جزئیات و بررسی میزبانی بخش کمپین تک نفره برای بازی Conan Exiles PS4

جزئیات و بررسی میزبانی بخش کمپین تک نفره برای بازی Conan Exiles PS4

جزئیات و بررسی میزبانی بخش کمپین تک نفره برای بازی Conan Exiles PS4

Conan Exiles یک بازی اکشن و Adventure و سوروایول است که در دو زاویه مختلف تصویر برداری First و Third Person می توان آن را بازی کرد. این بازی ساخت شرکت Funcom می باشد که در تاریخ ۱۸ اردیبهشت (۸ می ۲۰۱۸) برای پلتفرم های پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد. یک هفته پس از انتشار بازی کمپانی Funcom اعلام کرد که Conan Exiles طی هفته نخست توانست ۳۲۰ هزار نسخه فروش داشته باشد و صدرنشین بازی های شبکه استیک گیم شود.
“استودیو Funcom به تازگی اعلام کرده است که این بازی به زودی میزبان بخش تک نفره خواهد شد.” این کمپانی به دنبال گزارش سه ماهه از فعالیت ها و برنامه های شرکت از ارائه بسته الحاقی جدید Conan Exiles پرده بردداشت. در این بسته الحاقی قرار است حالت بخش تک نفره به سبک بقا اضافه شود. Conan Exiles در واقع یک بازی آنلاین چند نفره است که پس از عرضه خیلی زود توانست طرفداران زیادی پیدا کند که علاقمند به بازی آنلاین بودند.

جزئیات و بررسی میزبانی بخش کمپین تک نفره برای بازی Conan Exiles PS4
جزئیات و بررسی میزبانی بخش کمپین تک نفره برای بازی Conan Exiles PS4

همین موضوع باعث شد سازندگان به فکر توسعه و گسترش فضا و محتویات بازی بیافتند و بخش های دیگری از جمله کمپین بازی تک نفره را اضافه کنند. داستان این بخش تک نفره مربوط به خود شخصیت Conan the Barbarian خواهد بود. تنها اطلاعاتی که استودیو در اختیار کاربران داده این است که این بازی قرار است روی کامپیوتر و پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شود.
کمپانی اعلام کرده است که این بسته الحاقی در مرحله پیش تولید قرار دارد، بنابراین نباید انتظار داشت که در آینده ای نزدیک در دسترس کاربران قرار بگیرد. تصمیم به ساخت این محتوا نشان میدهد که سازندگان همه جوانب بازی به خصوص سلیقه کاربران را در نظر گرفته اند چر که ممکن است بازیکنی به بازی آنلاین تک نفره علاقه داشته باشد. استودیو فانکام تمام تلاش خود را راضی نگه داشن کاربران خود و جلب هواداران انجام می دهند.
استودیو فانکام همچنین مجوز ساخت و انتشار مجموعه بازی Conan the Barbarian را نیز دریافت کرده است و باید دید چه برنامه و داستانی برای آن در نظر گرفته است و ماجرای آن را در چه مسیری هدایت می کند.
در بخش دیگر گزارش سه ماهه مالی فانکام آمده است که این شرکت روی پروژه های دیگری از مجموعه بازیهای Conna در حال فعالیت است. این شرکت با کمپانی Petroglyph Games در جهت ساخت یک بازی مخصوص رایانه در حال همکاری است، اما هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است و اطلاعات دقیقی از این بازی در سایتها دیده نمی شود.
این کمپانی در حال حاضر نیز با شرکت Rock Pocket Games همکاری می کند که نتیجه آن را در سال آینده مشاهده خواهیم کرد. در مورد این بازی نیز هنوز هیچ جزییاتی منتشر نشده است.
همانطور که در بالا اشاره شد Conan Exiles را می توان در دو حالت اول شخص و سوم شخص بازی کرد. در حالت اول شخص که شما هستید به دنبال جمع آوری منابع گوناگون و ساخت و ساز ابزار آلات و پایگاه برای خود و افرادی هستید که در مراحل بازی با آنها آشنا می شوید.
زمانی که وارد بازی می شوید تنها یک دستنبد مرموز دارید اما همچنان که در جریان بازی پیش می روید شخصیت شما رو به پیشرفت می رود به طوری که قادر به ساختن قلعه های بزرگ و سلاح های جنگی خطرناک خواهید شد. تبدیل شدن یک شخص عادی با یک دستبند مرموز به یک قدرت جهانی از نقاط مثبت بازی بوده و حسی جسورانه و اعتماد بنفس به بازیکن داده و Conan Exiles را تبدیل به یک تجربه فوق العاده می کند.

جزئیات و بررسی میزبانی بخش کمپین تک نفره برای بازی Conan Exiles PS4
جزئیات و بررسی میزبانی بخش کمپین تک نفره برای بازی Conan Exiles PS4

مهمترین بخش بازی به اسارت گرفتن دشمنانی به نام Thrallهاست که باید به آنها آموزش و تمرین دهید تا برده شما شده و برای ارتش شما بجنگند. چون فتح قلعهها با یک ارتش کوچک امکان پذیر نیست بنابراین شما به کمک Thrallهایی که آموزش داده اید بسیار نیازمندید. ذهن خلاق سازنده در این توانسته است بخشهای زیادی ساخته تا شخصیت شما با گذر از آنها کامل تر شده و ارتقا یابید. در این بازی شما در جستجوی یافتن شهرهای جدید و خرابه های تاریخی خواهید بود و در این میان وارد غارهای تاریک خواهید شد.
با گذر از این مکانها می توانید نقشه های راهنمایی را دریافت کنید که با آنها بتوانید سلاح ها و ابزار جدید بسازید. همینطور برخی از این مکانها آلوده بوده و این آلودگیها وارد بدن شما شده و تنها با پیدا کردن یک Entertainer میتوانید خود را نجات دهید در غیر این صورت در تمام طول بازی بر قدرت و استقامت شخصیت شما تأثیر منفی می گذارد. محیط بازی Conan Exiles بسیار زیبا و جذاب طراحی شده است از بیابان ها و کوهستان ها گرفته تا آتشفشان ها و فلات ها هر کدام به نوبه خود منحصر به فرد هستند. شما به شخصیتها و مأموریتهای مختلفی در هر کدام از این مکانها روبرو خواهید شد.
این بازی گرافیک بالا و با کیفیتی نیز دارد. این بازی به حدی به شما انگیزه ارتقا می دهد که در مقابل سایر افرادی که بصورت آنلاین در حال بازی هستید از خود دفاع کرده و منابع خود را آنقدر توسعه دهید که بتوانید آن را به خدایان اعطا کرده تا در ازای آن به شما کمک کنند و به شهرهای دشمنان شما حمله کنند و آنها را کاملا نابود کنند.
در آپدیت بعدی این نسخه شاهد بخش کمپین تک نفره برای بازی خواهیم بود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 3 =