patapon Remastered بودیم که دارای رزولوشن ۴k بودند. استودیوی سازنده بازی یعنی SCE Japan تنها به همین موارد اکتفا کرد و هیچ اطلاعات دیگری در مورد این بازی نداد و کاربران باید منتظر باشند تا در آینده اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود.
تنها موردی که از این بازی می دانیم، این است که آن،نسخه کامل و ریمستر شده بازی Patapon است که قرار است به صورت انحصاری برای کنسول شرکت سونی یعنی PlayStation 4 عرضه شود. نسخه اصلی این بازی در سال ۱۳۸۶ و برای کنسول PSP منتشر شد و در حال حاضر نیز برای کاربران در دسترس است. بازی Patapon را می توان از بازی هایی دانست که لذت فراوانی را برای کاربر در پی داشت.
البته این بازی برای تمام کاربران بازی های ویدیویی طراحی شده و هیچ قشر خاصی را مد نظر قرار نداده است و به همین دلیل توانسته است تا نظر گیمرهای مختلفی را از سبک های گوناگون و هم چنین گیمرهای معمولی را به خود جلب کند. گروه Interlink، ساخت این بازی را بر عهده داشت که در کارنامه خود ساخت بازی های موفقی مانند Loco Roco را دارد. سبک بازی پاتاپون ریتمیک بوده و موسیقی، نقش مهمی را در آن ایفا می کند.

جزئیات و بررسی مزایای پیش خرید بازی Patapon Remastered PS4
جزئیات و بررسی مزایای پیش خرید بازی Patapon Remastered PS4

اتمام هر کدام از مراحل بازی، نیاز به صبر فراوان دارد و عبور ازمراحل آن،به همین سادگی اتفاق نخواهد افتاد. در واقع پاتاپون ها، موجودات کوچکی هستند که که با شنیدن مارش جنگ، تحریک شده و درصدد بازیابی آبروی از دست رفته شان هستند.این شما هستید که باید آن ها را رهبری کرده و در رسیدن به هدف شان یاری کنید. کاربر در طول بازی باید با نواختن ریتم های خاص و مختلف،این پاتاپون ها را به کاری که می خواهد وادارد.
دستورات شما می تواند شامل دستور حمله، دفاع، فرار و مسائلی از این دست باشد. شاید فکر کنید این کارها،ساده و پیش پا افتاده هستند اما با ورود به دنیای بازی است که متوجه پیچیدگی و سختی کار خواهید شد. مراحل بازی دارای تنوع زیادی است که البته می توان آن ها را در ۳ عنوان جای داد؛ شکار، نبرد با سپاه Zigatonها و مبارزه با Boss ها.
در هر مرحله، شما با آیتم ها مختلف، اسلحه های متنوع و جادو می توانید هدف خود را دنبال کنید. هم چنین شما می توانید با شرکت در مینی گیم ها، هم تجربه لذت بخش متفاوتی را داشته باشید و هم با کسب آیتم های متفاوت،نیروهای خود را برای مبارزه تجهیز کنید. گرافیک بازی را نمی توان جزو شاهکارهای دنیای بازی دانست اما آن را می توان از بازی هایی دانست که در زمان خود،توانست نظر مثبت کاربران را به خود جلب کند.
این بازی دو بعدی است اما در عین حال،توانست برای کاربر محیطی دلنشین با رنگ هایی متنوع ارائه دهد و آن را برای کاربران خوشایند جلوه دهد.طراحی محیط بازی به گونه ای است که حس موجود در بازی را به کاربر منتقل کرده و از این طریق، او را با خود همراه می کند.همان طور که نسخه اصلی بازی توانست،نظر مثبت کاربران را در پی داشته باشد،انتظار می رود نسخه ریمستر شده آن نیز در این راه موفق بوده و بتواند با داشتن داستانی جذاب و گیم پلی روان و بدون ایراد،کاربران زیادی را جذب خود کند. البته قابلیت های کنسول پلی استیشن ۴، کمک خوبی است تا سازندگان بتوانند یک بازی با کیفیت بالا را در اختیار مخاطب قرار دهند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =