جزئیات و بررسی رونمایی از نسخه جدید Battlefield 

جزئیات و بررسی رونمایی از نسخه جدید Battlefield 

جزئیات و بررسی رونمایی از نسخه جدید Battlefield 

قبل از اعلام نام این بازی در بین هواداران battlefield شایعه ای وجود داشت مبنی بر اینکه ممکن از اسم نسخه جدید این بازی bad company 3 باشد. که پس از اعلام رسمی نام ان این شایعه ها خاتمه یافت. نام جدید این بازی battlefield V می باشد. قبل از اینکه شرکت الکترونیک ارتز نام نسخه جدید این بازی را اعلام کند ، شایعه ای در بین هواداران battlefield وجود داشت به این صورت که ممکن است اسم جدید این بازی bad company 3 باشد.
که پس از اعلام رسمی نام battlefield V این شایعه ها خاتمه یافت. و از نام بازی پلی استیشن رسما پرده برداری شد. اطلاعات خاص و دقیقی در مورد این بازی توسط شرکت منتشر نشده است ولی انتظار می رود که در خصوص جنگ جهانی دوم باشد و گفته می شود نماد V بعد از battlefield ابتدای اسم ویتنام می باشد و ممکن است جنگ هایی که اتفاق می افتد در مورد جنگ های ویتنام باشد.

جزئیات و بررسی رونمایی از نسخه جدید Battlefield 
جزئیات و بررسی رونمایی از نسخه جدید Battlefield

بعضی هم در این حدس و گمان به سر می برند که نماد V بعد از battlefield همان عدد ۵ می باشد به این معنی که نام این بازی بتل فیلد ۵ می باشد. در هرصورت برای رسیدن به یقین و پرده برداری از این شک و گمان ها باید منتظر منتشر شدن این بازی توسط الکترونیک ارتز شد. در تاریخ ۳ خرداد از نسخه جدید battlefield V رسما رو نمایی میشود. این رونمایی همچنین به طور زنده از شبکه های اجتماعی همچون یوتیوب پخش خواهد شد ، شما می توانید ان را به طور زنده و انلاین مشاهده کنید.

در مورد شرکت الکترونیک آرتز ( EA ) :
الکترونیک ارتز یک شرکت امریکایی است که توسط تریپ هاوکینز در سال ۱۹۸۲ بنا نهاده شد. یک شرکت موفق در زمینه ساخت بازی های کامپیوتری که توانسته جایگاه ویژه ای در میان رقیبان خود داشته باشد. دلیل پیشرفت و رشد روز افزون EA استفاده از افراد نابغه و موفق در زمینه فناوری بوده و توانست در کمترین زمان بیشترین هوادارها را به سمت خود بکشاند. بعد از مدتی تصمیم گرفتند که وارد ساخت و انتشار بازی بر روی کنسول های رایانه ای بگیرند این تصمیم علاوه بر رشد و جذب بیشتر طرفدار برای این شرکت عواقبی همچون استعفای موسس این شرکت تریپ هاوکینز به دنبال داشت.
بعد از تصمیم EA برای ساخت بازی Playstation بر روی کنسول های دیگر هاوکینز شرکت را ترک کرد ! بعد از این ماجرا لری پربست به جای او نشست. چندی بعد در سال ۲۰۰۷ نیز لری پربست استعفا داد و جان ریسیتیلو به جای ان نشست. لری پربست بعد از استعفای خود از جایگاه ریاست وارد پست مدیریتی مجموعه شد. جان ریسیتیلو اقدامی انجام داد که سرعت رشد و توزیع بازی های EA را افزایش داد ، او در این اقدام شرکت را به بخش های مختلف تقسیم بندی کرد با این کار برای هر بخش مسئولیت های خاص خود را تعیین کرد که برای رسیدن به ان ها باید برنامه ریزی کنند به این صورت سرعت ساخت و تولید و در کنار ان پیشرفت و رشد این شرکت به طور چشمگیری افزایش یافت.

او شرکت را به ۴ بخش مختلف تقسیم بندی کرد :
این ۴ بخش به قرار زیر است :

  1.  EA games
  2.  EA sports
  3.  EA casual entertainment
  4.  The sims

هر کدام از این بخش ها وظایف ساخت و تولید بازی های مربوط به خود را دارند.

جزئیات و بررسی رونمایی از نسخه جدید Battlefield 
جزئیات و بررسی رونمایی از نسخه جدید Battlefield

بخش اول :
وظیفه ساخت بازی های ماجراجویی ، اکشن و رزمی با سرپرستی اقای فرانک گیبو را برعهده دارند. بازی هایی همچون black box ، bioware
بخش دوم :
همان طور که از اسمش پیداست وظیفه ساخت بازی های ورزشی با رهبری اقای پیتر مور را برعهده دارد. مثل فوتبال ، بسکتبال و…
بخش سوم :
این بخش به سرپرستی کیتی ورابک برای افرادی که زیاد از این بازی ها استفاده نمی کنند و همچنین افرادی که طرافدار همیشگی این بازی ها هستند ، بازی تولید می کند. مانند بازی LosAngles
بخش چهارم :
و اما این بخش که طرفداران خاص خود را دارد ، در مورد بازی های با مضمون سبک زندگیست به سرپرستی راد هامبل اقدام به ساخت سری مجموعه های سیمز کرده است.
در حال حاضر الکترونیک ارتز در کالیفرنیا و در شهر redwood shores قرار دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 4 =