بازی Borderlands Game of the Year Edition

جزئیات و بررسی مشکلات اتصال بازی Borderlands Game of the Year Edition PS4

در حال حاضر نسخه ی جدید the year. Game of Borderlands، برای پلی استیشن ۴، Xbox 1 و pc وجود دارد و بسیار خوب اجرا می‌شود. کیفیت بازی خیلی خوب است و تصاویر فوق العاده HD دارد. اگر از قبل این بازی را انجام داده اید دیگرنمی خواهد از ابتدای بازی شروع کنید بلکه می توانید تا جایی که پیش روی کرده اید را وارد فایل کنسول بازی کنید و تا جایی که رفته اید انتخاب کنید.

اگر شما از قبل Borderlands of steam. را دارید نسخه ی پیشرفته ی سال را به صورت کاملا رایگان از کتابخانه steam دریافت خواهید کرد و اگر تمایل دارید که این بازی را در کنسول بازی کنید نسخه ی Borderlands Game of the Year به صورت دیجیتال وجود دارد که در فروشگاه های کانادا و ایالات متحده آمریکا وجود دارد. بازی Borderlands در سال ۲۰۰۹ توسط استودیو گیر باکس راه اندازی شدو با چهار بسته Dlc توانستند Borderlands را جمع آوری کنند.

جزئیات و بررسی مشکلات اتصال بازی Borderlands Game of the Year Edition PS4
جزئیات و بررسی مشکلات اتصال بازی Borderlands Game of the Year Edition PS4

جزیره زامبی دکتر Ned و مظنون نادال Mad moxxi و اسلحه مخفی عمومی ژن Knoxx وrevolution claptraps new Robot. یک بسته باز سازی شده از این نسخه می تواند همین کار را انجام دهد و برخی از ترفند های گیم پلی و مجموعه ای از سلاح های جدید و شخصیت جدید و بهتر شدن کیفیت زندگی را ارائه دهد و با پاداش بیشتر و سکه های طلا و چالش بیشتر باعث می شود که این بازی Playstation 4 جذاب تر و هیجان انگیز تر شود.

نسخه ی جدید در مقایسه با نسخه ی اصلی که در سال ۲۰۰۹ راه اندازی شده بود که شما را به دنیای گسترده و مهیج که سیاره ی دیگری است مثل دنیای آخر الزمان می ماند، منتقل می کند و با ماجرا جویی زیادی روبرو می شوید، از خیلی جهات پیشرفت خوبی کرده است. تصاویر نسخه ی جدید خیلی خوب هستند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و هم چنین می توان صفحه ی نمایش را به ۴ قسمت تقسیم کنیم و با چهار بازیکن به طور همزمان بازی کنیم.

اگر از قبل بازی را ندارید و تمایل به نصب آن دارید بهتر است قبل از نصب بازی، آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید و تمام قسمت های بازی را دانلود کنید. اکسترکت کنید یعنی از حالت فشرده خارج کنید و بعد به پوشه ی دانلودی setup exe وارد شوید و بازی را نصب کنید. بازی Borderlands در سبک اکشن است و در سیاره ای به نام پاندورا اتفاق می افتد و شما می توانید یکی از چهار نفر را انتخاب کرده و بازی بکنید و هر چیزی را که در مسیر تان است را نابود کنید.

این بازی اعتیاد آور است و به صورت مبارزه های اول شخص طراحی و ساخته شده است ک بسیار هیجان انگیز و جذاب است. انباری بزرگ از اسلحه های گوناگون و مرگبار و مهمات وجود دارد. در این بازی اکشن محیط اطراف و کاراکترهای بازی به طور فوق‌العاده ای طراحی شده اند به طوری که در بازی های دیگر مشابه آن را ندیده اید. البته بعضی از کاربران در اتصال بازی با پلی استیشن ۴ با مشکل مواجه شده اند که سونی اعلام کرده است که مشکل را حل کردیم و پس از سه روز قطع بودن بازی، اتصال بازی امکان پذیر شده است.

جزئیات و بررسی مشکلات اتصال بازی Borderlands Game of the Year Edition PS4
جزئیات و بررسی مشکلات اتصال بازی Borderlands Game of the Year Edition PS4

اما هنوز این مشکل برای عده ای از کاربران ادامه دارد. پشتیبانی پلی استیشن ۴در توییتر خود راه حلی را ارائه کرده است که لطفا دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید و دوباره امتحان کنید. این روش برای بعضی از افراد مناسب بوده است و جواب گرفته اند ولی عده ای هنوز وصل نشده اند. این مشکلات به خاطر گروه هکری به نام Lizard squad که در تعطیلات کریسمس این سرگرمی را برای خود انتخاب کرده بودند به وجود آمد.

البته بعد از ۳ روز با پیشنهاد وسوسه انگیزی مواجه شدند و به همین دلیل به حملات خود خاتمه دادند. ما با بازی های Borderlands, استودیوی گیر باکس را می شنا سیم اما این استودیو بازی های دیگری نیز در اختیار دارد مانند Brother in Arms که نسخه ی جدیدش در حال ساختن است. استودیوی گیر باکس با احتیاط کامل عمل می‌ کند و از بازی هایش در زمان معلوم و با دقت کافی رونمایی می کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + سه =