جزئیات و بررسی مکانیک های بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4 در ویدیو گیم پلی آن

جزئیات و بررسی مکانیک های بازی Assassin's Creed Odyssey PS4 در ویدیو گیم پلی آن

جزئیات و بررسی مکانیک های بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4 در ویدیو گیم پلی آن

در تریلر جدیدی که به تازگی از بازی Assassin’s Creed: Odyssey، منتشر شده است، یکی از مأموریت های بازی در معرض نمایش قرار داده شده است وکاربر متوجه خواهد شد بازی مانند نسخه ی قبلی به سبک اکشن نقش آفرینی ساخته شده است. تریلر این بازی بعد از نمایش ۲۰ دقیقهای و موفق در E3 2018، سایت IGN ساخته شد. در این تریلر همراه با شخصیت الکسیوس/ کساندار به یونان باستان می رویم و در انجام یکی از مأموریت هایش با او همراهی می کنیم.

جزئیات و بررسی مکانیک های بازی Assassin's Creed Odyssey PS4 در ویدیو گیم پلی آن
جزئیات و بررسی مکانیک های بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4 در ویدیو گیم پلی آن

در این نسخه ی بازی ما می توانیم جنسیت کاراکتر خود را انتخاب کنیم و همچنین امکان استفاده از درخت مهارت و انتخاب دیالوگ و سیستم پیچیده ی Inventory را داریم. درخت مهارت بر اساس نحوه ی مبارزه، قابلیت بروز رسانی و ارتقا را دارد. این امکانات روند بازی را عمیقتر از گذشته کرده اند. الکسیوس باید به فیلسوف و اندیشمند یونان باستان به نام هیپوکراتیس کمک کند و جان یک بیمار را نجات دهد.
در ادامه بخش مخفی کاری و پلتفرمینگ بازی را داریم که با سری قبلی Assassin’s Creed: Origins شباهت زیادی دارد. در واقع این گیم پلی نسخه ی تکامل یافته ی قسمت قبلی است. این بازی برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی در تاریخ ۵ اکتبر (۲۷مهر ماه ۹۷) منتشر شده است. 
رنگبندی خارق العاده و جلوه های بصری زیبای این بازی از موارد جالب توجه تریلر است. شخصیت های بازی در سرنوشت داستان نقش مهمی را ایفا می کنند. بنابراین کاربران باید در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشند.
مبارزات Assassin’s Creed Odyssey دارای سه زیر شاخه هستند که بازیکن به وسیله ی آنها می تواند راههای متفاوتی را برای نفوذ در قلعه و نابودی دشمن انتخاب کند. یکی از سه شاخه ی اصلی، مبارزه درحال حرکت است. بعد از پیشرفت بازیکن در طول بازی، وی قادر خواهد بود از میان دیوارها تیراندازی کند. این قابلیت از طریق منوی درختی بازی در دسترس قرار دارد. این امکان قابلیت کاربردی برای بازیکن محسوب میشود.
کمانی که در اختیار بازیکن قرار دارد دارای تیرهای مختلفی است که هر کدام ویژگی مخصوص به خود را دارند و این تیرها نسبت به نوع نابودی دشمن، سمی یا گیج کننده و یا آتشین هستند. نوع دیگری از تیرها در این بازی قرار داده شده که به عنوان تیرهای مرگبار شناخته میشوند که از تیرهای دیگر بسیار سریعتر و قویتر هستند. بازیکن برای استفاده از این نوع تیرها باید آنها را Craft کند.امکانات دیگری از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Odyssey در این تریلر نمایش داده شده است که علاقمندان می توانند آنها را در تریلر مشاهده کنند.

ویژگیهای بازی که نظر کاربران را به خود جلب می کند:
سیستم مبارزات، موجودات افسانه‌ای، نقش آفرینی Open World، عنوانی با بیش از ۳۰ ساعت Cut Seen، جنگ Peloponnesian، چند پایان مختلف، آب و هوای پویا، مبارزات و اکتشاف با دید هوایی، استخدام خدمه، وسعت جهان بازی، جلوه‌های بصری، متنوع بودن ماموریت‌ها، شما در این بازی یک Assassin نیستید. ما در اینجا بعضی از این ویژگی را به شما معرفی می کنیم.

 • سیستم مبارزات
  سیستم مبارزات نسخه Origins دارای بیشترین تغییرات است و Odyssey هسته مبارزات بر همین تغییرات پایه گذاری شده است. مبارزات هم از راه دور امکانپذیر است و هم نزدیک به هم و نیز به صورت مخفی کاری امکان مبارزه وجود دارد.
 • جنگ Peloponnesian
  دو قبیله Sparta و Athens در حال جنگ با یکدیگر هستند که بازیکنان میتوانند با هر کدام از قبایل که خواستند متحد شوند.نبردهایی که بازیکنان در آنها شرکت میکنند، دارای لحظات حماسی و نفسگیری است.یک بازی کاملا نقش آفرینی جهان بازکلیه ی دیالوگها، تجهیزات مناسب و هر چیز دیگر که برای یک بازی نقش آفرینی Open World لازم است در بازی Odyssey وجود دارد.

  جزئیات و بررسی مکانیک های بازی Assassin's Creed Odyssey PS4 در ویدیو گیم پلی آن
  جزئیات و بررسی مکانیک های بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4 در ویدیو گیم پلی آن
 • چند پایان مختلف
  بازیکنان در موقعیت هایی قرار می گیرند که باید تصمیمات سختی را اتخاذ کنند.این تصمیمات بر پایان بازی اثر مستقیم دارد. لذا با تصمیم های متفاوت بازی دارای پایان متفاوتی خواهد شد.
 • آب و هوای پویا
  سیستم آب و هوای پویا در بازیهای جهان باز وجود دارد. در این آب و هوا ما توقع طوفان های شدید دریایی را داریم.
 • موجودات افسانه‌ای
  در این نسخه موجودات افسانهای مانند Minotaur و Medusa دیده می شوند که بازیکنان در مأموریتهایشان این موجودات را مییابند و شکار میکنند.
 • عنوانی با بیش از ۳۰ ساعت کات سین
  در نسخه یAssassin’s Creed Odyssey کات سین ها بسیار سنگینتر شده اند و نقش گسترده تری ایفا میکنند. این بازی بیش از ۳۰ ساعت کات سین تعاملی ثبت شده، دارد.

مرکزخرید دات کام 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 15 =