جزئیات و بررسی موفقیت چشمگیر بازی Battle Princess Madelyn PS4 در کیک استارتر

جزئیات و بررسی موفقیت چشمگیر بازی Battle Princess Madelyn PS4 در کیک استارتر

اثر battle princess Madelyn که اخیرا کمپین کیک استارتر آن برپا شده است تا به حال موفق شده که به بودجه ای دست یابد که بیش تر از سه برابر آنچه که به آن نیاز داشته است می باشد. کمپانی DEVELOPER CASUAL BIT GAMES در طی موفقیتی که در کیک استارتر به دست آورده است عنوان نموده است که کمپینی جهت اثر BATTL PRINCESS MADELYN به پا کرده ایم که تبدیل به تجربه ای دوست داشتنی برای ما شده است.
در واقع باید بگوییم که ما توقع نداشتیم که با همچین پشتیبانی و عکس العمل مثبتی مواجه شویم و این برای ما یک سوپرایز بود که می شنیدیم که کاربرها محتوای داستانی مدی را همراهی می نمایند. اکنون بودجه زیادی جمع آوری شده است که به ما کمک می کند تا چیزی که در ذهن داریم را به مرحله اجرا در بیاوریم و این اثر را به بهترین نحوی که امکان دارد روانه بازار نماییم.
همچنین سازنده این اثر افزوده است که اگر به وسیله کیک استارتر نمی توانید از این اثر پشتیبانی نمایید شما قادر خواهید بود که از درگاه پی پل استفاده نمایید. پلی استور زمان به خصوصی را جهت به پایان رساندن این دوره تعیین ننموده اما سازنده های این اثر عنوان نموده اند که پشتیبانی کردن بازیکن ها از اثر توسط این شیوه تا مدت زمان محدود قابلیت اجرا خواهد داشت. مشابه با کیک استارتر همچنین یاری رسان ها توسط پی پل جایزه های منحصر به فردی را نیز دریافت خواهند نمود.
بودجه ای که جمع آوری شده است از هر دو روش پی پل و کیک استارتر برای تحقق دادن به دو هدفی که هنوز اجرا نشده است بهره خواهند برد. اثر BATTLE PRINCESS MADELYN تا به امروز توانسته در کیک استار به هفده مورد از هدف هایی که در نظر داشت دست پیدا نماید.
اثر BATTLE PRINCESS MADLYN مسافرت شوالیه ای کم سن و سال به اسم مدلین و سگی که شبیه به او می باشد به اسم فریتزی را روایت خواهد کرد.
این دو تصمیمی خواهند گرفت که مبتنی بر آن جهت مراقبت از خانواده شان از چنگال جادوگری بد طینت راهی مسافرتی مملو از هیجان خواهند شد. اگر شما نسبت به اثرهایی همچون THE DRAGONS TRAP، GHOSTS BOY 3 ، GHOULS WONDE آشنایی داشته باشید گیم پلی کلاسیک به کار برده شده در این اثر نیز برای شما غریبه نخواهد بود و اگر شما در دسته بازیکن های قدیمی قرار داشته باشید این اثر خاطره های گذشته تان با کلاسیک های گذشته را برایتان یادآوری خواهد نمود.
در این اثر همچنین درجه های سختی متنوعی به کار برده شده است و این موضوع به عاملی تبدیل خواهد شد تا هم گیمرهای که به تازگی وارد بازی شده اند و هم گیمرهایی که دارای مهارت می باشند از تجربه این بازی PS4 خشنود شوند. این اثر دارای لوکیشن های متنوعی مانند باتلاق ها، گورستان ها و قلعه ها می باشد.
گیم پلی به کار برده شده در این اثر از طراحی بسیار خوبی برخوردار می باشد و گیمرها می توانند این اثر را هم به شیوه سرعتی و هم به شیوه یک اثر آرکید از پیش ببرند و هم اینکه به طور دائمی به اهالی منطق های مختلف یاری برسانند و قسمت های فرعی بازی را پیش ببرند.
اینکه با چه روشی بازی را پیش ببرید به انتخاب بازیکن بستگی خواهد داشت. بازیکن همچنین می تواند به یافتن قسمت های پنهان شده در بازی بپردازد و از آن ها استفاده نماید. البته باید این موضوع را نیز اضافه کنیم که یافتن هر مرحله پنهان شده یک آیتم مخفی دیگر نیز به لیست شما خواهد افزود.
این اثر دارای ده مرحله می باشد و هریک از مرحله ها از پنج قسمت تشکیل یافته است.
هرقسمت همچنین می تواند از یک یا دو آیتم پنهان شده در بازی برخوردار باشد. مرحله های پنهان شده در بازی را هروقت و در هر تعدادی که بخواهید قادر خواهید بود که به انجام برسانید. این اثر همچنین از ده اسلحه گوناگون نیز تشکیل یافته است که با در نظر گرفتن سه زره ای که در بازی وجود دارند قادر خواهید بود از هریک از آن ها که می خواهید بهره ببرید. در هر بخش همچنین بالای ده عدد رقیب منحصر به فرد و ویژه قرار خواهد داشت.
سگ شما نیز که در نقش همراه شما در بازی در کنارتان قرار دارد با بهبود بخشیدن اوضاع شما توانایی های آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد و در ارائه راه حل برای معماها و دست پیدا کردن به قسمت های پنهان شده در بازی به شما یاری خواهد رساند. اسلحه منحصر به فرد نیز برای موقعیت های خاص در بازی وجود خواهد داشت. اگر شما در ناحیه ای حضور دارید که توانمندی منحصر به فردی در آن جا قرار دارد باید در آن مکان به جست و جو کردن برای دست یافتن به آن توانمندی خاص مشغول شوید.

محتوای داستانی به کار برده شده در این اثر را نویسنده ای با مهارت و با استعداد به رشته تحریر در آورده است.
داستانی از زبان پدر بزرگ مدلین روایت خواهد شد این موضوع در حالی پیش خواهد افتاد که مدلین به نوعی بیماری دچار شده است و به کمک ابزاری که برای سفر جادویی می باشد زندگی خود را پیش خواهد برد و برای محافظت کردن از خانواده اش مبارزه می کند بدون اینکه در جریان باشد خانواده اش در کدام نقطه از دنیا وجود دارند.
از نکته های مثبت به کار برده شده در این اثر همچنین می توان به کاربردن جزئیات در آن و جذاب بودن تصویر آن در کلیه قسمت ها اشاره کرد.
در واقع باید گفت که سازندگان این اثر در هیچ کجای این بازی پلی استیشن ۴ از حس نوستالژی در بازی سواستفاده ننموده اند ودر خلق کردن کلیه المان های تصویری از جمله رقیب ها، افکت ها و مکان ها تمام توانایی خود را به کار گرفته اند و این موضوع احساس بسیار خوبی را در شما ایجاد خواهد کرد. همچنین شما این اثر را با هر شیوه ای که پیش ببرید هرگز با منطقه هایی تکراری مواجه نخواهید شد و همیشه با رنگ بندی های گوناگون و منحصر به فرد روبه رو خواهید شد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + سه =