جزئیات و بررسی میزبانی بازی Rocket League از آپدیت XBox One X در ماه پایانی ۲۰۱۸

جزئیات و بررسی میزبانی بازی Rocket League از آپدیت XBox One X در ماه پایانی 2018

جزئیات و بررسی میزبانی بازی Rocket League از آپدیت XBox One X در ماه پایانی ۲۰۱۸

چند هفته پس از آغاز به کار فصل نهم از بازی Rocket League، استودیو سایا نیکس این بازی را به روزرسانی کرد و امکانات جدیدی را به آن افزود. قبل از آغاز سال ۲۰۱۹ این امکانات به کنسول های طرفداران این بازی راه یافت.  Psyonix Rocket League در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم های کامپیوترهای شخصی و پلی استیشن۴ منتشر شد. استودیوی Psyonix بعد از انتشار این بازی ۱۹۵ هزار کاربر آنلاین داشته است.
علاوه بر آن بیشتر از ۱۰ میلیون نفر این بازی را تجربه کرده‌اند. این درحالی است که این استودیو در بهترین حالت توقع چند ده هزار نفر کاربر را داشت. این بازی هفتاد میلیون دلار درآمد برای سازندگان خود به ارمغان آورده است. در حالی که هزینه ی ساخت بازی ۲ میلیون دلار بوده است. در ادامه این بازی مفرح را به شما معرفی می کنیم.

جزئیات و بررسی میزبانی بازی Rocket League از آپدیت XBox One X در ماه پایانی 2018
جزئیات و بررسی میزبانی بازی Rocket League از آپدیت XBox One X در ماه پایانی ۲۰۱۸

Rocket League
نوعی بازی فوتبال است که در آن شما به وسیله ی یک وسیله ی نقلیه فوتبال بازی می کنید. این بازی به صورت تکی یا چند نفره صورت می گیرد. شما برای رسیدن به پیروزی نیازمند به یک کار تیمی پرقدرت هستید و برای پیروزی باید تلاش خود را چندین برابر کنید تا از حریفان عقب نمانید. این بازی پرداختهای درون برنامه Power-Up را ندارد و تنها توانایی بازیکنان است که برنده را مشخص می کند. اگر بازیکن شکست بخورد نشانه ی توانایی تیم مقابل است.
و اگر پیروز شود حس قدرتمندی به بازیکن دست می دهد. در این بازی خبری از کمک های ماوراء الطبیعه و امدادهای غیبی و شانس و … نیست و تنها کار تیمی قوی و تلاش و مهارت بازیکن است که حرف اول را در پیروزی می زند.
در Rocket League شما نوع وسیله ی نقلیه ی خود را انتخاب می کنید و به زمین می روید و از این وسیله برای شوت کردن توپی که از شما بزرگ تر است، استفاده می‌کنید.
این وسایل نقلیه انواع ماشین هایی هستند که با انتخاب شما وارد زمین بازی ایکس باکس می شوند. ماشین های شما قادر به پریدن و چرخش هستند. همچنین مکان هایی روی زمین بازی وجود دارد که شما با گذشتن از آنها امکان افزایش سرعت خود با نیترو را دارید. تعداد ماشین ها در بازی زیادند و شما برای به دست آوردن آنها باید ساعتهای طولانی بازی کنید و امتیاز به دست آورید. قفل هر ماشینی را که باز کنید تفاوت تنها در رنگ و مدل ماشین است و امکانانت بشیتری از ماشین های قبلی ندارد.
در این بازی جدول رده بندی وجود دارد که شما می توانید تعداد مسابقات و دفعات بازی ها را تعیین کنید. بازیکنان بر اساس عملکردشان رتبه بندی می شوند. در نهایت نسبت به امتیازی که به دست آورده اید جایزه ای مانند یک ماشین دریافت می کنید. بازی Rocket League دارای ویژگی Splitscreen است که چهار نفر می توانند به صورت همزمان روی یک دستگاه بازی کنند. از نکات ارزشمند و درخشان Rocket League این است که این بازی را به راههای گوناگون می توانید انجام دهید. قسمت تک نفره ی بازی دارای بخش های متنوعی است که شما را ساعت ها سرگرم می کند.
همچنین شما در قسمت چند نفره ی بازی می توانید لیگهای فصلی را ایجاد کنید. و با تلاش و کار تیمی قهرمان شوید. این بخش بسیار جذاب و هیجان انگیز است. شما با هم تیمی های خود در مورد تاکتیک های بازی صحبت می-کنید و در زمین بازی تاکتیک هایی را اجرا می کنید و این کار تیمی شما را از باخت حتمی نجات می دهد. با این ویژگی تکرار بازی Playstation 4 برای شما مهیج و ارزشمند می شود. بازیکن آنلاین از گوشه ی زمین حرکت می کند و بر روی دروازه سانتر میکند و در نهایت گل را به ثمر می رساند.

جزئیات و بررسی میزبانی بازی Rocket League از آپدیت XBox One X در ماه پایانی 2018
جزئیات و بررسی میزبانی بازی Rocket League از آپدیت XBox One X در ماه پایانی ۲۰۱۸

آی‌ پی ایران در قسمت تیمی Rocket League مسدود شده است. اگر سرورها آی پی ایران را مسدود نمی کردند، کاربران شاهد تجربه ی بازی جذاب تر و مفرح تری بودند. شما برای بازی آنلاین می توانید آی پی آدرس خود را تغییر دهید. گرافیک بازی و افکت ها بسیار عالی و جذاب طراحی شده اند. علاوه بر این موسیقی های مناسب با بازی انتخاب شده اند که هیجان شما را در بازی بالا می برند.
در نسخه ی ۲۰۱۵ حالت سیزن مد اضافه شده است که تجربه ی بسیار خوبی برای بازیکن است. این حالت برای بازی تک نفره طراحی شده است و بازیکن در این حالت هیجان فوق العاده ای را تجربه خواهد کرد. اگر شما خواهان ساعات لذت بخش و هیجان انگیزی هستید ما این بازی را به شما توصیه می کنیم. قطعا از انجام این بازی کسل و خسته نمی شوید و آن را بارها تکرار می کنید.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Rocket League
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =