جزئیات و بررسی میزان فروش بازی A Way Out PS4

جزئیات و بررسی میزان فروش بازی A Way Out PS4

جزئیات و بررسی میزان فروش بازی A Way Out PS4

با توجه به جدول آمار فروش کمپانی های مختلف بازی ساز در این سری از آپدیت جدول متوجه شدیم که کمپانی الکترونیک آرتز توانسته رکورد جدید ثبت کند و بازی A way out به عنوان پرفروش ترین بازی این کمپانی به ثبت رسیده است به گونه ای که این کمپانی تا به امروز توانسته بیش از یک میلیون نسخه به فروش برساند و اکثر درآمد خود را از این طریق کسب کند.
البته باید گفته شود که این بازی PlayStation حدود ۳ هفته ای بیشتر نیست که منتشر شده است و این آمار فقط مختص به این سه هفته می باشد به گونه ای که این بازی ممکن است از مرز دو میلیون نسخه نیز عبور کند. بازی A way out تا به حال توانسته نظر تمامی منتقدها و گیم بازان را به خود جلب کند تمام این هیجانات به وجود آمده در بازی به علت گیم پلی محشر آن است زیرا کمپانی مدت زمان زیادی روی آن کار کرده است و در آن از دانش نوین و فناوری نوین استفاده کرده است.

جزئیات و بررسی میزان فروش بازی A Way Out PS4
جزئیات و بررسی میزان فروش بازی A Way Out PS4

کارگردان و سازنده این بازی به دست آقای جوزف فارس می باشد و این بازی برای اولین باری که معرفی شد از طرف خود کمپانی در گردهمایی E3 2017 که طبق یک شرایط خاص و بیانیه ای منحصر به فرد برای تمامی حضار معرفی شد و سپس در وب سایت های متفاوتی عنوان شد .آقای جوزف خود به تنهایی یکی از چهره های برتر این عنوان به شمار می آید که با ایده های نابی که در این بازی به کار گرفته یکی از درخشان ترین بازی ها را به کاربران معرفی نموده و آن را در رزومه کاری خود ثبت نموده که آینده درخشانی را برای آقای فارس رقم خواهد زد.
امروزه بازی ها معمولا سمت نوآوری و تکنولوژی روز نمی روند زیرا از نظر آن ها این عنوان ها طرفدار جذب نمی کنند اما بازی جدید با نوآوری پیشرفته و به روز به نام A way out توانسته خود را در دل بازیکنان جا دهد و آینده و روند بی سابقه ای را برای خود رقم‌ بزند این بازی در درجه اول جالب به نظر نمی رسد اما وقتی غرق این بازی شوید بهتر از آن پیدا نخواهید کرد.
این بازی تکنیک دو نفره را ارائه داده است به صورتی که دو بازی کن هم زمان با یک دیگر جهت بازی با گیم پلی طولانی و همچنین سرگرم کننده بپردازند. این گیم پلی جذاب توانسته دو بازی کن را به شدت درگیر کند همچنین به غیر از آن از داستان جذابی برخوردار است که دل هر کاربری را برای تجربه کردنش آب می کند . به بازی که حالت دو نفره برای بازی کن ایجاد می کند co op می گویند.
داستان این بازی در ارتباط با زندگی روزمره دو جنایتکار، خلافکار و انسانی همه کاره به نام های leo و Vincent را بازگو می کند این بازی تنها حالت دو نفره دارد و در این بازی خبری از گیم پلی تک نفره نیست این بازی به دلیل اینکه کاربران اهمیت بازی دو نفره و نحوه کار گروهی را یاد بگیرند طراحی شده است . همین ویژگی های جزئی اما جذاب باعث شده که A way out به یک بازی درخشان تبدیل شود و آینده درخشانی را برای شرکت سازنده و همچنین کارگردان ،نویسنده، برنامه ریز رقم بزند.

جزئیات و بررسی میزان فروش بازی A Way Out PS4
جزئیات و بررسی میزان فروش بازی A Way Out PS4

در پی این اتفاقات شرکت hazelight طی یک بیانیه اعلام کردند که: کارشناسان ما اکنون متوجه این موضوع شده اند که بازی A way out در مدت دو هفته و اندی توانسته بیش از یک میلیون نسخه خود را به فروش برساند این موضوع برای شرکت ما حائز اهمیت و البته شاد کننده نیز می باشد و هیچ گاه نمی دانیم که چطور می شود از تمامی کاربران و طرفداران این بازی تشکر به عمل آوریم و در همین توییت از تمامی آن ها قدر دانی به عمل می آوریم.
در ادامه آقای جوزف فارس نیز پس از تمام واکنش های فراوان از طرف کاربران در یک توییت نوشت: با توجه به این که محتوای این بازی دو نفره است به این نتیجه می رسیم که اگر اکنون یک میلیون نفر این بازی را در دست دارند در واقع دو میلیون نفر هستند که این بازی را در دست دارند و تجربه بازی با این گیم پلی را دارند . این بازی روی پلتفرم های نسل هشتم قابل اجرا است مثل پلی استیشن و ایکس باکس وان .

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =