جزئیات و بررسی مزایای پیش خرید بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4

جزئیات و بررسی مزایای پیش خرید بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order جدیدترین نسخه از بازی جنگ ستارگان است که توسط استودیو ریسپاون طراحی شده است. طبق اخبار منتشر شده، این استودیو از مزایای پیش خرید نسخه ی Standard و Delux خبر داده است. براساس این اخبار بازی کننده هایی که یکی از این دو نسخه را از قبل خریداری کنند می توانند به ابزار پیشرفته برای شمشیر لیزری و لباس های مدرنی برای کاراکتر اصلی و روبات BD-1 دسترسی پیدا کنند. ظاهرا نسخه ی دوم یعنی دلوکس علاوه بر لباس ها و تجهیزات بیشتر شامل پشت صحنه های طراحی این بازی نیز است. گفتنی است که در نسخه ی جدید، بازی Playstation 4 تک نفره است. نسخه ی جدید قرار است در ۲۴ نوامبر یعنی ۲۴ آبان ماه در اختیار علاقمندان قرار بگیرد.

بررسی بازی Star Wars Jedi
وقتی وارد صفحه ی اصلی بازی می شوید دو بخش را مشاهده می کنید که خود دارای چند بخش دیگر هستند. بخش بازی تیمی که آنلاین است و بخش بازی تک نفره که به صورت آفلاین است. بخش های دیگر شامل بخش تمرین، Survival نام دارد هرکدام هدف خاص خود را دارد. مثلا بخش تمرین بازی کننده را با مهارت قهرمانان، طرز ورود به سفینه و کنترل آن آشنا می کند. هر کدام از این مراحل سه ستاره به شما می دهد که به کمک آن می توانید اسلحه و ابزارهای خود را مدرن تر کنید. بخش تک نفره ی بازی به ۸ دسته تقسیم می شود.
این بخش از بازی با ۴ سیاره اندرو، تتویین ، هوت و سالاست سرو کار دارد. در این بخش دو تیم در مقابل هم حاضر می شوند و هر کدام زودتر ۱۰۰ امتیاز کامل را بگیرد برنده خواهد بود. شخصیت هایی که می توانید نقش آن ها را به عهده بگیرید لوک اسکای واکر، پرنسس لیا، هان سولو، امپرور و بوبا هستند. این شخصیت ها ۳ خصوصیت مهم و اصلی در اختیار دارند. بازی چند نفره نیز با برگزاری ۹ مسابقه ادامه پیدا می کند.
بازی آنلاین به خاطر مشخص کردن اهداف هر بخش و تعداد افراد آنلاین مزیت بیشتری نسبت به بخش آفلاین یا تک نفره دارد.
اما داستان بازی، داستان درباره ی یک سرباز در امپراطوری آیدون ورسیو است. در نسخه ی پیشین یعنی Star Wars Battlefront 2 به دلیل بازی تیمی داستانی وجود نداشت. در این نسخه هیچ داستانی برای شخصیت ها در نظر گرفته نشده بود و بازی مثل یک فیلم از قبل آماده شده بود. اما کمپانی سازنده در نسخه جدید خبر از تک نفره بودن بازی می دهد و همین امر به تنهایی می تواند نقص بزرگ بازی را برطرف نماید. نسخه ی پیشین با همه نقص هایی که داشت بازی را با پنج حالت مختلف برای بازی کننده جذاب کرده بود.
گرافیک بازی چه در نسخه آنلاین و چه در نسخه ی پلیر بسیار عالی است. در این بازی ماجراجویی هایی را می بینید که قدرت نفس کشید را از شما می گیرد.
بخش دوست داشتنی این بازی داشتن حق انتخاب برای برگزیدن قهرمان مورد نظر است که در مبارزه با شما همراه هستند. این انتخاب به شکلی است که شما می توانید در هر مرحله ی بازی چهار قهرمان و دشمن غیر تکراری انتخاب نمایید و همین امر می تواند بسیار جذاب باشد. این امر باعث شناخت مهارت هر کدام از کاراکترها نیز می شود. مثلا اگر کسی بدون شناخت مهارت یک کاراکتر تمام پوینت های خود را در مبارزه هدر بدهد تا بتواند بر یکی از هیروها مسلط شود چیزی جز مرگ گریبان او را نخواهد گرفت.
این یکی از مزایای بازی آفلاین است تا بتوانید در بازی آنلاین با شناخت از مهارت ها کار دشمن را یک سره کنید.
نکته ی منفی دیگر در بازی جنگ ستارگان انیمیشن قدیمی آن است؛ اما می توان با در نظر گرفتن نقشه های عالی و دقیق که از گرافیک محشری برخوردار هستند، روی این نقص چشم بست. همچنین صداگذاری و موسیقی فوق العاده ای که در مراحل بازی پلی استیشن ۴ به کار برده شده هیجان بیشتری در بازی کننده القا می کند.

نتیجه گیری درباره ی بازی Star Wars Jedi
بازی جنگ ستارگان از جمله بازی های دوسویه است به این معنا که هم می توان از بازی لذت برد و هم به دلیل نقص ها از آن دل زده شد. نقص دیگر نیز می تواند این باشد که برای بدست آوردن یک کاراکتر جدید باید ساعت ها وقت گذاشته و مراحلی را پشت سر بگذارید. گفتنی است که سازنده ی بازی برای طراحی انیمیشن شخصیت اصلی کمی دقت بیشتری به خرج داده است؛ ولی در طراحی انیمیشن و حرکت شخصیت های دیگر بسیار ضعیف عمل کرده است. کمپانی سازنده بازی در نسخه جدید خود یعنی Star Wars Jedi: Fallen Order سعی کرده است که این ضعف ها و نقص ها را به خوبی برطرف نماید. برای اطمینان از این قضیه باید منتظر ارائه ی نسخه ی جدید بازی باشیم.

مرکزخرید دات کام
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − چهار =