جزئیات و بررسی میزان فروش بازی Assassin’s Creed Origins PS4 نسبت به نسخه Syndicate

جزئیات و بررسی میزان فروش بازی Assassin's Creed Origins PS4 نسبت به نسخه Syndicate

جزئیات و بررسی میزان فروش بازی Assassin’s Creed Origins PS4 نسبت به نسخه Syndicate

رقابت هم خانواده ها: Assassin’s Creed Origins و Assassin’s Creed Origins
بررسی فروش محصول هر شرکتی، برای پیشرفت و تولید محصولات بعدی کار مهمی هست. شرکت های تولید کننده بازی های ویدئویی هم از این قاعده مستثنی نیست. هر ماه آماری از فروش محصولات گرفته میشه تا میزان استقبال بازیکن ها از نسخه های بازی و مقدار فروش اون بازی مشخص بشه.در خبری که از مدیر مالی شرکت Ubisoft منتشر شده اومده که نسبت فروش دو نسخه از بازی Assassin’s Creed یعنی Origins و Syndicate دو به یک شده.
واضح تر این که بازی Assassin’s Creed Origins دو برابر بازی Assassin’s Creed Syndicate فروش داشته و دوستداران این مجموعه بازی استقبال بیشتری از اون کردند. مقدار سود این بازی در گزارش های مالی شرکت Ubisoft هم این آمار رو تایید می کنند. در همین خبرها اومده که حتی فروش نسخه تخفیف دار بازی Assassin’s Creed Origins هم از نسخه تخفیف دار Assassin’s Creed Syndicate بیشتر بوده.
درسته که سبک تمام نسخه های بازی Assassin’s Creed جهان بازه ولی جهانی که تو این نسخه در دسترس بازیکن ها قرار می گیره، تقریبا دو برابر نسخه های قبلی هست. ماموریت های پیچیده و متفاوتی که در این نسخه وجود داره اونو نسبت به بقیه نسخه های این بازی متفاوت کرده. همچنین وجود شهرهایی که هر کدوم خصوصیات مخصوص به خودشون رو دارن این بازی رو هیجان انگیز تر کرده. در کنار همه این تفاوت ها، نسخه Origins این بازی با وجود شیوه مبارزه ایی جدید و سبک نقش آفرینی بازی محبوبیت زیادی بین بازیکن ها پیدا کرده.

جزئیات و بررسی میزان فروش بازی Assassin's Creed Origins PS4 نسبت به نسخه Syndicate
جزئیات و بررسی میزان فروش بازی Assassin’s Creed Origins PS4 نسبت به نسخه Syndicate

داستان بازی Assassins Creed Origins
کشور مصر، اهرام ثلاثه و شگفتی ها و افسانه های این کشور باستانی همیشه دست مایه خوبی برای داستان پردازی بوده و هست. بازی Assassins Creed Origins هم تو این کشور اتفاق میافته. شما مبارز اصلی بازی به نام بایک هستین که با گروه Assassins و برای انجام یه ماموریت به شهر سیوا میره. توی این بازی مبارز های دیگه ایی هم هستن که همراه بایک به ماموریت های مختلف میرن و به اون کمک می کنن.
در نسخه های قبلی این بازی شما برای پیدا کردن دشمن ها باید از ساختمان ها و برج ها بالا می رفتین و دشمن رو پیدا می کردین و بعد برای مبارزه با یه شیرجه جانانه به زیر ساختمون به یه جای مخفی برمی گشتین. اما تو این نسخه از بازی عقاب شما به نام Akhom وظیفه شناسایی موقعیت دشمن رو به عهده داره.
Akhom به جاهای مختلفی می تونه پرواز کنه و برای شما اطلاعات بیاره. ولی به خاطر محدودیت مسافت نمی تونه زیاد از شما دور بشه. پس شما اگر می خواین جایی رو شناسایی کنین، اول باید به نزدیکی اون مکان برید و بعد Akhom رو برای شناسایی بفرستید. شما می تونین این بازی رو با سبک اکشن ماجراجویی روی کنسول های بازی PS4 و Xbox ۱ اجرا کنید.

داستان بازی Assassins Creed Syndicate
Jacob Frye و Evie، خواهر و برادر دو قلویی هستن که تصمیم می گیرن بعد از انقلاب صنعتی در لندن، مردم رو از شر فساد و ظلم قشر مرفه جامعه نجات بدن. سال ۱۹۶۸ بعد از انقلاب صنعتی در اروپا، دوران حکومت های پادشاهی و مذهبی تموم شد و حکومت به دست سیاستمدارها و پولدارها رسید. این انقلاب برای قشر ضعیف و فقیر جامعه به جز جابه جایی قدرت چیز دیگه ای نداشت.قرار بود که تکنولوژی زندگی همه مردم رو تغییر بده ولی عملا با ظلم و فساد قشر ثروتمند جامعه، تمام رفاه و آسایش نصیب مرفهین شد.
در این بین Jacob Frye و Evie تصمیم می گیرن که گروه مخفی تشکیل بدن و در غالب یه اتحادیه در برابر سیاست مداران زورگو و فاسد لندن مبارزه کنن. Evie با حمله های چریکی و مخفی در این مبارزه شرکت می کنه و Jacob در مبارزه های تن به تن مهارت داره.توی این بازی شما می تونید به جای Jacob Frye یا Evie بازی کنین و رهبری این گروه مخفی رو داشته باشین.

جزئیات و بررسی میزان فروش بازی Assassin's Creed Origins PS4 نسبت به نسخه Syndicate
جزئیات و بررسی میزان فروش بازی Assassin’s Creed Origins PS4 نسبت به نسخه Syndicate

باید رهبری حمله های مخفیانه یا تن به تن رو به عهده بگیرین و مراحل رو یکی یکی پشت سر بگذارید. البته امکان این رو هم دارید که در میان بازی جای شخصیت خودتونو عوض کنین. وظیفه ساخت بازی Assassins Creed Syndicate رو استودیو Ubisoft Quebec به عهده داشته و شرکت Ubisoft اونو منتشر کرده. سبک این بازی اکشن نقش آفرینی جهان باز هستش و شما می تونین این بازی رو روی پلتفرم های پی اس ۴، ایکس باکس وان و PC اجرا کنین.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =