جزئیات و بررسی معرفی بازی شهرسازی Surviving Mars PS4 کمپانی Haemimont

جزئیات و بررسی معرفی بازی شهرسازی Surviving Mars PS4 کمپانی Haemimont

جزئیات و بررسی معرفی بازی شهرسازی Surviving Mars PS4 کمپانی Haemimont

در تازه ترین اخبار متوجه شدیم که به تازگی بازی پی اس ۴ Surviving Mars توسط شرکت پارادوکس اینتراکتیو معرفی شده است. در این بازی کاربر باید بر روی مریخ اقدام به شهرسازی کند.بازی پارادوکس اینتراکتیو توسط استودیو Haemimont در حال ساخت می باشد و کاربر را به مریخ برده و در آنجا مستقر می کند و گیمرها باید بر روی سطح مریخ، شهر خود را بسازند و به مرور، سعی در گسترش آن کنند.
با این توضیحات حتماً متوجه شدید که بازی مورد نظر در سبک شهرسازی می باشد اما آن را نمی توان همانند دیگر بازی های این سبک مانند سری Sim City یا بازی Cities: Skyline دانست چرا که تفاوت های بسیاری میان این بازی ها با Surviving Mars وجود دارد. تفاوت این بازی با دیگر بازی ها در محیطی است که قرار است شهرسازی در آن صورت گیرد. مریخ مانند زمین در امنیت کامل قرار ندارد و هم چنین منابع موجود در آن بسیار اندک است و به راحتی یافت نخواهند شد.
این موضوع باعث می شود تا بازی حالتی شبیه به سبک تلاش برای بقا داشته باشد. شما علاوه بر چالش های مربوط به مدیریت کلونی ها، باید با خطرات دیگری هم دست و پنجه نرم کنید. هر لحظه ممکن است طوفان شن ایجاد شود یا شهاب سنگی به سمت شما بیاید. ورود موج هوای سرد هم خطر دیگری است که در کمین شما می باشد.تمام این موارد ممکن است زیرساخت های تولید شما را از بین ببرند و نبود جایگزین برای آن ها، موجب از بین رفتن پایگاه های شما خواهد شد.
کمپانی پارادوکس اینتراکتیو، ناشر این بازی است و در خصوص این بازی اعلام کرده است که کاربران در شروع بازی با تجربه دشواری رو به رو خواهند بود. این مسئله موجب شده است تا تمامی افراد تیم شما نقشی مهم و اساسی درپیشبرد بازی ایفا کنند و نبود هر کدام از آن ها می تواند مسیر شما را با دشواری های بییشتری رو به رو کند.

جزئیات و بررسی معرفی بازی شهرسازی Surviving Mars PS4 کمپانی Haemimont
جزئیات و بررسی معرفی بازی شهرسازی Surviving Mars PS4 کمپانی Haemimont

اما این روند دشوار بعد از اندکی پیشروی در بازی و موفقیت در ساخت پایگاه برای خودتان، بهبود پیدا خواهد کرد و بعد از آن شما خواهید توانست تا پایگاه خود را گسترش داده و شهری به دلخواه خود بسازید. این روند با متولد شدن فرزندان جدید و افزایش تعداد جمعیت، سرعت بیشتری خواهد گرفت. اما بزرگ شدن شدن شهر شما مشکلات دیگری را برایتان فراهم خواهد کرد.
به دلیل تعداد زیاد خطوط انتقال برق یا لوله های آب یا …هر لحظه ممکن است در یکی از این ها خرابی به وجود آید و شما باید به سرعت بتوانید این مشکلات را حل کنید تا موارد دیگر به خطر نیافتد.نکته مهمی که در این سبک از بازی بسیار حائز اهیمت است، توجه به منابع می باشد. دسترسی به این منابع به صورت منظم نخواهد بود و کاملاً تصادفی در نقاط مختلف پخش شده اند و همین موضوع، کار را برای کاربر دشوار ولی در عین حال بازی را هیجان انگیز می کند.
در صورت مواجهه با منابع مختلف این شما هستید که باید انتخاب کنید کدام یک از آن ها بهتر است تا همان را انتخاب کنید چرا که در آن واحد قادر به استخراج تمامی منابع نخواهید بود و ناچار باید دست به انتخاب بزنید ولی تصمیم نادرست شما می تواند موجب شود تا مجبور شوید بازی را دوباره از اول شروع کنید. با این توضیحات حتما متوجه شده اید که در این بازی، چالش های زیادی پیش رویتان خواهد بود و به هیچ وجه قابل مقایسه با دیگر بازی های سبک شهرسازی نمی باشد.
البته همین دشواری های بازی است که می تواند کاربر را ساعت ها به خود درگیر کرده و اوقات هیجان انگیزی را برای وی رقم بزند.از بازی هایی که در سبک شهرسازی توسط کمپانی پارادوکس اینتراکتیو منتشر شده است، می توان به بازی Cities: Skyline اشاره کرد که یک بازی بسیار موفق بود و توانست نظر مثبت منتقدین را به خود جلب کند و از فروش خوبی هم برخوردار شود.

جزئیات و بررسی معرفی بازی شهرسازی Surviving Mars PS4 کمپانی Haemimont
جزئیات و بررسی معرفی بازی شهرسازی Surviving Mars PS4 کمپانی Haemimont

همین موضوع بود که باعث شد این کمپانی تصمیم به مشارکت بیشتر در انتشار این سبک از بازی های ویدیویی داشته باشد. فرانک وستر مدیر این کمپانی هم همین موضوع را مورد تایید قرار داده و موفقیت بازی Cities: Skyline را موجب قدم گذاشتن این کمپانی در راه بازی های سبک شهرسازی دانسته است. سازندگان این محصول اعلام کرده اند که بازی Surviving Mars قادر به پشتیبانی از روزلوشن ۴k در PlayStation ۴ پرو و هم چنین ایکس باکس وان ایکس خواهد بود.
اما برخلاف پی سی که قادر به پشتیبانی کامل از مادها خواهد بود، کنسول های بازی از این امکان بی بهره خواهند ماند و نخواهند توانست تا از مادها پشتیبانی کنند. زمان انتشار دقیق این بازی هنوز به طور دقیق مشخص نشده است اما بنابر گفته های سازندگان بازی به نظر می رسد کاربران، زمان زیادی منتظر انتشار آن نخواهند ماند.کاربران خواهند توانست این بازی را در زمان ارائه اش با قیمتی در حدود ۴۰ دلار خریداری کنند و از این بازی هیجان انگیز لذت ببرند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هشت =